Rangschikking
Liga Heren
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare A
38
16
10
4
2
0
44
18
|
01. | Knack Roeselare A | 38 | 16 | 10 | 4 | 2 | 0 | 44 | 18 | 0 |
02.
VC Greenyard Maaseik
31
16
10
0
5
1
36
21
|
02. | VC Greenyard Maaseik | 31 | 16 | 10 | 0 | 5 | 1 | 36 | 21 | 0 |
03.
Lindemans Aalst
30
16
8
2
4
2
37
24
|
03. | Lindemans Aalst | 30 | 16 | 8 | 2 | 4 | 2 | 37 | 24 | 0 |
04a.
Decospan Volley Team Menen
21
16
6
1
8
1
26
31
|
04a. | Decospan Volley Team Menen | 21 | 16 | 6 | 1 | 8 | 1 | 26 | 31 | 0 |
04b.
Volley Haasrode Leuven A
21
16
4
2
5
5
31
34
|
04b. | Volley Haasrode Leuven A | 21 | 16 | 4 | 2 | 5 | 5 | 31 | 34 | 0 |
06.
WAREMME VOLLEY
20
16
4
3
7
2
27
36
|
06. | WAREMME VOLLEY | 20 | 16 | 4 | 3 | 7 | 2 | 27 | 36 | 0 |
07a.
TECTUM Achel
19
16
5
2
9
0
22
35
|
07a. | TECTUM Achel | 19 | 16 | 5 | 2 | 9 | 0 | 22 | 35 | 0 |
07b.
VOLLEY GUIBERTIN
19
16
3
3
6
4
28
37
|
07b. | VOLLEY GUIBERTIN | 19 | 16 | 3 | 3 | 6 | 4 | 28 | 37 | 0 |
09.
Caruur Volley Gent
17
16
5
0
9
2
22
37
|
09. | Caruur Volley Gent | 17 | 16 | 5 | 0 | 9 | 2 | 22 | 37 | 0 |
CHAMPION PLAY OFF LIGA HEREN
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare
20
6
3
3
0
0
18
8
|
01. | Knack Roeselare | 20 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 18 | 8 | 0 |
02.
VC Greenyard Maaseik
19
6
4
1
0
1
17
6
|
02. | VC Greenyard Maaseik | 19 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 17 | 6 | 0 |
03.
Volley Haasrode Leuven
14
6
4
0
1
1
15
9
|
03. | Volley Haasrode Leuven | 14 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 15 | 9 | 0 |
04.
Lindemans Aalst
10
6
2
0
3
1
9
12
|
04. | Lindemans Aalst | 10 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 9 | 12 | 0 |
05a.
WAREMME VOLLEY
3
6
0
1
4
1
7
17
|
05a. | WAREMME VOLLEY | 3 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | 17 | 0 |
05b.
Decospan Volley Team Menen
3
6
0
0
5
1
4
18
|
05b. | Decospan Volley Team Menen | 3 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 18 | 0 |
CHALLENGE PLAY OFF HEREN
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
Caruur Volley Gent
5
2
1
1
0
0
6
3
|
01a. | Caruur Volley Gent | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 |
01b.
Tectum Achel
5
2
0
1
0
1
5
5
|
01b. | Tectum Achel | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 |
03.
VOLLEY GUIBERTIN
2
2
0
0
1
1
3
6
|
03. | VOLLEY GUIBERTIN | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | 0 |
Liga Dames Qualifier 2
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VDK Bank Gent Damesvolley
16
4
4
0
0
0
12
3
|
01. | VDK Bank Gent Damesvolley | 16 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 |
02.
VC Oudegem
12
4
2
0
2
0
8
8
|
02. | VC Oudegem | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 8 | 8 | 0 |
03.
Interfreight Brabo Antwerp VT
6
4
1
0
2
1
7
10
|
03. | Interfreight Brabo Antwerp VT | 6 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | 10 | 0 |
04.
Servantes Volley Noorderkempen
2
4
0
1
3
0
5
11
|
04. | Servantes Volley Noorderkempen | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5 | 11 | 0 |
Liga Dames Qualifier 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
CapitalatWork BAO TCHALOU VOLLEY
11
4
2
1
0
1
11
6
|
01a. | CapitalatWork BAO TCHALOU VOLLEY | 11 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 6 | 0 |
01b.
Asterix AVO Beveren
11
4
0
2
1
1
9
10
|
01b. | Asterix AVO Beveren | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 9 | 10 | 0 |
03.
E.S. Charleroi Volley
9
4
0
1
0
3
9
11
|
03. | E.S. Charleroi Volley | 9 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9 | 11 | 0 |
04.
BEVO Rekkenshop Roeselare
5
4
0
2
1
1
8
10
|
04. | BEVO Rekkenshop Roeselare | 5 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 8 | 10 | 0 |
Liga Dames
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Asterix AVO Beveren
46
18
13
3
1
1
51
16
|
01. | Asterix AVO Beveren | 46 | 18 | 13 | 3 | 1 | 1 | 51 | 16 | 0 |
02.
E.S. Charleroi Volley
40
18
12
0
2
4
45
21
|
02. | E.S. Charleroi Volley | 40 | 18 | 12 | 0 | 2 | 4 | 45 | 21 | 0 |
03a.
CapitalatWork BAO Tchalou Volley
37
18
10
3
4
1
41
23
|
03a. | CapitalatWork BAO Tchalou Volley | 37 | 18 | 10 | 3 | 4 | 1 | 41 | 23 | 0 |
03b.
Bevo Rekkenshop Roeselare
37
18
10
2
3
3
43
29
|
03b. | Bevo Rekkenshop Roeselare | 37 | 18 | 10 | 2 | 3 | 3 | 43 | 29 | 0 |
05.
VC OUDEGEM A
32
18
7
5
5
1
40
28
|
05. | VC OUDEGEM A | 32 | 18 | 7 | 5 | 5 | 1 | 40 | 28 | 0 |
06.
VDK Bank Gent Damesvolley A
31
18
7
2
3
6
42
32
|
06. | VDK Bank Gent Damesvolley A | 31 | 18 | 7 | 2 | 3 | 6 | 42 | 32 | 0 |
07.
Interfreight Brabo Antwerp VT
22
18
6
2
10
0
30
35
|
07. | Interfreight Brabo Antwerp VT | 22 | 18 | 6 | 2 | 10 | 0 | 30 | 35 | 0 |
08.
Servantes Volley Noorderkempen A
19
18
5
1
10
2
25
38
|
08. | Servantes Volley Noorderkempen A | 19 | 18 | 5 | 1 | 10 | 2 | 25 | 38 | 0 |
09.
Dames Volley Haasrode Leuven A
6
18
2
0
16
0
7
48
|
09. | Dames Volley Haasrode Leuven A | 6 | 18 | 2 | 0 | 16 | 0 | 7 | 48 | 0 |
10.
Trixxo LVL Genk
-18
18
0
0
18
0
0
54
18
|
10. | Trixxo LVL Genk | -18 | 18 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 54 | 18 |
Nationale 1 Heren
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT Marke-Webis Wevelgem
57
22
18
1
2
1
60
17
|
01. | VT Marke-Webis Wevelgem | 57 | 22 | 18 | 1 | 2 | 1 | 60 | 17 | 0 |
02.
Interfreight Brabo Antwerp VT
55
22
17
2
3
0
59
18
|
02. | Interfreight Brabo Antwerp VT | 55 | 22 | 17 | 2 | 3 | 0 | 59 | 18 | 0 |
03.
Hellvoc Hemiksem-Schelle A
51
22
15
1
2
4
58
27
|
03. | Hellvoc Hemiksem-Schelle A | 51 | 22 | 15 | 1 | 2 | 4 | 58 | 27 | 0 |
04.
BW NIVELLES
40
23
9
5
6
3
50
41
|
04. | BW NIVELLES | 40 | 23 | 9 | 5 | 6 | 3 | 50 | 41 | 0 |
05.
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
38
22
9
4
6
3
47
38
|
05. | Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A | 38 | 22 | 9 | 4 | 6 | 3 | 47 | 38 | 0 |
06.
V.C. Puurs - Sint-Amands A
36
22
11
1
9
1
41
38
|
06. | V.C. Puurs - Sint-Amands A | 36 | 22 | 11 | 1 | 9 | 1 | 41 | 38 | 0 |
07.
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
33
22
9
2
9
2
41
41
|
07. | Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A | 33 | 22 | 9 | 2 | 9 | 2 | 41 | 41 | 0 |
08.
VC Feniks Haacht
28
22
6
4
10
2
38
48
|
08. | VC Feniks Haacht | 28 | 22 | 6 | 4 | 10 | 2 | 38 | 48 | 0 |
09.
Rembert Torhout Heren A
25
22
5
2
9
6
38
53
|
09. | Rembert Torhout Heren A | 25 | 22 | 5 | 2 | 9 | 6 | 38 | 53 | 0 |
10.
Mendo Booischot A
22
22
5
2
12
3
34
50
|
10. | Mendo Booischot A | 22 | 22 | 5 | 2 | 12 | 3 | 34 | 50 | 0 |
11.
VT Safesign Hasselt
20
21
4
3
12
2
28
48
|
11. | VT Safesign Hasselt | 20 | 21 | 4 | 3 | 12 | 2 | 28 | 48 | 0 |
12.
KVC ZOERSEL A
17
23
2
3
13
5
30
61
|
12. | KVC ZOERSEL A | 17 | 23 | 2 | 3 | 13 | 5 | 30 | 61 | 0 |
13.
Topsport School Vilvoorde
7
21
1
2
18
0
15
59
|
13. | Topsport School Vilvoorde | 7 | 21 | 1 | 2 | 18 | 0 | 15 | 59 | 0 |
Nationale 2 Heren A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VOLLEY GUIBERTIN B
51
20
15
3
2
0
55
15
|
01. | VOLLEY GUIBERTIN B | 51 | 20 | 15 | 3 | 2 | 0 | 55 | 15 | 0 |
02.
KVC Lensonline Genk A
50
20
15
2
2
1
55
16
|
02. | KVC Lensonline Genk A | 50 | 20 | 15 | 2 | 2 | 1 | 55 | 16 | 0 |
03.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
46
20
13
3
3
1
51
24
|
03. | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A | 46 | 20 | 13 | 3 | 3 | 1 | 51 | 24 | 0 |
04.
Reno-Energy VB Esneux
44
19
14
0
3
2
47
21
|
04. | Reno-Energy VB Esneux | 44 | 19 | 14 | 0 | 3 | 2 | 47 | 21 | 0 |
05.
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
34
20
10
1
7
2
39
32
|
05. | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A | 34 | 20 | 10 | 1 | 7 | 2 | 39 | 32 | 0 |
06.
Berg-op Wijgmaal A
33
21
10
1
9
1
39
37
|
06. | Berg-op Wijgmaal A | 33 | 21 | 10 | 1 | 9 | 1 | 39 | 37 | 0 |
07.
VC Greenyard Maaseik
32
20
10
0
8
2
38
34
|
07. | VC Greenyard Maaseik | 32 | 20 | 10 | 0 | 8 | 2 | 38 | 34 | 0 |
08.
NAMUR VOLLEY
25
20
5
4
9
2
34
44
|
08. | NAMUR VOLLEY | 25 | 20 | 5 | 4 | 9 | 2 | 34 | 44 | 0 |
09.
WAREMME VOLLEY B
21
19
6
1
11
1
30
41
|
09. | WAREMME VOLLEY B | 21 | 19 | 6 | 1 | 11 | 1 | 30 | 41 | 0 |
10.
BRUXELLES EST VC A
16
20
5
0
14
1
27
47
|
10. | BRUXELLES EST VC A | 16 | 20 | 5 | 0 | 14 | 1 | 27 | 47 | 0 |
11.
Mendo Booischot B
11
21
3
0
16
2
17
55
|
11. | Mendo Booischot B | 11 | 21 | 3 | 0 | 16 | 2 | 17 | 55 | 0 |
12.
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
-22
22
0
0
22
0
0
66
22
|
12. | VOLLEY NOORDERKEMPEN B | -22 | 22 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 66 | 22 |
Nationale 2 Heren B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Balti Kortrijk Spurs
52
20
14
5
1
0
57
20
|
01. | Balti Kortrijk Spurs | 52 | 20 | 14 | 5 | 1 | 0 | 57 | 20 | 0 |
02.
Knack Roeselare B
49
20
14
2
1
3
54
22
|
02. | Knack Roeselare B | 49 | 20 | 14 | 2 | 1 | 3 | 54 | 22 | 0 |
03.
M. Siks Blaasveld VC
36
20
9
3
5
3
45
35
|
03. | M. Siks Blaasveld VC | 36 | 20 | 9 | 3 | 5 | 3 | 45 | 35 | 0 |
04.
VC TESLA LINT A
35
20
7
6
5
2
47
35
|
04. | VC TESLA LINT A | 35 | 20 | 7 | 6 | 5 | 2 | 47 | 35 | 0 |
05.
Caruur Volley Gent B
29
20
7
2
7
4
39
41
|
05. | Caruur Volley Gent B | 29 | 20 | 7 | 2 | 7 | 4 | 39 | 41 | 0 |
06.
HZ 93 Hofstade-Zemst
28
19
8
1
8
2
35
38
|
06. | HZ 93 Hofstade-Zemst | 28 | 19 | 8 | 1 | 8 | 2 | 35 | 38 | 0 |
07a.
VC Packo Zedelgem A
24
20
5
3
9
3
36
45
|
07a. | VC Packo Zedelgem A | 24 | 20 | 5 | 3 | 9 | 3 | 36 | 45 | 0 |
07b.
Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A
24
20
6
0
8
6
32
47
|
07b. | Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A | 24 | 20 | 6 | 0 | 8 | 6 | 32 | 47 | 0 |
09.
KRUIKENBURG TERNAT A
23
20
6
2
11
1
34
46
|
09. | KRUIKENBURG TERNAT A | 23 | 20 | 6 | 2 | 11 | 1 | 34 | 46 | 0 |
10.
Skill Volley Club Tournai
22
19
6
1
10
2
28
41
|
10. | Skill Volley Club Tournai | 22 | 19 | 6 | 1 | 10 | 2 | 28 | 41 | 0 |
11.
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren A
20
20
3
4
10
3
34
48
|
11. | D'Hondt Volley Oudenaarde Heren A | 20 | 20 | 3 | 4 | 10 | 3 | 34 | 48 | 0 |
12.
Olva Brugge A
15
20
2
3
12
3
28
51
|
12. | Olva Brugge A | 15 | 20 | 2 | 3 | 12 | 3 | 28 | 51 | 0 |
Nationale 3 Heren A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare C
51
21
12
7
1
1
59
27
|
01. | Knack Roeselare C | 51 | 21 | 12 | 7 | 1 | 1 | 59 | 27 | 0 |
02.
Dakwerken De Vos Denderhoutem
47
20
13
3
2
2
53
22
|
02. | Dakwerken De Vos Denderhoutem | 47 | 20 | 13 | 3 | 2 | 2 | 53 | 22 | 0 |
03.
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
46
20
14
2
4
0
50
21
|
03. | VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A | 46 | 20 | 14 | 2 | 4 | 0 | 50 | 21 | 0 |
04.
VC Kalken (A)
44
20
13
1
3
3
48
25
|
04. | VC Kalken (A) | 44 | 20 | 13 | 1 | 3 | 3 | 48 | 25 | 0 |
05.
Rembert Torhout Heren B
35
21
9
3
7
2
46
36
|
05. | Rembert Torhout Heren B | 35 | 21 | 9 | 3 | 7 | 2 | 46 | 36 | 0 |
06.
VC Felco Gavere
33
20
8
3
6
3
43
34
|
06. | VC Felco Gavere | 33 | 20 | 8 | 3 | 6 | 3 | 43 | 34 | 0 |
07.
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
31
19
7
4
6
2
40
36
|
07. | D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B | 31 | 19 | 7 | 4 | 6 | 2 | 40 | 36 | 0 |
08.
Roepovo Poperinge A
25
20
6
1
8
5
34
42
|
08. | Roepovo Poperinge A | 25 | 20 | 6 | 1 | 8 | 5 | 34 | 42 | 0 |
09.
Volley Bredene
24
20
5
3
9
3
32
44
|
09. | Volley Bredene | 24 | 20 | 5 | 3 | 9 | 3 | 32 | 44 | 0 |
10.
SSJ Hemelveerdegem A
15
19
2
2
10
5
27
49
|
10. | SSJ Hemelveerdegem A | 15 | 19 | 2 | 2 | 10 | 5 | 27 | 49 | 0 |
11.
VT Marke-Webis Wevelgem B
6
20
1
0
16
3
12
58
|
11. | VT Marke-Webis Wevelgem B | 6 | 20 | 1 | 0 | 16 | 3 | 12 | 58 | 0 |
12.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
0
18
0
0
18
0
4
54
|
12. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 0 | 18 | 0 | 0 | 18 | 0 | 4 | 54 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
42
19
10
4
1
4
42
15
|
01. | VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A | 42 | 19 | 10 | 4 | 1 | 4 | 42 | 15 | 0 |
02.
Dakwerken De Vos Denderhoutem
38
19
7
5
0
7
38
19
|
02. | Dakwerken De Vos Denderhoutem | 38 | 19 | 7 | 5 | 0 | 7 | 38 | 19 | 0 |
03a.
VC Felco Gavere
37
20
6
7
2
5
37
23
|
03a. | VC Felco Gavere | 37 | 20 | 6 | 7 | 2 | 5 | 37 | 23 | 0 |
03b.
Knack Roeselare C
37
21
5
8
2
6
37
26
|
03b. | Knack Roeselare C | 37 | 21 | 5 | 8 | 2 | 6 | 37 | 26 | 0 |
05a.
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
35
19
4
10
2
3
35
22
|
05a. | D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B | 35 | 19 | 4 | 10 | 2 | 3 | 35 | 22 | 0 |
05b.
SSJ Hemelveerdegem A
35
19
5
9
3
2
35
22
|
05b. | SSJ Hemelveerdegem A | 35 | 19 | 5 | 9 | 3 | 2 | 35 | 22 | 0 |
07.
VC Kalken (A)
28
19
4
5
4
6
28
29
|
07. | VC Kalken (A) | 28 | 19 | 4 | 5 | 4 | 6 | 28 | 29 | 0 |
08.
Rembert Torhout Heren B
26
21
3
6
7
5
26
37
|
08. | Rembert Torhout Heren B | 26 | 21 | 3 | 6 | 7 | 5 | 26 | 37 | 0 |
09.
Volley Bredene
23
19
2
5
5
7
23
34
|
09. | Volley Bredene | 23 | 19 | 2 | 5 | 5 | 7 | 23 | 34 | 0 |
10.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
22
18
2
4
4
8
22
32
|
10. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 22 | 18 | 2 | 4 | 4 | 8 | 22 | 32 | 0 |
11.
Roepovo Poperinge A
16
20
1
2
8
9
16
44
|
11. | Roepovo Poperinge A | 16 | 20 | 1 | 2 | 8 | 9 | 16 | 44 | 0 |
12.
VT Marke-Webis Wevelgem B
10
20
1
2
12
5
12
48
2
|
12. | VT Marke-Webis Wevelgem B | 10 | 20 | 1 | 2 | 12 | 5 | 12 | 48 | 2 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Nationale 3 Heren B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Sporta Brussels Volley
57
20
18
1
0
1
59
8
|
01. | Sporta Brussels Volley | 57 | 20 | 18 | 1 | 0 | 1 | 59 | 8 | 0 |
02.
BW NIVELLES B
50
20
14
3
1
2
55
19
|
02. | BW NIVELLES B | 50 | 20 | 14 | 3 | 1 | 2 | 55 | 19 | 0 |
03.
VOLLEY GUIBERTIN C
41
20
10
4
3
3
48
29
|
03. | VOLLEY GUIBERTIN C | 41 | 20 | 10 | 4 | 3 | 3 | 48 | 29 | 0 |
04.
VBT Machelen A
38
20
10
2
4
4
47
35
|
04. | VBT Machelen A | 38 | 20 | 10 | 2 | 4 | 4 | 47 | 35 | 0 |
05.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
32
20
7
4
6
3
40
39
|
05. | GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A | 32 | 20 | 7 | 4 | 6 | 3 | 40 | 39 | 0 |
06a.
BRUXELLES EST VC B
28
20
7
3
9
1
34
38
|
06a. | BRUXELLES EST VC B | 28 | 20 | 7 | 3 | 9 | 1 | 34 | 38 | 0 |
06b.
VC Chaumont
28
20
7
2
8
3
37
42
|
06b. | VC Chaumont | 28 | 20 | 7 | 2 | 8 | 3 | 37 | 42 | 0 |
08.
JTV Dero Zele - Berlare
23
20
4
4
9
3
35
46
|
08. | JTV Dero Zele - Berlare | 23 | 20 | 4 | 4 | 9 | 3 | 35 | 46 | 0 |
09.
Topsport School Vilvoorde
19
20
5
2
13
0
25
45
|
09. | Topsport School Vilvoorde | 19 | 20 | 5 | 2 | 13 | 0 | 25 | 45 | 0 |
10.
Wolvertem Sporting
17
20
3
2
11
4
29
50
|
10. | Wolvertem Sporting | 17 | 20 | 3 | 2 | 11 | 4 | 29 | 50 | 0 |
11.
VC WALHAIN
13
18
1
2
9
6
24
49
|
11. | VC WALHAIN | 13 | 18 | 1 | 2 | 9 | 6 | 24 | 49 | 0 |
12.
Rempart-Nalinnes V.C.
11
20
1
3
14
2
21
54
|
12. | Rempart-Nalinnes V.C. | 11 | 20 | 1 | 3 | 14 | 2 | 21 | 54 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
BRUXELLES EST VC B
45
20
9
8
1
2
45
15
|
01. | BRUXELLES EST VC B | 45 | 20 | 9 | 8 | 1 | 2 | 45 | 15 | 0 |
02.
VOLLEY GUIBERTIN C
41
19
8
7
1
3
41
16
|
02. | VOLLEY GUIBERTIN C | 41 | 19 | 8 | 7 | 1 | 3 | 41 | 16 | 0 |
03.
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
39
20
7
7
2
4
39
21
|
03. | GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A | 39 | 20 | 7 | 7 | 2 | 4 | 39 | 21 | 0 |
04a.
BW NIVELLES B
37
19
7
6
2
4
37
20
|
04a. | BW NIVELLES B | 37 | 19 | 7 | 6 | 2 | 4 | 37 | 20 | 0 |
04b.
Sporta Brussels Volley
37
20
8
3
2
7
37
23
|
04b. | Sporta Brussels Volley | 37 | 20 | 8 | 3 | 2 | 7 | 37 | 23 | 0 |
06a.
VC WALHAIN
30
18
6
4
4
4
30
24
|
06a. | VC WALHAIN | 30 | 18 | 6 | 4 | 4 | 4 | 30 | 24 | 0 |
06b.
Wolvertem Sporting
30
20
4
6
4
6
30
30
|
06b. | Wolvertem Sporting | 30 | 20 | 4 | 6 | 4 | 6 | 30 | 30 | 0 |
08.
VBT Machelen A
27
20
4
5
6
5
27
33
|
08. | VBT Machelen A | 27 | 20 | 4 | 5 | 6 | 5 | 27 | 33 | 0 |
09.
Rempart-Nalinnes V.C.
21
19
3
4
8
4
21
36
|
09. | Rempart-Nalinnes V.C. | 21 | 19 | 3 | 4 | 8 | 4 | 21 | 36 | 0 |
10.
JTV Dero Zele - Berlare
20
19
2
5
7
5
21
36
1
|
10. | JTV Dero Zele - Berlare | 20 | 19 | 2 | 5 | 7 | 5 | 21 | 36 | 1 |
11.
VC Chaumont
16
17
1
2
5
9
16
35
|
11. | VC Chaumont | 16 | 17 | 1 | 2 | 5 | 9 | 16 | 35 | 0 |
12.
Topsport School Vilvoorde
2
21
0
0
17
4
4
59
2
|
12. | Topsport School Vilvoorde | 2 | 21 | 0 | 0 | 17 | 4 | 4 | 59 | 2 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Nationale 3 Heren C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
FH NIJLEN A
48
20
15
1
3
1
52
21
|
01. | FH NIJLEN A | 48 | 20 | 15 | 1 | 3 | 1 | 52 | 21 | 0 |
02.
Volley Haasrode Leuven B
47
19
15
0
2
2
50
19
|
02. | Volley Haasrode Leuven B | 47 | 19 | 15 | 0 | 2 | 2 | 50 | 19 | 0 |
03.
Hellvoc Hemiksem-Schelle B
35
20
7
6
5
2
46
35
|
03. | Hellvoc Hemiksem-Schelle B | 35 | 20 | 7 | 6 | 5 | 2 | 46 | 35 | 0 |
04a.
KVC ZOERSEL B
34
20
9
3
7
1
42
35
|
04a. | KVC ZOERSEL B | 34 | 20 | 9 | 3 | 7 | 1 | 42 | 35 | 0 |
04b.
Interfreight Brabo Antwerp VT
34
20
8
4
6
2
43
36
|
04b. | Interfreight Brabo Antwerp VT | 34 | 20 | 8 | 4 | 6 | 2 | 43 | 36 | 0 |
06a.
Stalvoc Allimex Beverlo A
33
20
10
1
8
1
42
33
|
06a. | Stalvoc Allimex Beverlo A | 33 | 20 | 10 | 1 | 8 | 1 | 42 | 33 | 0 |
06b.
Golazo Averbode A
33
20
7
4
5
4
44
37
|
06b. | Golazo Averbode A | 33 | 20 | 7 | 4 | 5 | 4 | 44 | 37 | 0 |
08.
B.V.C. Balen A
29
20
7
4
9
0
37
39
|
08. | B.V.C. Balen A | 29 | 20 | 7 | 4 | 9 | 0 | 37 | 39 | 0 |
09.
Lizards Lubbeek-Leuven A
23
20
5
2
9
4
33
46
|
09. | Lizards Lubbeek-Leuven A | 23 | 20 | 5 | 2 | 9 | 4 | 33 | 46 | 0 |
10.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
22
20
6
0
10
4
30
45
|
10. | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B | 22 | 20 | 6 | 0 | 10 | 4 | 30 | 45 | 0 |
11.
Mendo Booischot C
12
20
2
1
13
4
20
54
|
11. | Mendo Booischot C | 12 | 20 | 2 | 1 | 13 | 4 | 20 | 54 | 0 |
12.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
7
19
1
1
15
2
15
54
|
12. | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A | 7 | 19 | 1 | 1 | 15 | 2 | 15 | 54 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Stalvoc Allimex Beverlo A
40
20
8
5
1
3
40
14
|
01. | Stalvoc Allimex Beverlo A | 40 | 20 | 8 | 5 | 1 | 3 | 40 | 14 | 0 |
02.
Volley Haasrode Leuven B
39
15
10
4
0
1
39
6
|
02. | Volley Haasrode Leuven B | 39 | 15 | 10 | 4 | 0 | 1 | 39 | 6 | 0 |
03.
Lizards Lubbeek-Leuven A
32
20
4
6
2
8
32
28
|
03. | Lizards Lubbeek-Leuven A | 32 | 20 | 4 | 6 | 2 | 8 | 32 | 28 | 0 |
04.
FH NIJLEN A
31
16
5
7
1
2
31
16
|
04. | FH NIJLEN A | 31 | 16 | 5 | 7 | 1 | 2 | 31 | 16 | 0 |
05.
Golazo Averbode A
27
18
2
9
4
3
27
27
|
05. | Golazo Averbode A | 27 | 18 | 2 | 9 | 4 | 3 | 27 | 27 | 0 |
06.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
24
20
3
3
5
9
24
36
|
06. | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B | 24 | 20 | 3 | 3 | 5 | 9 | 24 | 36 | 0 |
07.
Interfreight Brabo Antwerp VT
21
16
4
2
3
6
22
23
1
|
07. | Interfreight Brabo Antwerp VT | 21 | 16 | 4 | 2 | 3 | 6 | 22 | 23 | 1 |
08.
Mendo Booischot C
19
18
3
3
6
4
19
30
|
08. | Mendo Booischot C | 19 | 18 | 3 | 3 | 6 | 4 | 19 | 30 | 0 |
09.
KVC ZOERSEL B
17
17
1
4
6
6
17
34
|
09. | KVC ZOERSEL B | 17 | 17 | 1 | 4 | 6 | 6 | 17 | 34 | 0 |
10.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
14
14
2
2
5
4
14
25
|
10. | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A | 14 | 14 | 2 | 2 | 5 | 4 | 14 | 25 | 0 |
11.
B.V.C. Balen A
13
14
2
3
7
1
13
26
|
11. | B.V.C. Balen A | 13 | 14 | 2 | 3 | 7 | 1 | 13 | 26 | 0 |
12.
Hellvoc Hemiksem-Schelle B
12
14
0
4
4
5
13
26
1
|
12. | Hellvoc Hemiksem-Schelle B | 12 | 14 | 0 | 4 | 4 | 5 | 13 | 26 | 1 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Nationale 3 Heren D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kivola Riemst A
46
18
15
0
2
1
49
15
|
01. | Kivola Riemst A | 46 | 18 | 15 | 0 | 2 | 1 | 49 | 15 | 0 |
02.
Herstal VBC
42
18
13
1
3
1
45
19
|
02. | Herstal VBC | 42 | 18 | 13 | 1 | 3 | 1 | 45 | 19 | 0 |
03a.
Entente Volley Club Athus-Messancy
38
17
12
1
4
0
42
19
|
03a. | Entente Volley Club Athus-Messancy | 38 | 17 | 12 | 1 | 4 | 0 | 42 | 19 | 0 |
03b.
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC
38
19
11
2
5
1
45
28
|
03b. | ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC | 38 | 19 | 11 | 2 | 5 | 1 | 45 | 28 | 0 |
05.
Volley Bouillon
30
18
6
5
5
2
42
33
|
05. | Volley Bouillon | 30 | 18 | 6 | 5 | 5 | 2 | 42 | 33 | 0 |
06a.
KVC Lensonline Genk B
25
18
5
4
7
2
34
38
|
06a. | KVC Lensonline Genk B | 25 | 18 | 5 | 4 | 7 | 2 | 34 | 38 | 0 |
06b.
Lommersweiler V.B.C.
25
17
8
0
8
1
28
31
|
06b. | Lommersweiler V.B.C. | 25 | 17 | 8 | 0 | 8 | 1 | 28 | 31 | 0 |
08.
VC OLNE MONTAGNARDS
21
18
5
2
9
2
29
40
|
08. | VC OLNE MONTAGNARDS | 21 | 18 | 5 | 2 | 9 | 2 | 29 | 40 | 0 |
09a.
Mavo Dilsen-Stokkem A
11
17
3
0
12
2
19
42
|
09a. | Mavo Dilsen-Stokkem A | 11 | 17 | 3 | 0 | 12 | 2 | 19 | 42 | 0 |
09b.
Reno-Energy VB Esneux
11
19
2
1
13
3
18
50
|
09b. | Reno-Energy VB Esneux | 11 | 19 | 2 | 1 | 13 | 3 | 18 | 50 | 0 |
11.
St-Joseph Welkenraedt
7
17
1
1
13
2
12
48
|
11. | St-Joseph Welkenraedt | 7 | 17 | 1 | 1 | 13 | 2 | 12 | 48 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Herstal VBC
44
17
13
1
0
3
44
7
|
01. | Herstal VBC | 44 | 17 | 13 | 1 | 0 | 3 | 44 | 7 | 0 |
02.
Kivola Riemst A
42
17
10
5
0
2
42
9
|
02. | Kivola Riemst A | 42 | 17 | 10 | 5 | 0 | 2 | 42 | 9 | 0 |
03.
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC
34
19
5
8
3
3
34
23
|
03. | ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC | 34 | 19 | 5 | 8 | 3 | 3 | 34 | 23 | 0 |
04a.
KVC Lensonline Genk B
30
17
4
7
2
4
30
21
|
04a. | KVC Lensonline Genk B | 30 | 17 | 4 | 7 | 2 | 4 | 30 | 21 | 0 |
04b.
Reno-Energy VB Esneux
30
19
5
4
3
7
30
27
|
04b. | Reno-Energy VB Esneux | 30 | 19 | 5 | 4 | 3 | 7 | 30 | 27 | 0 |
06.
VC OLNE MONTAGNARDS
25
18
4
4
5
5
25
29
|
06. | VC OLNE MONTAGNARDS | 25 | 18 | 4 | 4 | 5 | 5 | 25 | 29 | 0 |
07.
Volley Bouillon
23
17
2
6
3
6
24
27
1
|
07. | Volley Bouillon | 23 | 17 | 2 | 6 | 3 | 6 | 24 | 27 | 1 |
08.
Entente Volley Club Athus-Messancy
21
17
1
6
4
6
21
30
|
08. | Entente Volley Club Athus-Messancy | 21 | 17 | 1 | 6 | 4 | 6 | 21 | 30 | 0 |
09.
St-Joseph Welkenraedt
18
14
3
3
5
3
18
24
|
09. | St-Joseph Welkenraedt | 18 | 14 | 3 | 3 | 5 | 3 | 18 | 24 | 0 |
10.
Mavo Dilsen-Stokkem A
13
16
1
2
7
6
13
35
|
10. | Mavo Dilsen-Stokkem A | 13 | 16 | 1 | 2 | 7 | 6 | 13 | 35 | 0 |
11.
Lommersweiler V.B.C.
0
17
0
0
16
1
1
50
1
|
11. | Lommersweiler V.B.C. | 0 | 17 | 0 | 0 | 16 | 1 | 1 | 50 | 1 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Nationale 1 Dames
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
NRG VC Geel
61
24
18
3
2
1
66
20
|
01. | NRG VC Geel | 61 | 24 | 18 | 3 | 2 | 1 | 66 | 20 | 0 |
02.
Volley Saturnus Michelbeke
54
24
17
0
4
3
59
28
|
02. | Volley Saturnus Michelbeke | 54 | 24 | 17 | 0 | 4 | 3 | 59 | 28 | 0 |
03.
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
45
24
11
5
6
2
56
39
|
03. | Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A | 45 | 24 | 11 | 5 | 6 | 2 | 56 | 39 | 0 |
04.
MATHECO NAMUR VOLLEY
44
24
11
5
7
1
55
40
|
04. | MATHECO NAMUR VOLLEY | 44 | 24 | 11 | 5 | 7 | 1 | 55 | 40 | 0 |
05.
Datovoc Tongeren
42
24
10
5
7
2
53
41
|
05. | Datovoc Tongeren | 42 | 24 | 10 | 5 | 7 | 2 | 53 | 41 | 0 |
06a.
Topsport School Vilvoorde
38
24
9
4
8
3
48
47
|
06a. | Topsport School Vilvoorde | 38 | 24 | 9 | 4 | 8 | 3 | 48 | 47 | 0 |
06b.
Wevoc Wellen A
38
24
10
2
8
4
49
48
|
06b. | Wevoc Wellen A | 38 | 24 | 10 | 2 | 8 | 4 | 49 | 48 | 0 |
08.
Bidavo Bissegem A
32
24
8
3
11
2
45
51
|
08. | Bidavo Bissegem A | 32 | 24 | 8 | 3 | 11 | 2 | 45 | 51 | 0 |
09a.
Bevo Beobank Roeselare A
30
24
8
2
12
2
42
50
|
09a. | Bevo Beobank Roeselare A | 30 | 24 | 8 | 2 | 12 | 2 | 42 | 50 | 0 |
09b.
KVC ZOERSEL A
30
24
8
0
10
6
39
53
|
09b. | KVC ZOERSEL A | 30 | 24 | 8 | 0 | 10 | 6 | 39 | 53 | 0 |
11.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
28
24
8
1
13
2
40
49
|
11. | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A | 28 | 24 | 8 | 1 | 13 | 2 | 40 | 49 | 0 |
12a.
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
27
24
4
6
11
3
40
58
|
12a. | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A | 27 | 24 | 4 | 6 | 11 | 3 | 40 | 58 | 0 |
12b.
VC TESLA LINT A
27
24
6
2
11
5
37
56
|
12b. | VC TESLA LINT A | 27 | 24 | 6 | 2 | 11 | 5 | 37 | 56 | 0 |
14.
M. Siks Blaasveld VC
8
24
1
1
19
3
20
69
|
14. | M. Siks Blaasveld VC | 8 | 24 | 1 | 1 | 19 | 3 | 20 | 69 | 0 |
Nationale 2 Dames A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Limal-Ottignies
58
20
18
2
0
0
60
10
|
01. | Limal-Ottignies | 58 | 20 | 18 | 2 | 0 | 0 | 60 | 10 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge A
47
19
14
2
2
1
51
21
|
02. | Vlamvo Vlamertinge A | 47 | 19 | 14 | 2 | 2 | 1 | 51 | 21 | 0 |
03.
Interfreight Brabo Antwerp VT
40
20
9
5
3
3
50
31
|
03. | Interfreight Brabo Antwerp VT | 40 | 20 | 9 | 5 | 3 | 3 | 50 | 31 | 0 |
04a.
Bevo Beobank Roeselare B
35
20
6
8
5
1
46
37
|
04a. | Bevo Beobank Roeselare B | 35 | 20 | 6 | 8 | 5 | 1 | 46 | 37 | 0 |
04b.
VKt Torhout A
35
20
10
1
6
3
45
33
|
04b. | VKt Torhout A | 35 | 20 | 10 | 1 | 6 | 3 | 45 | 33 | 0 |
06.
VC Hebo Borsbeke-Herzele A
33
20
8
3
6
3
43
39
|
06. | VC Hebo Borsbeke-Herzele A | 33 | 20 | 8 | 3 | 6 | 3 | 43 | 39 | 0 |
07.
Hellvoc Hemiksem-Schelle A
26
20
7
1
9
3
36
41
|
07. | Hellvoc Hemiksem-Schelle A | 26 | 20 | 7 | 1 | 9 | 3 | 36 | 41 | 0 |
08.
CapitalatWork BAO Tchalou Volley
21
19
3
5
9
2
31
45
|
08. | CapitalatWork BAO Tchalou Volley | 21 | 19 | 3 | 5 | 9 | 2 | 31 | 45 | 0 |
09.
Govok Cammaert Gooik A
20
20
5
0
10
5
31
47
|
09. | Govok Cammaert Gooik A | 20 | 20 | 5 | 0 | 10 | 5 | 31 | 47 | 0 |
10.
Nidak Nieuwkerken A
17
20
3
1
10
6
29
52
|
10. | Nidak Nieuwkerken A | 17 | 20 | 3 | 1 | 10 | 6 | 29 | 52 | 0 |
11.
VDK Bank GENT Damesvolley B
16
20
1
5
11
3
27
52
|
11. | VDK Bank GENT Damesvolley B | 16 | 20 | 1 | 5 | 11 | 3 | 27 | 52 | 0 |
12.
KRUIKENBURG TERNAT A
9
20
0
2
13
5
17
58
|
12. | KRUIKENBURG TERNAT A | 9 | 20 | 0 | 2 | 13 | 5 | 17 | 58 | 0 |
Nationale 2 Dames B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
WAREMME VOLLEY
53
20
16
2
1
1
57
16
|
01. | WAREMME VOLLEY | 53 | 20 | 16 | 2 | 1 | 1 | 57 | 16 | 0 |
02a.
Stalvoc Allimex Beverlo A
44
20
12
3
3
2
51
25
|
02a. | Stalvoc Allimex Beverlo A | 44 | 20 | 12 | 3 | 3 | 2 | 51 | 25 | 0 |
02b.
Velvoc Veltem-Beisem A
44
20
12
3
3
2
51
26
|
02b. | Velvoc Veltem-Beisem A | 44 | 20 | 12 | 3 | 3 | 2 | 51 | 26 | 0 |
02c.
VBC Zandhoven A
44
20
13
2
4
1
50
26
|
02c. | VBC Zandhoven A | 44 | 20 | 13 | 2 | 4 | 1 | 50 | 26 | 0 |
05a.
HVC Helchteren A
39
20
11
2
5
2
47
29
|
05a. | HVC Helchteren A | 39 | 20 | 11 | 2 | 5 | 2 | 47 | 29 | 0 |
05b.
Jeval Alken A
39
19
12
1
5
1
42
28
|
05b. | Jeval Alken A | 39 | 19 | 12 | 1 | 5 | 1 | 42 | 28 | 0 |
07.
Volley Haasrode Leuven B
27
20
7
2
9
2
36
39
|
07. | Volley Haasrode Leuven B | 27 | 20 | 7 | 2 | 9 | 2 | 36 | 39 | 0 |
08.
VC Chaumont
21
20
5
3
12
0
28
45
|
08. | VC Chaumont | 21 | 20 | 5 | 3 | 12 | 0 | 28 | 45 | 0 |
09.
VC GEMBLOUX
17
19
4
0
10
5
28
47
|
09. | VC GEMBLOUX | 17 | 19 | 4 | 0 | 10 | 5 | 28 | 47 | 0 |
10.
Volley Heist Dames A
16
18
3
1
9
5
25
44
|
10. | Volley Heist Dames A | 16 | 18 | 3 | 1 | 9 | 5 | 25 | 44 | 0 |
11.
Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
9
20
1
3
16
0
15
55
|
11. | Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden | 9 | 20 | 1 | 3 | 16 | 0 | 15 | 55 | 0 |
12.
Roveka Stevoort A
1
20
0
0
19
1
10
60
|
12. | Roveka Stevoort A | 1 | 20 | 0 | 0 | 19 | 1 | 10 | 60 | 0 |
Nationale 3 Dames A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A
57
20
18
1
0
1
59
8
|
01. | D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A | 57 | 20 | 18 | 1 | 0 | 1 | 59 | 8 | 0 |
02.
Volleyteam Real Wetteren
54
21
16
2
1
2
58
17
|
02. | Volleyteam Real Wetteren | 54 | 21 | 16 | 2 | 1 | 2 | 58 | 17 | 0 |
03.
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A
43
20
12
3
4
1
50
27
|
03. | CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A | 43 | 20 | 12 | 3 | 4 | 1 | 50 | 27 | 0 |
04.
Elckerlyc Zwevezele A
39
20
11
2
5
2
44
31
|
04. | Elckerlyc Zwevezele A | 39 | 20 | 11 | 2 | 5 | 2 | 44 | 31 | 0 |
05.
VC Wivo Wingene VZW A
34
19
9
2
5
3
43
31
|
05. | VC Wivo Wingene VZW A | 34 | 19 | 9 | 2 | 5 | 3 | 43 | 31 | 0 |
06.
Damesvolley Waregem Dames A
29
20
8
1
8
3
39
38
|
06. | Damesvolley Waregem Dames A | 29 | 20 | 8 | 1 | 8 | 3 | 39 | 38 | 0 |
07a.
Eevoc Ertvelde-Evergem A
23
19
6
2
10
1
32
39
|
07a. | Eevoc Ertvelde-Evergem A | 23 | 19 | 6 | 2 | 10 | 1 | 32 | 39 | 0 |
07b.
KERDAVO AVELGEM A
23
19
6
1
9
3
28
40
|
07b. | KERDAVO AVELGEM A | 23 | 19 | 6 | 1 | 9 | 3 | 28 | 40 | 0 |
09a.
Davo Wevelgem A
21
20
4
4
11
1
32
45
|
09a. | Davo Wevelgem A | 21 | 20 | 4 | 4 | 11 | 1 | 32 | 45 | 0 |
09b.
JTV Dero Zele - Berlare
21
20
6
1
12
1
25
44
|
09b. | JTV Dero Zele - Berlare | 21 | 20 | 6 | 1 | 12 | 1 | 25 | 44 | 0 |
11.
VC Delhaize Lede A
13
18
3
1
12
2
20
44
|
11. | VC Delhaize Lede A | 13 | 18 | 3 | 1 | 12 | 2 | 20 | 44 | 0 |
12.
DCA St-Ghislain
-22
22
0
0
22
0
0
66
22
|
12. | DCA St-Ghislain | -22 | 22 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 66 | 22 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem Dames A
44
20
9
7
1
3
44
16
|
01. | Damesvolley Waregem Dames A | 44 | 20 | 9 | 7 | 1 | 3 | 44 | 16 | 0 |
02.
Volleyteam Real Wetteren
43
21
5
12
0
4
43
20
|
02. | Volleyteam Real Wetteren | 43 | 21 | 5 | 12 | 0 | 4 | 43 | 20 | 0 |
03.
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A
40
20
9
5
3
3
40
20
|
03. | D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A | 40 | 20 | 9 | 5 | 3 | 3 | 40 | 20 | 0 |
04.
VC Wivo Wingene VZW A
37
18
7
5
0
6
37
17
|
04. | VC Wivo Wingene VZW A | 37 | 18 | 7 | 5 | 0 | 6 | 37 | 17 | 0 |
05a.
Elckerlyc Zwevezele A
36
20
6
7
3
4
36
24
|
05a. | Elckerlyc Zwevezele A | 36 | 20 | 6 | 7 | 3 | 4 | 36 | 24 | 0 |
05b.
VC Delhaize Lede A
36
18
8
3
1
6
36
18
|
05b. | VC Delhaize Lede A | 36 | 18 | 8 | 3 | 1 | 6 | 36 | 18 | 0 |
07.
Davo Wevelgem A
28
20
4
2
2
12
28
32
|
07. | Davo Wevelgem A | 28 | 20 | 4 | 2 | 2 | 12 | 28 | 32 | 0 |
08a.
Eevoc Ertvelde-Evergem A
24
19
3
5
6
5
24
33
|
08a. | Eevoc Ertvelde-Evergem A | 24 | 19 | 3 | 5 | 6 | 5 | 24 | 33 | 0 |
08b.
JTV Dero Zele - Berlare
24
20
2
5
5
8
24
36
|
08b. | JTV Dero Zele - Berlare | 24 | 20 | 2 | 5 | 5 | 8 | 24 | 36 | 0 |
10.
KERDAVO AVELGEM A
23
19
2
8
8
1
23
34
|
10. | KERDAVO AVELGEM A | 23 | 19 | 2 | 8 | 8 | 1 | 23 | 34 | 0 |
11.
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A
19
20
3
1
8
8
19
41
|
11. | CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A | 19 | 20 | 3 | 1 | 8 | 8 | 19 | 41 | 0 |
12.
DCA St-Ghislain
-21
21
0
0
21
0
0
63
21
|
12. | DCA St-Ghislain | -21 | 21 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 63 | 21 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Nationale 3 Dames B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Limal-Ottignies
54
20
17
1
1
1
57
17
|
01. | Limal-Ottignies | 54 | 20 | 17 | 1 | 1 | 1 | 57 | 17 | 0 |
02a.
Rempart-Nalinnes V.C.
35
19
8
5
5
1
45
32
|
02a. | Rempart-Nalinnes V.C. | 35 | 19 | 8 | 5 | 5 | 1 | 45 | 32 | 0 |
02b.
BW NIVELLES
35
19
7
5
3
4
47
34
|
02b. | BW NIVELLES | 35 | 19 | 7 | 5 | 3 | 4 | 47 | 34 | 0 |
04a.
VC Lennik Dames A
32
20
7
3
5
5
43
40
|
04a. | VC Lennik Dames A | 32 | 20 | 7 | 3 | 5 | 5 | 43 | 40 | 0 |
04b.
Lizards Lubbeek-Leuven A
32
20
8
2
6
4
42
40
|
04b. | Lizards Lubbeek-Leuven A | 32 | 20 | 8 | 2 | 6 | 4 | 42 | 40 | 0 |
06a.
E.S. Charleroi Volley
28
19
7
3
8
1
39
37
|
06a. | E.S. Charleroi Volley | 28 | 19 | 7 | 3 | 8 | 1 | 39 | 37 | 0 |
06b.
Berg-op Wijgmaal A
28
20
5
5
7
3
39
42
|
06b. | Berg-op Wijgmaal A | 28 | 20 | 5 | 5 | 7 | 3 | 39 | 42 | 0 |
06c.
Volley Club Masnuy
28
20
6
4
8
2
36
40
|
06c. | Volley Club Masnuy | 28 | 20 | 6 | 4 | 8 | 2 | 36 | 40 | 0 |
09a.
VC Chaumont B
27
20
6
2
7
5
39
43
|
09a. | VC Chaumont B | 27 | 20 | 6 | 2 | 7 | 5 | 39 | 43 | 0 |
09b.
VBC WAREMME B
27
20
6
2
7
5
36
44
|
09b. | VBC WAREMME B | 27 | 20 | 6 | 2 | 7 | 5 | 36 | 44 | 0 |
11.
Lizards Lubbeek-Leuven B
23
19
4
4
8
3
32
43
|
11. | Lizards Lubbeek-Leuven B | 23 | 19 | 4 | 4 | 8 | 3 | 32 | 43 | 0 |
12.
NAMUR VOLLEY
5
20
1
0
17
2
15
58
|
12. | NAMUR VOLLEY | 5 | 20 | 1 | 0 | 17 | 2 | 15 | 58 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Lizards Lubbeek-Leuven A
44
20
11
2
0
7
44
16
|
01. | Lizards Lubbeek-Leuven A | 44 | 20 | 11 | 2 | 0 | 7 | 44 | 16 | 0 |
02.
Limal-Ottignies
37
20
4
10
1
5
37
23
|
02. | Limal-Ottignies | 37 | 20 | 4 | 10 | 1 | 5 | 37 | 23 | 0 |
03a.
VC Chaumont B
35
20
3
11
2
4
35
25
|
03a. | VC Chaumont B | 35 | 20 | 3 | 11 | 2 | 4 | 35 | 25 | 0 |
03b.
VC Lennik Dames A
35
20
7
5
4
4
35
25
|
03b. | VC Lennik Dames A | 35 | 20 | 7 | 5 | 4 | 4 | 35 | 25 | 0 |
05a.
BW NIVELLES
34
19
5
8
3
3
34
23
|
05a. | BW NIVELLES | 34 | 19 | 5 | 8 | 3 | 3 | 34 | 23 | 0 |
05b.
Berg-op Wijgmaal A
34
20
5
5
1
9
34
26
|
05b. | Berg-op Wijgmaal A | 34 | 20 | 5 | 5 | 1 | 9 | 34 | 26 | 0 |
07.
Rempart-Nalinnes V.C.
32
19
4
7
2
6
32
25
|
07. | Rempart-Nalinnes V.C. | 32 | 19 | 4 | 7 | 2 | 6 | 32 | 25 | 0 |
08.
VBC WAREMME B
28
20
3
6
3
8
29
31
1
|
08. | VBC WAREMME B | 28 | 20 | 3 | 6 | 3 | 8 | 29 | 31 | 1 |
09.
E.S. Charleroi Volley
27
19
1
9
3
6
27
30
|
09. | E.S. Charleroi Volley | 27 | 19 | 1 | 9 | 3 | 6 | 27 | 30 | 0 |
10.
Volley Club Masnuy
22
20
2
4
6
8
22
38
|
10. | Volley Club Masnuy | 22 | 20 | 2 | 4 | 6 | 8 | 22 | 38 | 0 |
11.
Lizards Lubbeek-Leuven B
17
19
2
2
8
7
17
40
|
11. | Lizards Lubbeek-Leuven B | 17 | 19 | 2 | 2 | 8 | 7 | 17 | 40 | 0 |
12.
NAMUR VOLLEY
8
20
1
1
15
3
8
52
|
12. | NAMUR VOLLEY | 8 | 20 | 1 | 1 | 15 | 3 | 8 | 52 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Nationale 3 Dames C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
55
21
16
3
1
1
59
22
|
01. | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B | 55 | 21 | 16 | 3 | 1 | 1 | 59 | 22 | 0 |
02.
Topsport School Vilvoorde
49
22
13
4
3
2
56
29
|
02. | Topsport School Vilvoorde | 49 | 22 | 13 | 4 | 3 | 2 | 56 | 29 | 0 |
03.
Bovoc Bouwel A
46
22
12
4
4
2
54
30
|
03. | Bovoc Bouwel A | 46 | 22 | 12 | 4 | 4 | 2 | 54 | 30 | 0 |
04.
VC OUDEGEM B
44
21
12
2
3
4
51
29
|
04. | VC OUDEGEM B | 44 | 21 | 12 | 2 | 3 | 4 | 51 | 29 | 0 |
05a.
FH NIJLEN A
40
22
10
3
5
4
52
37
|
05a. | FH NIJLEN A | 40 | 22 | 10 | 3 | 5 | 4 | 52 | 37 | 0 |
05b.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
40
22
10
3
5
4
49
36
|
05b. | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A | 40 | 22 | 10 | 3 | 5 | 4 | 49 | 36 | 0 |
07.
Geel Zwart Wijnegem A
37
22
10
1
6
5
45
39
|
07. | Geel Zwart Wijnegem A | 37 | 22 | 10 | 1 | 6 | 5 | 45 | 39 | 0 |
08.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
33
22
7
5
8
2
46
42
|
08. | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B | 33 | 22 | 7 | 5 | 8 | 2 | 46 | 42 | 0 |
09.
Mavoc-Mechelen A
32
22
6
5
7
4
45
46
|
09. | Mavoc-Mechelen A | 32 | 22 | 6 | 5 | 7 | 4 | 45 | 46 | 0 |
10.
V.C. Puurs - Sint-Amands A
20
22
4
3
13
2
30
52
|
10. | V.C. Puurs - Sint-Amands A | 20 | 22 | 4 | 3 | 13 | 2 | 30 | 52 | 0 |
11.
BRUXELLES EST VC
12
22
2
1
15
4
21
60
|
11. | BRUXELLES EST VC | 12 | 22 | 2 | 1 | 15 | 4 | 21 | 60 | 0 |
12.
Wolvertem Sporting
10
22
3
0
18
1
16
59
|
12. | Wolvertem Sporting | 10 | 22 | 3 | 0 | 18 | 1 | 16 | 59 | 0 |
13.
BARBAR IXELLES VOLLEY
8
22
2
1
19
0
17
60
|
13. | BARBAR IXELLES VOLLEY | 8 | 22 | 2 | 1 | 19 | 0 | 17 | 60 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VC OUDEGEM B
52
22
11
8
0
3
52
14
|
01. | VC OUDEGEM B | 52 | 22 | 11 | 8 | 0 | 3 | 52 | 14 | 0 |
02.
Mavoc-Mechelen A
45
21
11
5
3
2
45
18
|
02. | Mavoc-Mechelen A | 45 | 21 | 11 | 5 | 3 | 2 | 45 | 18 | 0 |
03.
FH NIJLEN A
39
22
6
8
3
5
39
27
|
03. | FH NIJLEN A | 39 | 22 | 6 | 8 | 3 | 5 | 39 | 27 | 0 |
04.
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
34
22
4
8
4
6
34
32
|
04. | Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B | 34 | 22 | 4 | 8 | 4 | 6 | 34 | 32 | 0 |
05.
Bovoc Bouwel A
32
21
5
6
5
5
32
31
|
05. | Bovoc Bouwel A | 32 | 21 | 5 | 6 | 5 | 5 | 32 | 31 | 0 |
06a.
Topsport School Vilvoorde
31
17
7
5
3
2
33
18
2
|
06a. | Topsport School Vilvoorde | 31 | 17 | 7 | 5 | 3 | 2 | 33 | 18 | 2 |
06b.
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
31
20
6
3
3
8
32
28
1
|
06b. | FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B | 31 | 20 | 6 | 3 | 3 | 8 | 32 | 28 | 1 |
08.
Geel Zwart Wijnegem A
27
22
3
6
7
6
27
39
|
08. | Geel Zwart Wijnegem A | 27 | 22 | 3 | 6 | 7 | 6 | 27 | 39 | 0 |
09.
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
23
20
2
5
5
8
24
36
1
|
09. | MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A | 23 | 20 | 2 | 5 | 5 | 8 | 24 | 36 | 1 |
10a.
V.C. Puurs - Sint-Amands A
20
20
1
5
6
7
22
37
2
|
10a. | V.C. Puurs - Sint-Amands A | 20 | 20 | 1 | 5 | 6 | 7 | 22 | 37 | 2 |
10b.
Wolvertem Sporting
20
21
1
6
8
6
21
42
1
|
10b. | Wolvertem Sporting | 20 | 21 | 1 | 6 | 8 | 6 | 21 | 42 | 1 |
12.
BRUXELLES EST VC
18
18
3
1
7
7
18
36
|
12. | BRUXELLES EST VC | 18 | 18 | 3 | 1 | 7 | 7 | 18 | 36 | 0 |
13.
BARBAR IXELLES VOLLEY
16
18
1
4
7
5
16
37
|
13. | BARBAR IXELLES VOLLEY | 16 | 18 | 1 | 4 | 7 | 5 | 16 | 37 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Nationale 3 Dames D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
KVC Lensonline Genk A
52
20
16
2
2
0
55
13
|
01. | KVC Lensonline Genk A | 52 | 20 | 16 | 2 | 2 | 0 | 55 | 13 | 0 |
02.
VZW Schovoc Beverst A
45
20
13
2
3
2
51
23
|
02. | VZW Schovoc Beverst A | 45 | 20 | 13 | 2 | 3 | 2 | 51 | 23 | 0 |
03.
Sporting Volley Club Hermalle
44
19
13
2
3
1
49
22
|
03. | Sporting Volley Club Hermalle | 44 | 19 | 13 | 2 | 3 | 1 | 49 | 22 | 0 |
04.
Jaraco As
40
20
11
2
4
3
45
32
|
04. | Jaraco As | 40 | 20 | 11 | 2 | 4 | 3 | 45 | 32 | 0 |
05a.
Mavo Dilsen-Stokkem A
39
19
10
3
3
3
46
27
|
05a. | Mavo Dilsen-Stokkem A | 39 | 19 | 10 | 3 | 3 | 3 | 46 | 27 | 0 |
05b.
Spinley Dessel A
39
20
11
1
4
4
48
28
|
05b. | Spinley Dessel A | 39 | 20 | 11 | 1 | 4 | 4 | 48 | 28 | 0 |
07.
DVH Optimasi Hasselt A
32
20
9
2
8
1
40
32
|
07. | DVH Optimasi Hasselt A | 32 | 20 | 9 | 2 | 8 | 1 | 40 | 32 | 0 |
08.
Dievoc Diepenbeek A
24
20
7
1
11
1
31
42
|
08. | Dievoc Diepenbeek A | 24 | 20 | 7 | 1 | 11 | 1 | 31 | 42 | 0 |
09.
Lommersweiler V.B.C.
22
19
5
3
10
1
27
41
|
09. | Lommersweiler V.B.C. | 22 | 19 | 5 | 3 | 10 | 1 | 27 | 41 | 0 |
10.
Kivola Riemst A
8
20
2
0
16
2
14
54
|
10. | Kivola Riemst A | 8 | 20 | 2 | 0 | 16 | 2 | 14 | 54 | 0 |
11.
SC THIMISTER-HERVE
4
18
1
0
16
1
10
52
|
11. | SC THIMISTER-HERVE | 4 | 18 | 1 | 0 | 16 | 1 | 10 | 52 | 0 |
12.
Stavelot
2
19
0
1
18
0
6
56
|
12. | Stavelot | 2 | 19 | 0 | 1 | 18 | 0 | 6 | 56 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Spinley Dessel A
51
20
13
6
1
0
51
9
|
01. | Spinley Dessel A | 51 | 20 | 13 | 6 | 1 | 0 | 51 | 9 | 0 |
02.
DVH Optimasi Hasselt A
44
19
11
5
2
1
44
13
|
02. | DVH Optimasi Hasselt A | 44 | 19 | 11 | 5 | 2 | 1 | 44 | 13 | 0 |
03.
VZW Schovoc Beverst A
38
20
6
6
0
8
38
22
|
03. | VZW Schovoc Beverst A | 38 | 20 | 6 | 6 | 0 | 8 | 38 | 22 | 0 |
04.
Jaraco As
35
20
7
6
5
2
35
25
|
04. | Jaraco As | 35 | 20 | 7 | 6 | 5 | 2 | 35 | 25 | 0 |
05a.
Mavo Dilsen-Stokkem A
33
18
6
4
1
7
33
21
|
05a. | Mavo Dilsen-Stokkem A | 33 | 18 | 6 | 4 | 1 | 7 | 33 | 21 | 0 |
05b.
KVC Lensonline Genk A
33
19
7
3
3
6
33
24
|
05b. | KVC Lensonline Genk A | 33 | 19 | 7 | 3 | 3 | 6 | 33 | 24 | 0 |
07.
Sporting Volley Club Hermalle
28
19
4
5
4
6
28
29
|
07. | Sporting Volley Club Hermalle | 28 | 19 | 4 | 5 | 4 | 6 | 28 | 29 | 0 |
08.
Dievoc Diepenbeek A
23
20
1
6
5
8
23
37
|
08. | Dievoc Diepenbeek A | 23 | 20 | 1 | 6 | 5 | 8 | 23 | 37 | 0 |
09.
Kivola Riemst A
21
20
4
4
10
2
22
38
1
|
09. | Kivola Riemst A | 21 | 20 | 4 | 4 | 10 | 2 | 22 | 38 | 1 |
10.
SC THIMISTER-HERVE
20
18
2
4
6
6
20
34
|
10. | SC THIMISTER-HERVE | 20 | 18 | 2 | 4 | 6 | 6 | 20 | 34 | 0 |
11.
Lommersweiler V.B.C.
14
18
2
2
10
4
14
40
|
11. | Lommersweiler V.B.C. | 14 | 18 | 2 | 2 | 10 | 4 | 14 | 40 | 0 |
12.
Stavelot
4
19
0
1
16
2
4
53
|
12. | Stavelot | 4 | 19 | 0 | 1 | 16 | 2 | 4 | 53 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
PROMO 1 Heren WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Balti Kortrijk Spurs B
55
20
18
0
1
1
56
12
|
01. | Balti Kortrijk Spurs B | 55 | 20 | 18 | 0 | 1 | 1 | 56 | 12 | 0 |
02.
Beobank Citivo Gits
45
20
14
1
4
1
50
23
|
02. | Beobank Citivo Gits | 45 | 20 | 14 | 1 | 4 | 1 | 50 | 23 | 0 |
03.
Bavo Bavikhove A
40
20
13
0
6
1
43
26
|
03. | Bavo Bavikhove A | 40 | 20 | 13 | 0 | 6 | 1 | 43 | 26 | 0 |
04.
Ooivo Ooigem
39
20
10
4
5
1
45
32
|
04. | Ooivo Ooigem | 39 | 20 | 10 | 4 | 5 | 1 | 45 | 32 | 0 |
05.
VKt Torhout
38
20
10
2
4
4
47
32
|
05. | VKt Torhout | 38 | 20 | 10 | 2 | 4 | 4 | 47 | 32 | 0 |
06.
Volley Team Diksmuide
35
20
9
3
6
2
43
32
|
06. | Volley Team Diksmuide | 35 | 20 | 9 | 3 | 6 | 2 | 43 | 32 | 0 |
07.
Olva Brugge B
31
20
9
1
8
2
37
33
|
07. | Olva Brugge B | 31 | 20 | 9 | 1 | 8 | 2 | 37 | 33 | 0 |
08.
Rembert Torhout Heren C
27
20
8
1
10
1
34
38
|
08. | Rembert Torhout Heren C | 27 | 20 | 8 | 1 | 10 | 1 | 34 | 38 | 0 |
09.
VBC Doskom Moorslede A
20
20
4
3
11
2
30
48
|
09. | VBC Doskom Moorslede A | 20 | 20 | 4 | 3 | 11 | 2 | 30 | 48 | 0 |
10.
Knack Roeselare D
13
20
3
1
14
2
21
53
|
10. | Knack Roeselare D | 13 | 20 | 3 | 1 | 14 | 2 | 21 | 53 | 0 |
11.
VC Packo Zedelgem B
10
20
3
0
16
1
16
54
|
11. | VC Packo Zedelgem B | 10 | 20 | 3 | 0 | 16 | 1 | 16 | 54 | 0 |
12.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
7
20
1
2
17
0
16
55
|
12. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 7 | 20 | 1 | 2 | 17 | 0 | 16 | 55 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Bavo Bavikhove A
48
20
10
8
0
2
48
12
|
01. | Bavo Bavikhove A | 48 | 20 | 10 | 8 | 0 | 2 | 48 | 12 | 0 |
02.
Balti Kortrijk Spurs B
43
20
8
8
1
3
43
17
|
02. | Balti Kortrijk Spurs B | 43 | 20 | 8 | 8 | 1 | 3 | 43 | 17 | 0 |
03.
VBC Doskom Moorslede A
40
20
6
9
1
4
40
20
|
03. | VBC Doskom Moorslede A | 40 | 20 | 6 | 9 | 1 | 4 | 40 | 20 | 0 |
04.
Olva Brugge B
37
20
5
10
3
2
37
23
|
04. | Olva Brugge B | 37 | 20 | 5 | 10 | 3 | 2 | 37 | 23 | 0 |
05.
Ooivo Ooigem
35
20
3
10
1
6
35
25
|
05. | Ooivo Ooigem | 35 | 20 | 3 | 10 | 1 | 6 | 35 | 25 | 0 |
06a.
Volley Team Diksmuide
27
20
3
5
4
8
27
33
|
06a. | Volley Team Diksmuide | 27 | 20 | 3 | 5 | 4 | 8 | 27 | 33 | 0 |
06b.
Beobank Citivo Gits
27
20
3
5
4
8
27
33
|
06b. | Beobank Citivo Gits | 27 | 20 | 3 | 5 | 4 | 8 | 27 | 33 | 0 |
06c.
Rembert Torhout Heren C
27
20
4
3
4
9
27
33
|
06c. | Rembert Torhout Heren C | 27 | 20 | 4 | 3 | 4 | 9 | 27 | 33 | 0 |
09.
VKt Torhout
24
20
1
6
4
9
24
36
|
09. | VKt Torhout | 24 | 20 | 1 | 6 | 4 | 9 | 24 | 36 | 0 |
10.
Knack Roeselare D
19
20
2
3
8
7
19
41
|
10. | Knack Roeselare D | 19 | 20 | 2 | 3 | 8 | 7 | 19 | 41 | 0 |
11.
VC Packo Zedelgem B
17
20
0
4
7
9
17
43
|
11. | VC Packo Zedelgem B | 17 | 20 | 0 | 4 | 7 | 9 | 17 | 43 | 0 |
12.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
16
20
1
3
9
7
16
44
|
12. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 16 | 20 | 1 | 3 | 9 | 7 | 16 | 44 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
PROMO 2 Heren WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren D
54
21
18
0
3
0
57
16
|
01. | Rembert Torhout Heren D | 54 | 21 | 18 | 0 | 3 | 0 | 57 | 16 | 0 |
02.
AVC Harelbeke
47
20
15
0
3
2
50
24
|
02. | AVC Harelbeke | 47 | 20 | 15 | 0 | 3 | 2 | 50 | 24 | 0 |
03.
Izegems Volley Team
43
20
13
2
5
0
47
23
|
03. | Izegems Volley Team | 43 | 20 | 13 | 2 | 5 | 0 | 47 | 23 | 0 |
04.
Decospan Volley Team Menen B
37
19
11
0
4
4
45
28
|
04. | Decospan Volley Team Menen B | 37 | 19 | 11 | 0 | 4 | 4 | 45 | 28 | 0 |
05a.
Olva Brugge C
35
20
8
5
6
1
44
36
|
05a. | Olva Brugge C | 35 | 20 | 8 | 5 | 6 | 1 | 44 | 36 | 0 |
05b.
VT MERLO Lendelede
35
20
9
3
6
2
41
34
|
05b. | VT MERLO Lendelede | 35 | 20 | 9 | 3 | 6 | 2 | 41 | 34 | 0 |
07.
VT Marke-Webis Wevelgem C
27
20
6
3
8
3
36
43
|
07. | VT Marke-Webis Wevelgem C | 27 | 20 | 6 | 3 | 8 | 3 | 36 | 43 | 0 |
08.
Smash.CL.Ingelmunster
25
21
7
1
11
2
34
44
|
08. | Smash.CL.Ingelmunster | 25 | 21 | 7 | 1 | 11 | 2 | 34 | 44 | 0 |
09.
VC Wivo Wingene VZW
21
20
5
2
11
2
31
43
|
09. | VC Wivo Wingene VZW | 21 | 20 | 5 | 2 | 11 | 2 | 31 | 43 | 0 |
10.
Bavo Bavikhove B
19
20
5
1
12
2
28
46
|
10. | Bavo Bavikhove B | 19 | 20 | 5 | 1 | 12 | 2 | 28 | 46 | 0 |
11.
Roepovo Poperinge B
17
20
5
1
14
0
24
46
|
11. | Roepovo Poperinge B | 17 | 20 | 5 | 1 | 14 | 0 | 24 | 46 | 0 |
12.
VC Jong Kuurne A
0
19
0
0
19
0
3
57
|
12. | VC Jong Kuurne A | 0 | 19 | 0 | 0 | 19 | 0 | 3 | 57 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren D
45
21
10
5
1
5
45
18
|
01. | Rembert Torhout Heren D | 45 | 21 | 10 | 5 | 1 | 5 | 45 | 18 | 0 |
02.
VC Wivo Wingene VZW
42
20
7
9
1
3
42
18
|
02. | VC Wivo Wingene VZW | 42 | 20 | 7 | 9 | 1 | 3 | 42 | 18 | 0 |
03.
Olva Brugge C
41
20
8
6
1
5
41
19
|
03. | Olva Brugge C | 41 | 20 | 8 | 6 | 1 | 5 | 41 | 19 | 0 |
04.
Bavo Bavikhove B
39
20
6
7
0
7
39
21
|
04. | Bavo Bavikhove B | 39 | 20 | 6 | 7 | 0 | 7 | 39 | 21 | 0 |
05.
VT MERLO Lendelede
34
20
6
5
3
6
34
26
|
05. | VT MERLO Lendelede | 34 | 20 | 6 | 5 | 3 | 6 | 34 | 26 | 0 |
06.
Decospan Volley Team Menen B
31
19
4
7
3
5
31
26
|
06. | Decospan Volley Team Menen B | 31 | 19 | 4 | 7 | 3 | 5 | 31 | 26 | 0 |
07.
VT Marke-Webis Wevelgem C
30
20
4
6
4
6
30
30
|
07. | VT Marke-Webis Wevelgem C | 30 | 20 | 4 | 6 | 4 | 6 | 30 | 30 | 0 |
08.
AVC Harelbeke
29
20
5
5
6
4
29
31
|
08. | AVC Harelbeke | 29 | 20 | 5 | 5 | 6 | 4 | 29 | 31 | 0 |
09.
Izegems Volley Team
27
20
5
5
8
2
27
33
|
09. | Izegems Volley Team | 27 | 20 | 5 | 5 | 8 | 2 | 27 | 33 | 0 |
10.
Roepovo Poperinge B
21
20
3
2
7
8
21
39
|
10. | Roepovo Poperinge B | 21 | 20 | 3 | 2 | 7 | 8 | 21 | 39 | 0 |
11.
Smash.CL.Ingelmunster
15
21
2
1
11
7
15
48
|
11. | Smash.CL.Ingelmunster | 15 | 21 | 2 | 1 | 11 | 7 | 15 | 48 | 0 |
12.
VC Jong Kuurne A
6
19
0
2
15
2
6
51
|
12. | VC Jong Kuurne A | 6 | 19 | 0 | 2 | 15 | 2 | 6 | 51 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
PROMO 3 Heren WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Bredene B
47
18
15
0
1
2
50
13
|
01. | Volley Bredene B | 47 | 18 | 15 | 0 | 1 | 2 | 50 | 13 | 0 |
02a.
Volley Oudenburg-Gistel
38
18
12
1
5
0
42
22
|
02a. | Volley Oudenburg-Gistel | 38 | 18 | 12 | 1 | 5 | 0 | 42 | 22 | 0 |
02b.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
38
17
12
0
3
2
42
20
|
02b. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 38 | 17 | 12 | 0 | 3 | 2 | 42 | 20 | 0 |
04.
Olva Brugge D
35
18
10
2
5
1
42
25
|
04. | Olva Brugge D | 35 | 18 | 10 | 2 | 5 | 1 | 42 | 25 | 0 |
05.
Knack Roeselare E
32
18
9
2
6
1
37
29
|
05. | Knack Roeselare E | 32 | 18 | 9 | 2 | 6 | 1 | 37 | 29 | 0 |
06.
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
31
18
9
2
7
0
37
29
|
06. | Decospan Volley Team Menen C (ZR) | 31 | 18 | 9 | 2 | 7 | 0 | 37 | 29 | 0 |
07.
VBC Doskom Moorslede B
27
18
7
2
7
2
34
35
|
07. | VBC Doskom Moorslede B | 27 | 18 | 7 | 2 | 7 | 2 | 34 | 35 | 0 |
08.
VC Packo Zedelgem C
19
17
6
0
10
1
28
37
|
08. | VC Packo Zedelgem C | 19 | 17 | 6 | 0 | 10 | 1 | 28 | 37 | 0 |
09.
Volley Heuvelland
15
19
3
3
13
0
21
47
|
09. | Volley Heuvelland | 15 | 19 | 3 | 3 | 13 | 0 | 21 | 47 | 0 |
10.
Roepovo Poperinge C
14
18
4
0
12
2
20
45
|
10. | Roepovo Poperinge C | 14 | 18 | 4 | 0 | 12 | 2 | 20 | 45 | 0 |
11.
Evoco Comines
1
19
0
0
18
1
6
57
|
11. | Evoco Comines | 1 | 19 | 0 | 0 | 18 | 1 | 6 | 57 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Bredene B
41
18
10
5
0
1
41
7
|
01. | Volley Bredene B | 41 | 18 | 10 | 5 | 0 | 1 | 41 | 7 | 0 |
02a.
Olva Brugge D
35
19
7
6
2
2
35
16
|
02a. | Olva Brugge D | 35 | 19 | 7 | 6 | 2 | 2 | 35 | 16 | 0 |
02b.
Knack Roeselare E
35
18
10
1
2
3
35
13
|
02b. | Knack Roeselare E | 35 | 18 | 10 | 1 | 2 | 3 | 35 | 13 | 0 |
02c.
VBC Doskom Moorslede B
35
19
9
2
2
4
35
16
|
02c. | VBC Doskom Moorslede B | 35 | 19 | 9 | 2 | 2 | 4 | 35 | 16 | 0 |
05.
Volley Oudenburg-Gistel
28
18
6
2
2
6
28
20
|
05. | Volley Oudenburg-Gistel | 28 | 18 | 6 | 2 | 2 | 6 | 28 | 20 | 0 |
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
23
17
3
6
4
3
24
24
1
|
06. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 23 | 17 | 3 | 6 | 4 | 3 | 24 | 24 | 1 |
07.
VC Packo Zedelgem C
22
17
4
4
5
2
22
23
|
07. | VC Packo Zedelgem C | 22 | 17 | 4 | 4 | 5 | 2 | 22 | 23 | 0 |
08.
Roepovo Poperinge C
12
18
2
2
9
3
13
35
1
|
08. | Roepovo Poperinge C | 12 | 18 | 2 | 2 | 9 | 3 | 13 | 35 | 1 |
09.
Volley Heuvelland
10
19
0
3
10
4
10
41
|
09. | Volley Heuvelland | 10 | 19 | 0 | 3 | 10 | 4 | 10 | 41 | 0 |
10.
Evoco Comines
3
19
0
0
14
3
3
48
|
10. | Evoco Comines | 3 | 19 | 0 | 0 | 14 | 3 | 3 | 48 | 0 |
11.
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
0
20
0
0
1
0
0
3
|
11. | Decospan Volley Team Menen C (ZR) | 0 | 20 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
PROMO 1 Dames WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout B
54
20
18
0
2
0
55
14
|
01. | VKt Torhout B | 54 | 20 | 18 | 0 | 2 | 0 | 55 | 14 | 0 |
02a.
Soncotra Poperinge A
40
20
11
3
5
1
49
27
|
02a. | Soncotra Poperinge A | 40 | 20 | 11 | 3 | 5 | 1 | 49 | 27 | 0 |
02b.
Bevo Beobank Roeselare C
40
20
12
1
5
2
46
29
|
02b. | Bevo Beobank Roeselare C | 40 | 20 | 12 | 1 | 5 | 2 | 46 | 29 | 0 |
02c.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
40
20
11
2
4
3
47
31
|
02c. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 40 | 20 | 11 | 2 | 4 | 3 | 47 | 31 | 0 |
05.
VT MERLO Lendelede A
38
20
12
1
7
0
43
29
|
05. | VT MERLO Lendelede A | 38 | 20 | 12 | 1 | 7 | 0 | 43 | 29 | 0 |
06.
Volley Team Diksmuide A
34
20
9
3
7
1
40
35
|
06. | Volley Team Diksmuide A | 34 | 20 | 9 | 3 | 7 | 1 | 40 | 35 | 0 |
07.
Vlamvo Vlamertinge B
31
20
8
2
7
3
38
39
|
07. | Vlamvo Vlamertinge B | 31 | 20 | 8 | 2 | 7 | 3 | 38 | 39 | 0 |
08.
Vosta Staden A
27
20
6
3
8
3
39
44
|
08. | Vosta Staden A | 27 | 20 | 6 | 3 | 8 | 3 | 39 | 44 | 0 |
09.
VKt Torhout C
20
20
4
2
10
4
29
48
|
09. | VKt Torhout C | 20 | 20 | 4 | 2 | 10 | 4 | 29 | 48 | 0 |
10.
Divo Ingelmunster A
17
19
3
3
11
2
25
47
|
10. | Divo Ingelmunster A | 17 | 19 | 3 | 3 | 11 | 2 | 25 | 47 | 0 |
11.
VT Gullegem A
14
19
4
1
14
0
24
46
|
11. | VT Gullegem A | 14 | 19 | 4 | 1 | 14 | 0 | 24 | 46 | 0 |
12.
Hermes Volley Oostende A
2
20
0
0
18
2
14
60
|
12. | Hermes Volley Oostende A | 2 | 20 | 0 | 0 | 18 | 2 | 14 | 60 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
VT MERLO Lendelede A
46
20
10
7
1
2
46
14
|
01a. | VT MERLO Lendelede A | 46 | 20 | 10 | 7 | 1 | 2 | 46 | 14 | 0 |
01b.
Bevo Beobank Roeselare C
46
20
11
4
0
5
46
14
|
01b. | Bevo Beobank Roeselare C | 46 | 20 | 11 | 4 | 0 | 5 | 46 | 14 | 0 |
03.
Vosta Staden A
42
20
8
6
0
6
42
18
|
03. | Vosta Staden A | 42 | 20 | 8 | 6 | 0 | 6 | 42 | 18 | 0 |
04.
VKt Torhout B
41
20
8
6
1
5
41
19
|
04. | VKt Torhout B | 41 | 20 | 8 | 6 | 1 | 5 | 41 | 19 | 0 |
05.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
37
20
3
13
2
2
37
23
|
05. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 37 | 20 | 3 | 13 | 2 | 2 | 37 | 23 | 0 |
06.
Soncotra Poperinge A
34
20
6
5
3
6
34
26
|
06. | Soncotra Poperinge A | 34 | 20 | 6 | 5 | 3 | 6 | 34 | 26 | 0 |
07.
Vlamvo Vlamertinge B
25
20
3
4
5
8
25
35
|
07. | Vlamvo Vlamertinge B | 25 | 20 | 3 | 4 | 5 | 8 | 25 | 35 | 0 |
08.
VKt Torhout C
23
20
3
3
6
8
23
37
|
08. | VKt Torhout C | 23 | 20 | 3 | 3 | 6 | 8 | 23 | 37 | 0 |
09.
VT Gullegem A
21
19
2
5
7
5
21
36
|
09. | VT Gullegem A | 21 | 19 | 2 | 5 | 7 | 5 | 21 | 36 | 0 |
10.
Divo Ingelmunster A
16
19
0
6
9
4
16
41
|
10. | Divo Ingelmunster A | 16 | 19 | 0 | 6 | 9 | 4 | 16 | 41 | 0 |
11.
Volley Team Diksmuide A
14
20
2
2
12
4
14
46
|
11. | Volley Team Diksmuide A | 14 | 20 | 2 | 2 | 12 | 4 | 14 | 46 | 0 |
12.
Hermes Volley Oostende A
12
20
1
1
11
7
12
48
|
12. | Hermes Volley Oostende A | 12 | 20 | 1 | 1 | 11 | 7 | 12 | 48 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 2 Dames A WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Bredene A
53
20
17
0
1
2
56
18
|
01. | Volley Bredene A | 53 | 20 | 17 | 0 | 1 | 2 | 56 | 18 | 0 |
02.
Ruvo Ruddervoorde A
51
20
16
1
2
1
53
19
|
02. | Ruvo Ruddervoorde A | 51 | 20 | 16 | 1 | 2 | 1 | 53 | 19 | 0 |
03.
Volley Team Brugge A
47
20
14
2
3
1
52
20
|
03. | Volley Team Brugge A | 47 | 20 | 14 | 2 | 3 | 1 | 52 | 20 | 0 |
04.
Volley Team Brugge B
35
21
9
3
7
2
43
36
|
04. | Volley Team Brugge B | 35 | 21 | 9 | 3 | 7 | 2 | 43 | 36 | 0 |
05.
Slovo Volley Brugge A
31
21
7
4
8
2
41
39
|
05. | Slovo Volley Brugge A | 31 | 21 | 7 | 4 | 8 | 2 | 41 | 39 | 0 |
06.
VC Packo Zedelgem A
30
20
7
3
7
3
38
39
|
06. | VC Packo Zedelgem A | 30 | 20 | 7 | 3 | 7 | 3 | 38 | 39 | 0 |
07a.
VT MERLO Lendelede B
27
20
7
1
8
4
39
41
|
07a. | VT MERLO Lendelede B | 27 | 20 | 7 | 1 | 8 | 4 | 39 | 41 | 0 |
07b.
VBC ST. JORIS A
27
20
8
0
9
3
35
37
|
07b. | VBC ST. JORIS A | 27 | 20 | 8 | 0 | 9 | 3 | 35 | 37 | 0 |
09.
Bevo Beobank Roeselare D
26
20
5
4
8
3
35
45
|
09. | Bevo Beobank Roeselare D | 26 | 20 | 5 | 4 | 8 | 3 | 35 | 45 | 0 |
10.
Volley De Haan A
18
20
3
4
12
1
26
49
|
10. | Volley De Haan A | 18 | 20 | 3 | 4 | 12 | 1 | 26 | 49 | 0 |
11.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
13
20
1
3
12
4
24
55
|
11. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A | 13 | 20 | 1 | 3 | 12 | 4 | 24 | 55 | 0 |
12.
Izegems Volley Team A
5
20
0
2
17
1
14
58
|
12. | Izegems Volley Team A | 5 | 20 | 0 | 2 | 17 | 1 | 14 | 58 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Brugge A
48
20
10
8
0
2
48
12
|
01. | Volley Team Brugge A | 48 | 20 | 10 | 8 | 0 | 2 | 48 | 12 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare D
43
20
10
5
2
3
43
17
|
02. | Bevo Beobank Roeselare D | 43 | 20 | 10 | 5 | 2 | 3 | 43 | 17 | 0 |
03.
Volley Bredene A
42
20
8
8
2
2
42
18
|
03. | Volley Bredene A | 42 | 20 | 8 | 8 | 2 | 2 | 42 | 18 | 0 |
04.
Ruvo Ruddervoorde A
40
20
9
6
2
3
42
18
2
|
04. | Ruvo Ruddervoorde A | 40 | 20 | 9 | 6 | 2 | 3 | 42 | 18 | 2 |
05.
Volley Team Brugge B
37
21
6
6
2
7
37
26
|
05. | Volley Team Brugge B | 37 | 21 | 6 | 6 | 2 | 7 | 37 | 26 | 0 |
06.
Izegems Volley Team A
35
20
7
4
3
6
35
25
|
06. | Izegems Volley Team A | 35 | 20 | 7 | 4 | 3 | 6 | 35 | 25 | 0 |
07.
VC Packo Zedelgem A
26
20
3
5
5
7
26
34
|
07. | VC Packo Zedelgem A | 26 | 20 | 3 | 5 | 5 | 7 | 26 | 34 | 0 |
08a.
VT MERLO Lendelede B
23
20
1
7
5
7
24
36
1
|
08a. | VT MERLO Lendelede B | 23 | 20 | 1 | 7 | 5 | 7 | 24 | 36 | 1 |
08b.
VBC ST. JORIS A
23
20
2
5
6
7
23
37
|
08b. | VBC ST. JORIS A | 23 | 20 | 2 | 5 | 6 | 7 | 23 | 37 | 0 |
10.
Slovo Volley Brugge A
20
21
3
2
8
8
21
42
1
|
10. | Slovo Volley Brugge A | 20 | 21 | 3 | 2 | 8 | 8 | 21 | 42 | 1 |
11.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
14
20
2
2
11
5
15
45
1
|
11. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A | 14 | 20 | 2 | 2 | 11 | 5 | 15 | 45 | 1 |
12.
Volley De Haan A
7
20
0
2
15
3
7
53
|
12. | Volley De Haan A | 7 | 20 | 0 | 2 | 15 | 3 | 7 | 53 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 2 Dames B WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davo Wevelgem B
52
19
16
2
1
0
55
8
|
01. | Davo Wevelgem B | 52 | 19 | 16 | 2 | 1 | 0 | 55 | 8 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge C
51
20
16
1
2
1
53
19
|
02. | Vlamvo Vlamertinge C | 51 | 20 | 16 | 1 | 2 | 1 | 53 | 19 | 0 |
03.
Bidavo Bissegem B
46
20
14
1
3
2
50
18
|
03. | Bidavo Bissegem B | 46 | 20 | 14 | 1 | 3 | 2 | 50 | 18 | 0 |
04.
BEVEREN LEIE VBC A
33
20
8
3
6
3
41
35
|
04. | BEVEREN LEIE VBC A | 33 | 20 | 8 | 3 | 6 | 3 | 41 | 35 | 0 |
05.
Damesvolley Waregem Dames B
30
20
8
1
7
4
38
39
|
05. | Damesvolley Waregem Dames B | 30 | 20 | 8 | 1 | 7 | 4 | 38 | 39 | 0 |
06.
Davo Wevelgem C
29
20
8
2
9
1
35
38
|
06. | Davo Wevelgem C | 29 | 20 | 8 | 2 | 9 | 1 | 35 | 38 | 0 |
07.
Mardavo Marke A
26
20
7
2
10
1
33
41
|
07. | Mardavo Marke A | 26 | 20 | 7 | 2 | 10 | 1 | 33 | 41 | 0 |
08.
Sportiva Langemark A
23
20
6
1
10
3
32
42
|
08. | Sportiva Langemark A | 23 | 20 | 6 | 1 | 10 | 3 | 32 | 42 | 0 |
09a.
VT Gullegem B
20
18
6
1
11
0
24
36
|
09a. | VT Gullegem B | 20 | 18 | 6 | 1 | 11 | 0 | 24 | 36 | 0 |
09b.
Sijos Menen A
20
20
4
2
10
4
30
49
|
09b. | Sijos Menen A | 20 | 20 | 4 | 2 | 10 | 4 | 30 | 49 | 0 |
11.
VBC Gaverhal Deerlijk A
14
19
3
2
13
1
18
46
|
11. | VBC Gaverhal Deerlijk A | 14 | 19 | 3 | 2 | 13 | 1 | 18 | 46 | 0 |
12.
Balti Kortrijk Spurs A
10
20
1
3
15
1
16
54
|
12. | Balti Kortrijk Spurs A | 10 | 20 | 1 | 3 | 15 | 1 | 16 | 54 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem Dames B
49
20
10
9
0
1
49
11
|
01. | Damesvolley Waregem Dames B | 49 | 20 | 10 | 9 | 0 | 1 | 49 | 11 | 0 |
02.
Davo Wevelgem C
43
20
8
9
2
1
43
17
|
02. | Davo Wevelgem C | 43 | 20 | 8 | 9 | 2 | 1 | 43 | 17 | 0 |
03.
Sportiva Langemark A
40
20
10
4
4
2
40
20
|
03. | Sportiva Langemark A | 40 | 20 | 10 | 4 | 4 | 2 | 40 | 20 | 0 |
04.
Davo Wevelgem B
38
19
7
5
0
7
38
19
|
04. | Davo Wevelgem B | 38 | 19 | 7 | 5 | 0 | 7 | 38 | 19 | 0 |
05.
Vlamvo Vlamertinge C
36
20
8
2
2
8
36
24
|
05. | Vlamvo Vlamertinge C | 36 | 20 | 8 | 2 | 2 | 8 | 36 | 24 | 0 |
06.
BEVEREN LEIE VBC A
34
20
3
10
2
5
34
26
|
06. | BEVEREN LEIE VBC A | 34 | 20 | 3 | 10 | 2 | 5 | 34 | 26 | 0 |
07.
Balti Kortrijk Spurs A
25
20
4
4
7
5
25
35
|
07. | Balti Kortrijk Spurs A | 25 | 20 | 4 | 4 | 7 | 5 | 25 | 35 | 0 |
08.
VT Gullegem B
22
18
2
5
5
6
22
32
|
08. | VT Gullegem B | 22 | 18 | 2 | 5 | 5 | 6 | 22 | 32 | 0 |
09.
Bidavo Bissegem B
19
20
3
3
10
4
19
41
|
09. | Bidavo Bissegem B | 19 | 20 | 3 | 3 | 10 | 4 | 19 | 41 | 0 |
10.
VBC Gaverhal Deerlijk A
17
19
1
4
8
6
17
40
|
10. | VBC Gaverhal Deerlijk A | 17 | 19 | 1 | 4 | 8 | 6 | 17 | 40 | 0 |
11.
Mardavo Marke A
16
20
1
3
9
7
16
44
|
11. | Mardavo Marke A | 16 | 20 | 1 | 3 | 9 | 7 | 16 | 44 | 0 |
12.
Sijos Menen A
12
20
1
2
9
8
15
45
3
|
12. | Sijos Menen A | 12 | 20 | 1 | 2 | 9 | 8 | 15 | 45 | 3 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 3 Dames A WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Heuvelland A
54
19
17
1
0
1
56
8
|
01. | Volley Heuvelland A | 54 | 19 | 17 | 1 | 0 | 1 | 56 | 8 | 0 |
02.
Soncotra Poperinge B
45
20
13
3
4
0
51
22
|
02. | Soncotra Poperinge B | 45 | 20 | 13 | 3 | 4 | 0 | 51 | 22 | 0 |
03.
AVC Harelbeke
39
20
13
0
7
0
44
23
|
03. | AVC Harelbeke | 39 | 20 | 13 | 0 | 7 | 0 | 44 | 23 | 0 |
04a.
Davoz Zwevegem A
36
20
9
4
6
1
43
32
|
04a. | Davoz Zwevegem A | 36 | 20 | 9 | 4 | 6 | 1 | 43 | 32 | 0 |
04b.
Bidavo Bissegem C
36
20
12
0
8
0
37
31
|
04b. | Bidavo Bissegem C | 36 | 20 | 12 | 0 | 8 | 0 | 37 | 31 | 0 |
06.
Floralux Dynamivo Dadizele A
35
20
11
1
8
0
42
29
|
06. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 35 | 20 | 11 | 1 | 8 | 0 | 42 | 29 | 0 |
07.
Mevo Ledegem A
33
20
10
0
7
3
38
34
|
07. | Mevo Ledegem A | 33 | 20 | 10 | 0 | 7 | 3 | 38 | 34 | 0 |
08.
KERDAVO AVELGEM B
28
19
7
3
8
1
34
36
|
08. | KERDAVO AVELGEM B | 28 | 19 | 7 | 3 | 8 | 1 | 34 | 36 | 0 |
09.
VC Jong Kuurne A
18
19
5
1
12
1
24
44
|
09. | VC Jong Kuurne A | 18 | 19 | 5 | 1 | 12 | 1 | 24 | 44 | 0 |
10.
Soncotra Poperinge C
14
19
3
1
12
3
23
49
|
10. | Soncotra Poperinge C | 14 | 19 | 3 | 1 | 12 | 3 | 23 | 49 | 0 |
11.
VBC Katjes Ieper A
13
20
3
1
14
2
20
52
|
11. | VBC Katjes Ieper A | 13 | 20 | 3 | 1 | 14 | 2 | 20 | 52 | 0 |
12.
Damesvolley Waregem Dames C
3
20
0
0
17
3
8
60
|
12. | Damesvolley Waregem Dames C | 3 | 20 | 0 | 0 | 17 | 3 | 8 | 60 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
AVC Harelbeke
42
20
7
8
0
5
42
18
|
01. | AVC Harelbeke | 42 | 20 | 7 | 8 | 0 | 5 | 42 | 18 | 0 |
02.
Soncotra Poperinge B
38
20
8
5
2
5
39
21
1
|
02. | Soncotra Poperinge B | 38 | 20 | 8 | 5 | 2 | 5 | 39 | 21 | 1 |
03a.
KERDAVO AVELGEM B
35
19
4
9
1
5
35
22
|
03a. | KERDAVO AVELGEM B | 35 | 19 | 4 | 9 | 1 | 5 | 35 | 22 | 0 |
03b.
Davoz Zwevegem A
35
20
5
8
3
4
35
25
|
03b. | Davoz Zwevegem A | 35 | 20 | 5 | 8 | 3 | 4 | 35 | 25 | 0 |
03c.
Floralux Dynamivo Dadizele A
35
20
4
7
0
9
35
25
|
03c. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 35 | 20 | 4 | 7 | 0 | 9 | 35 | 25 | 0 |
06.
Bidavo Bissegem C
34
20
6
5
3
6
34
26
|
06. | Bidavo Bissegem C | 34 | 20 | 6 | 5 | 3 | 6 | 34 | 26 | 0 |
07.
Volley Heuvelland A
30
19
3
7
2
7
30
27
|
07. | Volley Heuvelland A | 30 | 19 | 3 | 7 | 2 | 7 | 30 | 27 | 0 |
08.
Mevo Ledegem A
29
20
5
4
5
6
29
31
|
08. | Mevo Ledegem A | 29 | 20 | 5 | 4 | 5 | 6 | 29 | 31 | 0 |
09a.
VC Jong Kuurne A
21
19
1
7
6
5
22
35
1
|
09a. | VC Jong Kuurne A | 21 | 19 | 1 | 7 | 6 | 5 | 22 | 35 | 1 |
09b.
Soncotra Poperinge C
21
19
2
6
8
3
21
36
|
09b. | Soncotra Poperinge C | 21 | 19 | 2 | 6 | 8 | 3 | 21 | 36 | 0 |
11.
VBC Katjes Ieper A
20
20
1
5
7
7
20
40
|
11. | VBC Katjes Ieper A | 20 | 20 | 1 | 5 | 7 | 7 | 20 | 40 | 0 |
12.
Damesvolley Waregem Dames C
12
20
0
1
9
10
12
48
|
12. | Damesvolley Waregem Dames C | 12 | 20 | 0 | 1 | 9 | 10 | 12 | 48 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 3 Dames B WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Divo Ingelmunster B
53
19
17
0
0
2
55
8
|
01. | Divo Ingelmunster B | 53 | 19 | 17 | 0 | 0 | 2 | 55 | 8 | 0 |
02.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
49
20
15
1
2
2
52
20
|
02. | VC WELBI Pervol Ruiselede A | 49 | 20 | 15 | 1 | 2 | 2 | 52 | 20 | 0 |
03.
VC Dentergem A
42
19
12
2
3
2
46
22
|
03. | VC Dentergem A | 42 | 19 | 12 | 2 | 3 | 2 | 46 | 22 | 0 |
04.
VC Wivo Wingene VZW B
40
20
11
3
5
1
47
29
|
04. | VC Wivo Wingene VZW B | 40 | 20 | 11 | 3 | 5 | 1 | 47 | 29 | 0 |
05.
Elckerlyc Zwevezele B
37
20
10
3
6
1
44
29
|
05. | Elckerlyc Zwevezele B | 37 | 20 | 10 | 3 | 6 | 1 | 44 | 29 | 0 |
06.
Davolo Loppem
36
20
11
1
7
1
41
30
|
06. | Davolo Loppem | 36 | 20 | 11 | 1 | 7 | 1 | 41 | 30 | 0 |
07.
VKt Torhout D
31
20
9
2
9
0
38
34
|
07. | VKt Torhout D | 31 | 20 | 9 | 2 | 9 | 0 | 38 | 34 | 0 |
08.
Bevo Beobank Roeselare E
25
20
7
1
10
2
34
43
|
08. | Bevo Beobank Roeselare E | 25 | 20 | 7 | 1 | 10 | 2 | 34 | 43 | 0 |
09.
Sarrako Kortemark
16
20
4
1
13
2
23
49
|
09. | Sarrako Kortemark | 16 | 20 | 4 | 1 | 13 | 2 | 23 | 49 | 0 |
10.
Hermes Volley Oostende B
14
20
3
2
14
1
20
50
|
10. | Hermes Volley Oostende B | 14 | 20 | 3 | 2 | 14 | 1 | 20 | 50 | 0 |
11.
VC Apollo Koekelare
8
20
0
3
15
2
14
57
|
11. | VC Apollo Koekelare | 8 | 20 | 0 | 3 | 15 | 2 | 14 | 57 | 0 |
12.
Mehoni Zuienkerke
6
20
1
0
16
3
14
57
|
12. | Mehoni Zuienkerke | 6 | 20 | 1 | 0 | 16 | 3 | 14 | 57 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Divo Ingelmunster B
49
19
12
6
0
1
49
8
|
01. | Divo Ingelmunster B | 49 | 19 | 12 | 6 | 0 | 1 | 49 | 8 | 0 |
02.
VC Dentergem A
43
19
11
3
1
4
43
14
|
02. | VC Dentergem A | 43 | 19 | 11 | 3 | 1 | 4 | 43 | 14 | 0 |
03.
Elckerlyc Zwevezele B
42
20
10
5
3
2
42
18
|
03. | Elckerlyc Zwevezele B | 42 | 20 | 10 | 5 | 3 | 2 | 42 | 18 | 0 |
04.
VC Wivo Wingene VZW B
40
20
8
6
2
4
40
20
|
04. | VC Wivo Wingene VZW B | 40 | 20 | 8 | 6 | 2 | 4 | 40 | 20 | 0 |
05.
Bevo Beobank Roeselare E
36
20
6
7
3
4
36
24
|
05. | Bevo Beobank Roeselare E | 36 | 20 | 6 | 7 | 3 | 4 | 36 | 24 | 0 |
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
33
20
6
7
5
2
34
26
1
|
06. | VC WELBI Pervol Ruiselede A | 33 | 20 | 6 | 7 | 5 | 2 | 34 | 26 | 1 |
07.
Hermes Volley Oostende B
29
20
5
5
6
4
29
31
|
07. | Hermes Volley Oostende B | 29 | 20 | 5 | 5 | 6 | 4 | 29 | 31 | 0 |
08.
VKt Torhout D
28
20
5
4
6
5
28
32
|
08. | VKt Torhout D | 28 | 20 | 5 | 4 | 6 | 5 | 28 | 32 | 0 |
09a.
Davolo Loppem
21
20
2
5
8
5
21
39
|
09a. | Davolo Loppem | 21 | 20 | 2 | 5 | 8 | 5 | 21 | 39 | 0 |
09b.
VC Apollo Koekelare
21
20
4
0
7
9
21
39
|
09b. | VC Apollo Koekelare | 21 | 20 | 4 | 0 | 7 | 9 | 21 | 39 | 0 |
11.
Sarrako Kortemark
9
20
1
0
13
6
9
51
|
11. | Sarrako Kortemark | 9 | 20 | 1 | 0 | 13 | 6 | 9 | 51 | 0 |
12.
Mehoni Zuienkerke
5
20
0
1
16
3
5
55
|
12. | Mehoni Zuienkerke | 5 | 20 | 0 | 1 | 16 | 3 | 5 | 55 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 4 Dames A WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Sijos Menen B
52
20
17
0
2
1
54
12
|
01. | Sijos Menen B | 52 | 20 | 17 | 0 | 2 | 1 | 54 | 12 | 0 |
02.
Davo Wevelgem D
51
20
16
0
1
3
55
14
|
02. | Davo Wevelgem D | 51 | 20 | 16 | 0 | 1 | 3 | 55 | 14 | 0 |
03.
Evoco Comines
47
20
13
4
3
0
52
20
|
03. | Evoco Comines | 47 | 20 | 13 | 4 | 3 | 0 | 52 | 20 | 0 |
04.
Vosta Staden B
46
20
14
1
3
2
50
19
|
04. | Vosta Staden B | 46 | 20 | 14 | 1 | 3 | 2 | 50 | 19 | 0 |
05.
Sportiva Langemark C (ZR)
42
20
14
0
6
0
43
20
|
05. | Sportiva Langemark C (ZR) | 42 | 20 | 14 | 0 | 6 | 0 | 43 | 20 | 0 |
06.
DVM MOORSELE TEAM AZUR
38
20
12
1
7
0
40
25
|
06. | DVM MOORSELE TEAM AZUR | 38 | 20 | 12 | 1 | 7 | 0 | 40 | 25 | 0 |
07.
Soncotra Poperinge D
27
20
8
1
10
1
32
37
|
07. | Soncotra Poperinge D | 27 | 20 | 8 | 1 | 10 | 1 | 32 | 37 | 0 |
08.
Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)
18
20
6
0
14
0
22
45
|
08. | Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR) | 18 | 20 | 6 | 0 | 14 | 0 | 22 | 45 | 0 |
09.
Volley Heuvelland B
16
20
5
0
14
1
19
47
|
09. | Volley Heuvelland B | 16 | 20 | 5 | 0 | 14 | 1 | 19 | 47 | 0 |
10.
Sportiva Langemark B
14
20
3
2
14
1
21
50
|
10. | Sportiva Langemark B | 14 | 20 | 3 | 2 | 14 | 1 | 21 | 50 | 0 |
11.
Mevo Ledegem B
9
20
2
1
16
1
14
53
|
11. | Mevo Ledegem B | 9 | 20 | 2 | 1 | 16 | 1 | 14 | 53 | 0 |
12.
VBC Katjes Ieper B (ZR)
-1
20
0
0
20
0
0
60
1
|
12. | VBC Katjes Ieper B (ZR) | -1 | 20 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 60 | 1 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davo Wevelgem D
44
22
13
2
0
1
44
4
|
01. | Davo Wevelgem D | 44 | 22 | 13 | 2 | 0 | 1 | 44 | 4 | 0 |
02.
Vosta Staden B
35
21
9
3
1
2
35
10
|
02. | Vosta Staden B | 35 | 21 | 9 | 3 | 1 | 2 | 35 | 10 | 0 |
03.
Evoco Comines
28
21
5
6
3
1
28
17
|
03. | Evoco Comines | 28 | 21 | 5 | 6 | 3 | 1 | 28 | 17 | 0 |
04.
Sijos Menen B
26
21
7
1
4
3
26
19
|
04. | Sijos Menen B | 26 | 21 | 7 | 1 | 4 | 3 | 26 | 19 | 0 |
05.
DVM MOORSELE TEAM AZUR
22
20
3
5
3
3
22
20
|
05. | DVM MOORSELE TEAM AZUR | 22 | 20 | 3 | 5 | 3 | 3 | 22 | 20 | 0 |
06.
Soncotra Poperinge D
18
20
3
3
5
3
18
24
|
06. | Soncotra Poperinge D | 18 | 20 | 3 | 3 | 5 | 3 | 18 | 24 | 0 |
07.
Sportiva Langemark B
11
20
0
1
4
9
11
31
|
07. | Sportiva Langemark B | 11 | 20 | 0 | 1 | 4 | 9 | 11 | 31 | 0 |
08.
Volley Heuvelland B
8
20
0
3
9
2
8
34
|
08. | Volley Heuvelland B | 8 | 20 | 0 | 3 | 9 | 2 | 8 | 34 | 0 |
09.
Mevo Ledegem B
6
21
0
2
11
2
6
39
|
09. | Mevo Ledegem B | 6 | 21 | 0 | 2 | 11 | 2 | 6 | 39 | 0 |
10a.
Sportiva Langemark C (ZR)
0
22
0
0
0
0
0
0
|
10a. | Sportiva Langemark C (ZR) | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10b.
Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)
0
22
0
0
0
0
0
0
|
10b. | Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR) | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10c.
VBC Katjes Ieper B (ZR)
0
22
0
0
0
0
0
0
|
10c. | VBC Katjes Ieper B (ZR) | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 4 Dames B WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem Dames D (ZR)
64
22
21
0
0
1
65
5
|
01. | Damesvolley Waregem Dames D (ZR) | 64 | 22 | 21 | 0 | 0 | 1 | 65 | 5 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
61
22
19
2
1
0
64
9
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 61 | 22 | 19 | 2 | 1 | 0 | 64 | 9 | 0 |
03.
VT Gullegem C
58
23
19
0
3
1
60
15
|
03. | VT Gullegem C | 58 | 23 | 19 | 0 | 3 | 1 | 60 | 15 | 0 |
04.
KERDAVO AVELGEM C
44
22
13
2
6
1
48
29
|
04. | KERDAVO AVELGEM C | 44 | 22 | 13 | 2 | 6 | 1 | 48 | 29 | 0 |
05.
Divo Ingelmunster C
35
21
10
2
8
1
39
36
|
05. | Divo Ingelmunster C | 35 | 21 | 10 | 2 | 8 | 1 | 39 | 36 | 0 |
06.
BEVEREN LEIE VBC B
31
22
8
3
10
1
38
41
|
06. | BEVEREN LEIE VBC B | 31 | 22 | 8 | 3 | 10 | 1 | 38 | 41 | 0 |
07.
VBC Gaverhal Deerlijk B
28
22
5
4
8
5
38
48
|
07. | VBC Gaverhal Deerlijk B | 28 | 22 | 5 | 4 | 8 | 5 | 38 | 48 | 0 |
08.
KA.VO St Eloois Winkel
27
22
7
2
11
2
34
47
|
08. | KA.VO St Eloois Winkel | 27 | 22 | 7 | 2 | 11 | 2 | 34 | 47 | 0 |
09.
Balti Kortrijk Spurs B
24
22
5
3
11
3
34
49
|
09. | Balti Kortrijk Spurs B | 24 | 22 | 5 | 3 | 11 | 3 | 34 | 49 | 0 |
10.
Mardavo Marke B
22
21
5
2
11
3
30
48
|
10. | Mardavo Marke B | 22 | 21 | 5 | 2 | 11 | 3 | 30 | 48 | 0 |
11.
Davoz Zwevegem B
20
22
6
1
15
0
24
49
|
11. | Davoz Zwevegem B | 20 | 22 | 6 | 1 | 15 | 0 | 24 | 49 | 0 |
12.
Bidavo Bissegem D (ZR)
9
23
2
1
18
2
16
63
1
|
12. | Bidavo Bissegem D (ZR) | 9 | 23 | 2 | 1 | 18 | 2 | 16 | 63 | 1 |
13.
VC Jong Kuurne B (ZR)
2
20
0
0
18
2
9
60
|
13. | VC Jong Kuurne B (ZR) | 2 | 20 | 0 | 0 | 18 | 2 | 9 | 60 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT Gullegem C
47
24
13
3
0
2
47
7
|
01. | VT Gullegem C | 47 | 24 | 13 | 3 | 0 | 2 | 47 | 7 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
46
23
13
3
0
1
46
5
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 46 | 23 | 13 | 3 | 0 | 1 | 46 | 5 | 0 |
03.
BEVEREN LEIE VBC B
37
23
8
5
1
3
37
14
|
03. | BEVEREN LEIE VBC B | 37 | 23 | 8 | 5 | 1 | 3 | 37 | 14 | 0 |
04.
VBC Gaverhal Deerlijk B
24
22
4
5
5
2
24
24
|
04. | VBC Gaverhal Deerlijk B | 24 | 22 | 4 | 5 | 5 | 2 | 24 | 24 | 0 |
05a.
Mardavo Marke B
20
23
3
3
6
5
20
31
|
05a. | Mardavo Marke B | 20 | 23 | 3 | 3 | 6 | 5 | 20 | 31 | 0 |
05b.
Divo Ingelmunster C
20
23
2
4
5
6
20
31
|
05b. | Divo Ingelmunster C | 20 | 23 | 2 | 4 | 5 | 6 | 20 | 31 | 0 |
07.
Balti Kortrijk Spurs B
16
22
2
4
7
3
17
31
1
|
07. | Balti Kortrijk Spurs B | 16 | 22 | 2 | 4 | 7 | 3 | 17 | 31 | 1 |
08.
KA.VO St Eloois Winkel
13
22
1
5
8
2
15
33
2
|
08. | KA.VO St Eloois Winkel | 13 | 22 | 1 | 5 | 8 | 2 | 15 | 33 | 2 |
09.
KERDAVO AVELGEM C
12
22
0
2
6
8
12
36
|
09. | KERDAVO AVELGEM C | 12 | 22 | 0 | 2 | 6 | 8 | 12 | 36 | 0 |
10.
Davoz Zwevegem B
11
22
0
3
8
5
11
37
|
10. | Davoz Zwevegem B | 11 | 22 | 0 | 3 | 8 | 5 | 11 | 37 | 0 |
11a.
Damesvolley Waregem Dames D (ZR)
0
24
0
0
0
0
0
0
|
11a. | Damesvolley Waregem Dames D (ZR) | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11b.
Bidavo Bissegem D (ZR)
0
24
0
0
0
0
0
0
|
11b. | Bidavo Bissegem D (ZR) | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11c.
VC Jong Kuurne B (ZR)
0
24
0
0
0
0
0
0
|
11c. | VC Jong Kuurne B (ZR) | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 4 Dames C WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout E
58
20
18
2
0
0
60
6
|
01. | VKt Torhout E | 58 | 20 | 18 | 2 | 0 | 0 | 60 | 6 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
50
20
16
1
3
0
52
16
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt C | 50 | 20 | 16 | 1 | 3 | 0 | 52 | 16 | 0 |
03.
Gidas Gits
48
20
15
1
3
1
51
17
|
03. | Gidas Gits | 48 | 20 | 15 | 1 | 3 | 1 | 51 | 17 | 0 |
04.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
41
20
10
5
4
1
50
28
|
04. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 41 | 20 | 10 | 5 | 4 | 1 | 50 | 28 | 0 |
05.
VBC ST. JORIS B
34
20
9
2
6
3
40
35
|
05. | VBC ST. JORIS B | 34 | 20 | 9 | 2 | 6 | 3 | 40 | 35 | 0 |
06.
VC Wivo Wingene VZW C
26
20
7
2
10
1
33
39
|
06. | VC Wivo Wingene VZW C | 26 | 20 | 7 | 2 | 10 | 1 | 33 | 39 | 0 |
07.
Elckerlyc Zwevezele C
25
20
7
1
10
2
31
40
|
07. | Elckerlyc Zwevezele C | 25 | 20 | 7 | 1 | 10 | 2 | 31 | 40 | 0 |
08.
V.T. Lichtervelde
24
20
5
3
9
3
35
46
|
08. | V.T. Lichtervelde | 24 | 20 | 5 | 3 | 9 | 3 | 35 | 46 | 0 |
09.
Ruvo Ruddervoorde B
23
20
5
2
9
4
30
47
|
09. | Ruvo Ruddervoorde B | 23 | 20 | 5 | 2 | 9 | 4 | 30 | 47 | 0 |
10.
Izegems Volley Team B
14
20
4
1
15
0
20
49
|
10. | Izegems Volley Team B | 14 | 20 | 4 | 1 | 15 | 0 | 20 | 49 | 0 |
11.
Bevo Beobank Roeselare F
11
20
2
0
13
5
20
56
|
11. | Bevo Beobank Roeselare F | 11 | 20 | 2 | 0 | 13 | 5 | 20 | 56 | 0 |
12.
VC Dentergem B (ZR)
6
20
0
2
16
2
15
58
|
12. | VC Dentergem B (ZR) | 6 | 20 | 0 | 2 | 16 | 2 | 15 | 58 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout E
52
21
14
5
0
0
52
5
|
01. | VKt Torhout E | 52 | 21 | 14 | 5 | 0 | 0 | 52 | 5 | 0 |
02.
Gidas Gits
42
21
10
4
1
4
42
15
|
02. | Gidas Gits | 42 | 21 | 10 | 4 | 1 | 4 | 42 | 15 | 0 |
03.
VBC ST. JORIS B
38
20
9
4
2
3
38
16
|
03. | VBC ST. JORIS B | 38 | 20 | 9 | 4 | 2 | 3 | 38 | 16 | 0 |
04.
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
33
20
5
8
3
2
33
21
|
04. | Alfa Solutions Tievolley Tielt C | 33 | 20 | 5 | 8 | 3 | 2 | 33 | 21 | 0 |
05.
V.T. Lichtervelde
26
20
4
4
4
6
26
28
|
05. | V.T. Lichtervelde | 26 | 20 | 4 | 4 | 4 | 6 | 26 | 28 | 0 |
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
25
20
4
5
5
4
26
28
1
|
06. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 25 | 20 | 4 | 5 | 5 | 4 | 26 | 28 | 1 |
07.
VC Wivo Wingene VZW C
24
20
2
6
4
6
24
30
|
07. | VC Wivo Wingene VZW C | 24 | 20 | 2 | 6 | 4 | 6 | 24 | 30 | 0 |
08.
Bevo Beobank Roeselare F
16
20
2
4
8
4
18
36
2
|
08. | Bevo Beobank Roeselare F | 16 | 20 | 2 | 4 | 8 | 4 | 18 | 36 | 2 |
09a.
Izegems Volley Team B
15
20
1
4
8
5
16
38
1
|
09a. | Izegems Volley Team B | 15 | 20 | 1 | 4 | 8 | 5 | 16 | 38 | 1 |
09b.
Ruvo Ruddervoorde B
15
20
2
2
8
6
16
38
1
|
09b. | Ruvo Ruddervoorde B | 15 | 20 | 2 | 2 | 8 | 6 | 16 | 38 | 1 |
11.
Elckerlyc Zwevezele C
9
20
0
1
10
7
9
45
|
11. | Elckerlyc Zwevezele C | 9 | 20 | 0 | 1 | 10 | 7 | 9 | 45 | 0 |
12.
VC Dentergem B (ZR)
0
22
0
0
0
0
0
0
|
12. | VC Dentergem B (ZR) | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Promo 4 Dames D WVL
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge B
52
18
17
0
0
1
53
9
|
01. | Slovo Volley Brugge B | 52 | 18 | 17 | 0 | 0 | 1 | 53 | 9 | 0 |
02.
Volley Bredene B
50
18
16
1
1
0
51
7
|
02. | Volley Bredene B | 50 | 18 | 16 | 1 | 1 | 0 | 51 | 7 | 0 |
03.
Hermes Volley Oostende C
37
18
11
2
5
0
40
23
|
03. | Hermes Volley Oostende C | 37 | 18 | 11 | 2 | 5 | 0 | 40 | 23 | 0 |
04.
Volley Team Brugge C
35
19
9
3
5
2
42
30
|
04. | Volley Team Brugge C | 35 | 19 | 9 | 3 | 5 | 2 | 42 | 30 | 0 |
05.
VC Packo Zedelgem C
34
18
10
1
5
2
39
29
|
05. | VC Packo Zedelgem C | 34 | 18 | 10 | 1 | 5 | 2 | 39 | 29 | 0 |
06.
Volley Oudenburg-Gistel
27
17
8
1
7
1
33
30
|
06. | Volley Oudenburg-Gistel | 27 | 17 | 8 | 1 | 7 | 1 | 33 | 30 | 0 |
07.
VBC ST. JORIS C
25
18
7
1
8
2
35
34
|
07. | VBC ST. JORIS C | 25 | 18 | 7 | 1 | 8 | 2 | 35 | 34 | 0 |
08.
VZW Volley Venus Oostkamp
14
18
3
1
11
3
22
45
|
08. | VZW Volley Venus Oostkamp | 14 | 18 | 3 | 1 | 11 | 3 | 22 | 45 | 0 |
09.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
11
18
2
2
13
1
19
47
|
09. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B | 11 | 18 | 2 | 2 | 13 | 1 | 19 | 47 | 0 |
10.
Volley Team Diksmuide B
9
17
2
1
13
1
15
44
|
10. | Volley Team Diksmuide B | 9 | 17 | 2 | 1 | 13 | 1 | 15 | 44 | 0 |
11.
VC Packo Zedelgem B
0
17
0
0
17
0
0
51
|
11. | VC Packo Zedelgem B | 0 | 17 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 51 | 0 |
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0 | Gew. 2-1 | Verl. 3-0 | Verl. 2-1 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge B
50
18
15
2
0
1
50
4
|
01. | Slovo Volley Brugge B | 50 | 18 | 15 | 2 | 0 | 1 | 50 | 4 | 0 |
02.
Volley Bredene B
47
18
12
5
0
1
47
7
|
02. | Volley Bredene B | 47 | 18 | 12 | 5 | 0 | 1 | 47 | 7 | 0 |
03.
VC Packo Zedelgem C
37
18
8
6
3
1
37
17
|
03. | VC Packo Zedelgem C | 37 | 18 | 8 | 6 | 3 | 1 | 37 | 17 | 0 |
04.
Volley Team Brugge C
30
19
3
9
4
3
30
27
|
04. | Volley Team Brugge C | 30 | 19 | 3 | 9 | 4 | 3 | 30 | 27 | 0 |
05.
Hermes Volley Oostende C
29
18
4
5
2
7
29
25
|
05. | Hermes Volley Oostende C | 29 | 18 | 4 | 5 | 2 | 7 | 29 | 25 | 0 |
06.
VBC ST. JORIS C
26
18
4
5
5
4
26
28
|
06. | VBC ST. JORIS C | 26 | 18 | 4 | 5 | 5 | 4 | 26 | 28 | 0 |
07.
VZW Volley Venus Oostkamp
25
18
3
5
4
6
25
29
|
07. | VZW Volley Venus Oostkamp | 25 | 18 | 3 | 5 | 4 | 6 | 25 | 29 | 0 |
08.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
18
18
1
3
5
9
18
36
|
08. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B | 18 | 18 | 1 | 3 | 5 | 9 | 18 | 36 | 0 |
09.
Volley Oudenburg-Gistel
17
17
1
4
6
6
17
34
|
09. | Volley Oudenburg-Gistel | 17 | 17 | 1 | 4 | 6 | 6 | 17 | 34 | 0 |
10.
Volley Team Diksmuide B
13
17
3
0
10
4
13
38
|
10. | Volley Team Diksmuide B | 13 | 17 | 3 | 0 | 10 | 4 | 13 | 38 | 0 |
11.
VC Packo Zedelgem B
2
17
0
0
15
2
2
49
|
11. | VC Packo Zedelgem B | 2 | 17 | 0 | 0 | 15 | 2 | 2 | 49 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Jongens U17 Niveau 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren A
54
18
18
0
67
5
|
01. | Rembert Torhout Heren A | 54 | 18 | 18 | 0 | 67 | 5 | 0 |
02.
Knack Roeselare A
48
18
15
3
58
14
|
02. | Knack Roeselare A | 48 | 18 | 15 | 3 | 58 | 14 | 0 |
03.
Decospan Volley Team Menen
40
18
11
7
41
32
|
03. | Decospan Volley Team Menen | 40 | 18 | 11 | 7 | 41 | 32 | 0 |
04a.
Knack Roeselare B (+)
26
18
4
14
16
57
|
04a. | Knack Roeselare B (+) | 26 | 18 | 4 | 14 | 16 | 57 | 0 |
04b.
VT Marke-Webis Wevelgem
26
18
3
15
21
53
|
04b. | VT Marke-Webis Wevelgem | 26 | 18 | 3 | 15 | 21 | 53 | 0 |
06.
Rembert Torhout Heren B (+)
24
18
3
15
15
57
|
06. | Rembert Torhout Heren B (+) | 24 | 18 | 3 | 15 | 15 | 57 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren A
30
10
10
0
36
4
|
01. | Rembert Torhout Heren A | 30 | 10 | 10 | 0 | 36 | 4 | 0 |
02.
Knack Roeselare A
27
11
8
3
31
13
|
02. | Knack Roeselare A | 27 | 11 | 8 | 3 | 31 | 13 | 0 |
03.
Decospan Volley Team Menen
19
11
4
7
15
30
|
03. | Decospan Volley Team Menen | 19 | 11 | 4 | 7 | 15 | 30 | 0 |
04.
VT Marke-Webis Wevelgem
13
12
0
12
7
42
|
04. | VT Marke-Webis Wevelgem | 13 | 12 | 0 | 12 | 7 | 42 | 0 |
Jongens U17 Niveau 2
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Olva Brugge
56
19
18
1
67
10
|
01. | Olva Brugge | 56 | 19 | 18 | 1 | 67 | 10 | 0 |
02.
VT MERLO Lendelede
51
19
16
3
60
18
|
02. | VT MERLO Lendelede | 51 | 19 | 16 | 3 | 60 | 18 | 0 |
03.
Volley Team Diksmuide (+)
45
19
13
6
49
29
1
|
03. | Volley Team Diksmuide (+) | 45 | 19 | 13 | 6 | 49 | 29 | 1 |
04a.
Volley De Haan (+)
41
19
11
8
43
35
|
04a. | Volley De Haan (+) | 41 | 19 | 11 | 8 | 43 | 35 | 0 |
04b.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
41
20
10
10
44
37
|
04b. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 41 | 20 | 10 | 10 | 44 | 37 | 0 |
06a.
VC Jong Kuurne
31
19
5
14
24
57
|
06a. | VC Jong Kuurne | 31 | 19 | 5 | 14 | 24 | 57 | 0 |
06b.
Izegems Volley Team
31
20
4
16
28
55
|
06b. | Izegems Volley Team | 31 | 20 | 4 | 16 | 28 | 55 | 0 |
08.
Volley Oudenburg-Gistel
18
19
0
19
1
75
1
|
08. | Volley Oudenburg-Gistel | 18 | 19 | 0 | 19 | 1 | 75 | 1 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT MERLO Lendelede
40
14
13
1
48
10
|
01. | VT MERLO Lendelede | 40 | 14 | 13 | 1 | 48 | 10 | 0 |
02.
Olva Brugge
38
13
12
1
47
6
|
02. | Olva Brugge | 38 | 13 | 12 | 1 | 47 | 6 | 0 |
03.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
29
14
7
7
31
26
|
03. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 29 | 14 | 7 | 7 | 31 | 26 | 0 |
04a.
VC Jong Kuurne
24
13
5
8
20
36
|
04a. | VC Jong Kuurne | 24 | 13 | 5 | 8 | 20 | 36 | 0 |
04b.
Izegems Volley Team
24
14
4
10
22
36
|
04b. | Izegems Volley Team | 24 | 14 | 4 | 10 | 22 | 36 | 0 |
06.
Volley Oudenburg-Gistel
13
14
0
14
1
55
1
|
06. | Volley Oudenburg-Gistel | 13 | 14 | 0 | 14 | 1 | 55 | 1 |
Jongens U15 Niveau 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare A
54
18
18
0
70
2
|
01. | Knack Roeselare A | 54 | 18 | 18 | 0 | 70 | 2 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren A
48
18
15
3
59
13
|
02. | Rembert Torhout Heren A | 48 | 18 | 15 | 3 | 59 | 13 | 0 |
03a.
Knack Roeselare B
34
18
7
11
29
45
|
03a. | Knack Roeselare B | 34 | 18 | 7 | 11 | 29 | 45 | 0 |
03b.
VT Marke-Webis Wevelgem
34
18
6
12
28
51
|
03b. | VT Marke-Webis Wevelgem | 34 | 18 | 6 | 12 | 28 | 51 | 0 |
05.
Balti Kortrijk Spurs (+)
29
18
5
13
24
52
|
05. | Balti Kortrijk Spurs (+) | 29 | 18 | 5 | 13 | 24 | 52 | 0 |
06.
Rembert Torhout Heren B
24
18
3
15
13
60
|
06. | Rembert Torhout Heren B | 24 | 18 | 3 | 15 | 13 | 60 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare A
42
14
14
0
54
2
|
01. | Knack Roeselare A | 42 | 14 | 14 | 0 | 54 | 2 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren A
36
14
11
3
44
12
|
02. | Rembert Torhout Heren A | 36 | 14 | 11 | 3 | 44 | 12 | 0 |
03a.
VT Marke-Webis Wevelgem
25
14
5
9
19
40
|
03a. | VT Marke-Webis Wevelgem | 25 | 14 | 5 | 9 | 19 | 40 | 0 |
03b.
Knack Roeselare B
25
15
4
11
20
42
|
03b. | Knack Roeselare B | 25 | 15 | 4 | 11 | 20 | 42 | 0 |
05.
Rembert Torhout Heren B
19
15
2
13
10
51
|
05. | Rembert Torhout Heren B | 19 | 15 | 2 | 13 | 10 | 51 | 0 |
Jongens U15 Niveau 2
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
Roepovo Poperinge (+)
45
16
14
2
49
17
|
01a. | Roepovo Poperinge (+) | 45 | 16 | 14 | 2 | 49 | 17 | 0 |
01b.
VC Packo Zedelgem (+)
45
16
14
2
51
19
|
01b. | VC Packo Zedelgem (+) | 45 | 16 | 14 | 2 | 51 | 19 | 0 |
03.
Olva Brugge A
41
16
12
4
47
20
|
03. | Olva Brugge A | 41 | 16 | 12 | 4 | 47 | 20 | 0 |
04a.
VT MERLO Lendelede
35
16
9
7
38
28
|
04a. | VT MERLO Lendelede | 35 | 16 | 9 | 7 | 38 | 28 | 0 |
04b.
Knack Roeselare C (+)
35
16
8
8
35
36
|
04b. | Knack Roeselare C (+) | 35 | 16 | 8 | 8 | 35 | 36 | 0 |
06.
Decospan Volley Team Menen (+)
31
16
6
10
27
42
|
06. | Decospan Volley Team Menen (+) | 31 | 16 | 6 | 10 | 27 | 42 | 0 |
07a.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke C (+)
30
16
6
10
26
43
1
|
07a. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke C (+) | 30 | 16 | 6 | 10 | 26 | 43 | 1 |
07b.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
30
16
5
11
28
41
|
07b. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 30 | 16 | 5 | 11 | 28 | 41 | 0 |
09.
VBC Doskom Moorslede
29
16
6
10
28
38
|
09. | VBC Doskom Moorslede | 29 | 16 | 6 | 10 | 28 | 38 | 0 |
10.
Olva Brugge B
17
16
0
16
10
55
|
10. | Olva Brugge B | 17 | 16 | 0 | 16 | 10 | 55 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
VT MERLO Lendelede
18
6
6
0
20
4
|
01a. | VT MERLO Lendelede | 18 | 6 | 6 | 0 | 20 | 4 | 0 |
01b.
Olva Brugge A
18
7
5
2
22
8
|
01b. | Olva Brugge A | 18 | 7 | 5 | 2 | 22 | 8 | 0 |
03.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
16
8
4
4
13
20
|
03. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 16 | 8 | 4 | 4 | 13 | 20 | 0 |
04.
VBC Doskom Moorslede
15
8
3
5
14
20
|
04. | VBC Doskom Moorslede | 15 | 8 | 3 | 5 | 14 | 20 | 0 |
05.
Olva Brugge B
8
7
0
7
6
23
|
05. | Olva Brugge B | 8 | 7 | 0 | 7 | 6 | 23 | 0 |
Jongens U13 Niveau 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren A
27
9
9
0
35
1
|
01. | Rembert Torhout Heren A | 27 | 9 | 9 | 0 | 35 | 1 | 0 |
02.
Knack Roeselare A
25
9
8
1
33
3
|
02. | Knack Roeselare A | 25 | 9 | 8 | 1 | 33 | 3 | 0 |
03a.
VBC Doskom Moorslede
21
9
6
3
22
14
|
03a. | VBC Doskom Moorslede | 21 | 9 | 6 | 3 | 22 | 14 | 0 |
03b.
Rembert Torhout Heren B
21
9
6
3
22
15
|
03b. | Rembert Torhout Heren B | 21 | 9 | 6 | 3 | 22 | 15 | 0 |
05a.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
20
9
5
4
21
17
|
05a. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 20 | 9 | 5 | 4 | 21 | 17 | 0 |
05b.
Decospan Volley Team Menen A
20
9
5
4
20
19
|
05b. | Decospan Volley Team Menen A | 20 | 9 | 5 | 4 | 20 | 19 | 0 |
07.
Knack Roeselare B
17
9
3
6
18
20
|
07. | Knack Roeselare B | 17 | 9 | 3 | 6 | 18 | 20 | 0 |
08.
VZW Volley Venus Oostkamp
13
9
2
7
7
29
|
08. | VZW Volley Venus Oostkamp | 13 | 9 | 2 | 7 | 7 | 29 | 0 |
09.
VC Jong Kuurne
11
9
1
8
5
31
|
09. | VC Jong Kuurne | 11 | 9 | 1 | 8 | 5 | 31 | 0 |
10.
VT Marke-Webis Wevelgem
9
9
0
9
1
35
|
10. | VT Marke-Webis Wevelgem | 9 | 9 | 0 | 9 | 1 | 35 | 0 |
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare A
24
8
8
0
30
3
|
01. | Knack Roeselare A | 24 | 8 | 8 | 0 | 30 | 3 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren A
22
8
7
1
29
3
|
02. | Rembert Torhout Heren A | 22 | 8 | 7 | 1 | 29 | 3 | 0 |
03.
VBC Doskom Moorslede
18
8
4
4
18
16
|
03. | VBC Doskom Moorslede | 18 | 8 | 4 | 4 | 18 | 16 | 0 |
04.
Rembert Torhout Heren B
14
8
3
5
10
23
|
04. | Rembert Torhout Heren B | 14 | 8 | 3 | 5 | 10 | 23 | 0 |
05.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
12
8
2
6
7
26
|
05. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 12 | 8 | 2 | 6 | 7 | 26 | 0 |
06.
Decospan Volley Team Menen A
9
8
0
8
5
28
|
06. | Decospan Volley Team Menen A | 9 | 8 | 0 | 8 | 5 | 28 | 0 |
Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare B
24
8
8
0
32
0
|
01. | Knack Roeselare B | 24 | 8 | 8 | 0 | 32 | 0 | 0 |
02.
VZW Volley Venus Oostkamp
18
8
5
3
17
16
|
02. | VZW Volley Venus Oostkamp | 18 | 8 | 5 | 3 | 17 | 16 | 0 |
03.
VC Jong Kuurne
13
8
2
6
12
21
|
03. | VC Jong Kuurne | 13 | 8 | 2 | 6 | 12 | 21 | 0 |
04.
VT Marke-Webis Wevelgem
10
8
1
7
4
28
|
04. | VT Marke-Webis Wevelgem | 10 | 8 | 1 | 7 | 4 | 28 | 0 |
Jongens U13 Niveau 2
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
Jumpers Middelkerke
52
18
17
1
66
7
|
01a. | Jumpers Middelkerke | 52 | 18 | 17 | 1 | 66 | 7 | 0 |
01b.
VC Packo Zedelgem
52
18
17
1
59
16
|
01b. | VC Packo Zedelgem | 52 | 18 | 17 | 1 | 59 | 16 | 0 |
03.
Knack Roeselare C
48
18
15
3
58
14
|
03. | Knack Roeselare C | 48 | 18 | 15 | 3 | 58 | 14 | 0 |
04.
Rembert Torhout Heren C
42
18
11
7
44
32
|
04. | Rembert Torhout Heren C | 42 | 18 | 11 | 7 | 44 | 32 | 0 |
05.
Knack Roeselare D
41
19
11
8
46
31
|
05. | Knack Roeselare D | 41 | 19 | 11 | 8 | 46 | 31 | 0 |
06a.
Volley Bredene (+)
38
18
9
9
41
35
|
06a. | Volley Bredene (+) | 38 | 18 | 9 | 9 | 41 | 35 | 0 |
06b.
Olva Brugge
38
18
9
9
39
35
|
06b. | Olva Brugge | 38 | 18 | 9 | 9 | 39 | 35 | 0 |
08.
Volley Oudenburg-Gistel
28
19
4
15
15
63
|
08. | Volley Oudenburg-Gistel | 28 | 19 | 4 | 15 | 15 | 63 | 0 |
09.
Smash.CL.Ingelmunster (+)
27
17
4
13
22
48
|
09. | Smash.CL.Ingelmunster (+) | 27 | 17 | 4 | 13 | 22 | 48 | 0 |
10a.
Decospan Volley Team Menen B
19
17
2
15
9
59
2
|
10a. | Decospan Volley Team Menen B | 19 | 17 | 2 | 15 | 9 | 59 | 2 |
10b.
VT MERLO Lendelede (+)
19
18
0
18
7
66
|
10b. | VT MERLO Lendelede (+) | 19 | 18 | 0 | 18 | 7 | 66 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Jumpers Middelkerke
37
13
12
1
46
7
|
01. | Jumpers Middelkerke | 37 | 13 | 12 | 1 | 46 | 7 | 0 |
02.
VC Packo Zedelgem
34
12
11
1
40
10
|
02. | VC Packo Zedelgem | 34 | 12 | 11 | 1 | 40 | 10 | 0 |
03.
Knack Roeselare C
33
13
10
3
39
13
|
03. | Knack Roeselare C | 33 | 13 | 10 | 3 | 39 | 13 | 0 |
04a.
Rembert Torhout Heren C
27
13
6
7
27
28
|
04a. | Rembert Torhout Heren C | 27 | 13 | 6 | 7 | 27 | 28 | 0 |
04b.
Olva Brugge
27
14
6
8
26
31
|
04b. | Olva Brugge | 27 | 14 | 6 | 8 | 26 | 31 | 0 |
06.
Knack Roeselare D
26
14
6
8
27
29
|
06. | Knack Roeselare D | 26 | 14 | 6 | 8 | 27 | 29 | 0 |
07.
Volley Oudenburg-Gistel
16
13
1
12
5
48
|
07. | Volley Oudenburg-Gistel | 16 | 13 | 1 | 12 | 5 | 48 | 0 |
08.
Decospan Volley Team Menen B
11
12
0
12
2
46
1
|
08. | Decospan Volley Team Menen B | 11 | 12 | 0 | 12 | 2 | 46 | 1 |
Jongens U11 Niveau 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare A
48
17
15
2
61
8
|
01. | Knack Roeselare A | 48 | 17 | 15 | 2 | 61 | 8 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren A
46
16
15
1
58
7
|
02. | Rembert Torhout Heren A | 46 | 16 | 15 | 1 | 58 | 7 | 0 |
03.
VT Marke-Webis Wevelgem
38
16
11
5
44
20
|
03. | VT Marke-Webis Wevelgem | 38 | 16 | 11 | 5 | 44 | 20 | 0 |
04.
Balti Kortrijk Spurs (+)
31
16
7
9
24
42
|
04. | Balti Kortrijk Spurs (+) | 31 | 16 | 7 | 9 | 24 | 42 | 0 |
05.
Rembert Torhout Heren B
26
17
4
13
19
51
|
05. | Rembert Torhout Heren B | 26 | 17 | 4 | 13 | 19 | 51 | 0 |
06.
Knack Roeselare B
24
16
4
12
15
49
|
06. | Knack Roeselare B | 24 | 16 | 4 | 12 | 15 | 49 | 0 |
07.
Decospan Volley Team Menen A
19
16
1
15
11
55
|
07. | Decospan Volley Team Menen A | 19 | 16 | 1 | 15 | 11 | 55 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren A
40
14
13
1
50
7
|
01. | Rembert Torhout Heren A | 40 | 14 | 13 | 1 | 50 | 7 | 0 |
02.
Knack Roeselare A
39
14
12
2
49
8
|
02. | Knack Roeselare A | 39 | 14 | 12 | 2 | 49 | 8 | 0 |
03.
VT Marke-Webis Wevelgem
32
14
9
5
36
20
|
03. | VT Marke-Webis Wevelgem | 32 | 14 | 9 | 5 | 36 | 20 | 0 |
04.
Rembert Torhout Heren B
21
14
3
11
14
43
|
04. | Rembert Torhout Heren B | 21 | 14 | 3 | 11 | 14 | 43 | 0 |
05.
Knack Roeselare B
19
13
3
10
10
42
|
05. | Knack Roeselare B | 19 | 13 | 3 | 10 | 10 | 42 | 0 |
06.
Decospan Volley Team Menen A
15
13
1
12
7
46
|
06. | Decospan Volley Team Menen A | 15 | 13 | 1 | 12 | 7 | 46 | 0 |
Jongens U11 Niveau 2 Ronde 2
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT Marke-Webis Wevelgem
24
8
8
0
26
7
|
01. | VT Marke-Webis Wevelgem | 24 | 8 | 8 | 0 | 26 | 7 | 0 |
02.
Knack Roeselare C
18
8
5
3
18
14
|
02. | Knack Roeselare C | 18 | 8 | 5 | 3 | 18 | 14 | 0 |
03.
Decospan Volley Team Menen B
15
8
3
5
15
19
|
03. | Decospan Volley Team Menen B | 15 | 8 | 3 | 5 | 15 | 19 | 0 |
04.
VC Jong Kuurne
9
8
0
8
7
26
|
04. | VC Jong Kuurne | 9 | 8 | 0 | 8 | 7 | 26 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vlamvo Vlamertinge B
27
9
9
0
34
2
|
01. | Vlamvo Vlamertinge B | 27 | 9 | 9 | 0 | 34 | 2 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge A
25
9
8
1
32
4
|
02. | Vlamvo Vlamertinge A | 25 | 9 | 8 | 1 | 32 | 4 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem A
23
9
7
2
25
11
|
03. | Damesvolley Waregem A | 23 | 9 | 7 | 2 | 25 | 11 | 0 |
04.
Floralux Dynamivo Dadizele A
21
9
6
3
22
16
|
04. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 21 | 9 | 6 | 3 | 22 | 16 | 0 |
05.
Volley Team Brugge A
20
9
5
4
18
21
|
05. | Volley Team Brugge A | 20 | 9 | 5 | 4 | 18 | 21 | 0 |
06.
Davo Wevelgem A
18
9
4
5
16
23
|
06. | Davo Wevelgem A | 18 | 9 | 4 | 5 | 16 | 23 | 0 |
07.
Sportiva Langemark
16
9
2
7
13
27
|
07. | Sportiva Langemark | 16 | 9 | 2 | 7 | 13 | 27 | 0 |
08a.
Davoz Zwevegem A (+)
14
9
2
7
13
24
|
08a. | Davoz Zwevegem A (+) | 14 | 9 | 2 | 7 | 13 | 24 | 0 |
08b.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
14
9
2
7
12
26
|
08b. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 14 | 9 | 2 | 7 | 12 | 26 | 0 |
10.
VKt Torhout
10
9
0
9
3
34
|
10. | VKt Torhout | 10 | 9 | 0 | 9 | 3 | 34 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vlamvo Vlamertinge B
24
8
8
0
30
2
|
01. | Vlamvo Vlamertinge B | 24 | 8 | 8 | 0 | 30 | 2 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge A
22
8
7
1
28
4
|
02. | Vlamvo Vlamertinge A | 22 | 8 | 7 | 1 | 28 | 4 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem A
20
8
6
2
22
10
|
03. | Damesvolley Waregem A | 20 | 8 | 6 | 2 | 22 | 10 | 0 |
04.
Floralux Dynamivo Dadizele A
18
8
5
3
19
15
|
04. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 18 | 8 | 5 | 3 | 19 | 15 | 0 |
05.
Volley Team Brugge A
17
8
4
4
15
19
|
05. | Volley Team Brugge A | 17 | 8 | 4 | 4 | 15 | 19 | 0 |
06.
Davo Wevelgem A
15
8
3
5
13
22
|
06. | Davo Wevelgem A | 15 | 8 | 3 | 5 | 13 | 22 | 0 |
07a.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
13
8
2
6
11
23
|
07a. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 13 | 8 | 2 | 6 | 11 | 23 | 0 |
07b.
Sportiva Langemark
13
8
1
7
10
26
|
07b. | Sportiva Langemark | 13 | 8 | 1 | 7 | 10 | 26 | 0 |
09.
VKt Torhout
9
8
0
8
3
30
|
09. | VKt Torhout | 9 | 8 | 0 | 8 | 3 | 30 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vlamvo Vlamertinge B
24
8
8
0
30
3
|
01. | Vlamvo Vlamertinge B | 24 | 8 | 8 | 0 | 30 | 3 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge A
21
8
6
2
25
8
|
02. | Vlamvo Vlamertinge A | 21 | 8 | 6 | 2 | 25 | 8 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem A
18
8
5
3
16
17
|
03. | Damesvolley Waregem A | 18 | 8 | 5 | 3 | 16 | 17 | 0 |
04.
Volley Team Brugge A
14
8
2
6
12
23
|
04. | Volley Team Brugge A | 14 | 8 | 2 | 6 | 12 | 23 | 0 |
05.
Floralux Dynamivo Dadizele A
13
8
2
6
11
23
|
05. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 13 | 8 | 2 | 6 | 11 | 23 | 0 |
06.
Davo Wevelgem A
11
8
1
7
7
27
|
06. | Davo Wevelgem A | 11 | 8 | 1 | 7 | 7 | 27 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Sportiva Langemark
22
8
7
1
22
12
|
01. | Sportiva Langemark | 22 | 8 | 7 | 1 | 22 | 12 | 0 |
02a.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
17
8
4
4
18
16
|
02a. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 17 | 8 | 4 | 4 | 18 | 16 | 0 |
02b.
VKt Torhout
17
8
3
5
18
18
|
02b. | VKt Torhout | 17 | 8 | 3 | 5 | 18 | 18 | 0 |
04.
Davoz Zwevegem A (+)
13
8
2
6
11
23
|
04. | Davoz Zwevegem A (+) | 13 | 8 | 2 | 6 | 11 | 23 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Sportiva Langemark
15
5
5
0
15
6
|
01. | Sportiva Langemark | 15 | 5 | 5 | 0 | 15 | 6 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
11
6
2
4
11
15
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 11 | 6 | 2 | 4 | 11 | 15 | 0 |
03.
VKt Torhout
9
5
1
4
9
14
|
03. | VKt Torhout | 9 | 5 | 1 | 4 | 9 | 14 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Soncotra Poperinge A
49
17
16
1
59
10
|
01. | Soncotra Poperinge A | 49 | 17 | 16 | 1 | 59 | 10 | 0 |
02.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
45
17
14
3
54
15
|
02. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 45 | 17 | 14 | 3 | 54 | 15 | 0 |
03.
Vlamvo Vlamertinge C
44
16
14
2
54
11
|
03. | Vlamvo Vlamertinge C | 44 | 16 | 14 | 2 | 54 | 11 | 0 |
04.
Bidavo Bissegem A
37
16
9
7
42
26
|
04. | Bidavo Bissegem A | 37 | 16 | 9 | 7 | 42 | 26 | 0 |
05.
VBC Katjes Ieper
36
16
10
6
32
34
|
05. | VBC Katjes Ieper | 36 | 16 | 10 | 6 | 32 | 34 | 0 |
06.
Sijos Menen (+)
35
16
9
7
37
29
|
06. | Sijos Menen (+) | 35 | 16 | 9 | 7 | 37 | 29 | 0 |
07.
Volley Heuvelland
25
16
4
12
20
46
|
07. | Volley Heuvelland | 25 | 16 | 4 | 12 | 20 | 46 | 0 |
08.
Soncotra Poperinge B
24
17
3
14
17
53
|
08. | Soncotra Poperinge B | 24 | 17 | 3 | 14 | 17 | 53 | 0 |
09.
Evoco Comines
23
17
2
15
14
56
|
09. | Evoco Comines | 23 | 17 | 2 | 15 | 14 | 56 | 0 |
10.
Floralux Dynamivo Dadizele B
19
16
1
15
8
57
|
10. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 19 | 16 | 1 | 15 | 8 | 57 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Soncotra Poperinge A
43
15
14
1
52
9
|
01. | Soncotra Poperinge A | 43 | 15 | 14 | 1 | 52 | 9 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge C
41
15
13
2
50
11
|
02. | Vlamvo Vlamertinge C | 41 | 15 | 13 | 2 | 50 | 11 | 0 |
03.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
39
15
12
3
48
13
|
03. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 39 | 15 | 12 | 3 | 48 | 13 | 0 |
04a.
VBC Katjes Ieper
33
15
9
6
29
33
|
04a. | VBC Katjes Ieper | 33 | 15 | 9 | 6 | 29 | 33 | 0 |
04b.
Bidavo Bissegem A
33
14
8
6
38
21
|
04b. | Bidavo Bissegem A | 33 | 14 | 8 | 6 | 38 | 21 | 0 |
06a.
Volley Heuvelland
22
14
4
10
18
39
|
06a. | Volley Heuvelland | 22 | 14 | 4 | 10 | 18 | 39 | 0 |
06b.
Soncotra Poperinge B
22
15
3
12
15
47
|
06b. | Soncotra Poperinge B | 22 | 15 | 3 | 12 | 15 | 47 | 0 |
08.
Evoco Comines
21
15
2
13
13
49
|
08. | Evoco Comines | 21 | 15 | 2 | 13 | 13 | 49 | 0 |
09.
Floralux Dynamivo Dadizele B
17
14
1
13
8
49
|
09. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 17 | 14 | 1 | 13 | 8 | 49 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Izegems Volley Team B
48
16
16
0
62
2
|
01. | Izegems Volley Team B | 48 | 16 | 16 | 0 | 62 | 2 | 0 |
02.
Damesvolley Waregem B (+)
43
17
13
4
44
27
|
02. | Damesvolley Waregem B (+) | 43 | 17 | 13 | 4 | 44 | 27 | 0 |
03.
VT MERLO Lendelede
42
16
12
4
45
22
|
03. | VT MERLO Lendelede | 42 | 16 | 12 | 4 | 45 | 22 | 0 |
04a.
VT Gullegem A
39
16
11
5
42
25
|
04a. | VT Gullegem A | 39 | 16 | 11 | 5 | 42 | 25 | 0 |
04b.
VC Jong Kuurne
39
16
10
6
41
29
|
04b. | VC Jong Kuurne | 39 | 16 | 10 | 6 | 41 | 29 | 0 |
06.
Davo Wevelgem C
35
17
8
9
36
35
|
06. | Davo Wevelgem C | 35 | 17 | 8 | 9 | 36 | 35 | 0 |
07.
Izegems Volley Team A
30
18
5
13
26
50
|
07. | Izegems Volley Team A | 30 | 18 | 5 | 13 | 26 | 50 | 0 |
08.
Bevo Beobank Roeselare
28
16
5
11
25
43
|
08. | Bevo Beobank Roeselare | 28 | 16 | 5 | 11 | 25 | 43 | 0 |
09.
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
22
16
2
14
17
49
|
09. | DVM MOORSELE TEAM AZUR B | 22 | 16 | 2 | 14 | 17 | 49 | 0 |
10.
Bidavo Bissegem B
16
16
0
16
4
60
|
10. | Bidavo Bissegem B | 16 | 16 | 0 | 16 | 4 | 60 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Izegems Volley Team B
42
14
14
0
54
2
|
01. | Izegems Volley Team B | 42 | 14 | 14 | 0 | 54 | 2 | 0 |
02.
VT MERLO Lendelede
38
14
12
2
41
16
|
02. | VT MERLO Lendelede | 38 | 14 | 12 | 2 | 41 | 16 | 0 |
03.
VC Jong Kuurne
36
14
10
4
38
23
|
03. | VC Jong Kuurne | 36 | 14 | 10 | 4 | 38 | 23 | 0 |
04.
VT Gullegem A
35
14
10
4
38
21
|
04. | VT Gullegem A | 35 | 14 | 10 | 4 | 38 | 21 | 0 |
05.
Davo Wevelgem C
33
15
8
7
34
29
|
05. | Davo Wevelgem C | 33 | 15 | 8 | 7 | 34 | 29 | 0 |
06.
Izegems Volley Team A
28
16
5
11
25
43
|
06. | Izegems Volley Team A | 28 | 16 | 5 | 11 | 25 | 43 | 0 |
07.
Bevo Beobank Roeselare
24
14
4
10
21
39
|
07. | Bevo Beobank Roeselare | 24 | 14 | 4 | 10 | 21 | 39 | 0 |
08.
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
20
14
2
12
16
42
|
08. | DVM MOORSELE TEAM AZUR B | 20 | 14 | 2 | 12 | 16 | 42 | 0 |
09.
Bidavo Bissegem B
15
15
0
15
4
56
|
09. | Bidavo Bissegem B | 15 | 15 | 0 | 15 | 4 | 56 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC Gaverhal Deerlijk
53
18
17
1
62
13
|
01. | VBC Gaverhal Deerlijk | 53 | 18 | 17 | 1 | 62 | 13 | 0 |
02.
DVH Wielsbeke B
50
18
15
3
59
16
|
02. | DVH Wielsbeke B | 50 | 18 | 15 | 3 | 59 | 16 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem C (+)
49
19
14
5
54
26
|
03. | Damesvolley Waregem C (+) | 49 | 19 | 14 | 5 | 54 | 26 | 0 |
04.
DVH Wielsbeke A (+)
44
18
13
5
48
27
|
04. | DVH Wielsbeke A (+) | 44 | 18 | 13 | 5 | 48 | 27 | 0 |
05.
VC Dentergem
42
18
11
7
46
28
|
05. | VC Dentergem | 42 | 18 | 11 | 7 | 46 | 28 | 0 |
06.
Mardavo Marke
38
18
9
9
39
36
|
06. | Mardavo Marke | 38 | 18 | 9 | 9 | 39 | 36 | 0 |
07.
KERDAVO AVELGEM A
36
19
8
11
35
44
|
07. | KERDAVO AVELGEM A | 36 | 19 | 8 | 11 | 35 | 44 | 0 |
08.
VT Gullegem B
35
18
8
10
32
42
|
08. | VT Gullegem B | 35 | 18 | 8 | 10 | 32 | 42 | 0 |
09.
Beveren Leie VBC
26
18
4
14
20
55
|
09. | Beveren Leie VBC | 26 | 18 | 4 | 14 | 20 | 55 | 0 |
10.
Davoz Zwevegem B
23
18
1
17
13
62
|
10. | Davoz Zwevegem B | 23 | 18 | 1 | 17 | 13 | 62 | 0 |
11.
KERDAVO AVELGEM B
19
18
0
18
7
66
|
11. | KERDAVO AVELGEM B | 19 | 18 | 0 | 18 | 7 | 66 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC Gaverhal Deerlijk
44
15
14
1
52
10
|
01. | VBC Gaverhal Deerlijk | 44 | 15 | 14 | 1 | 52 | 10 | 0 |
02.
DVH Wielsbeke B
39
14
12
2
47
11
|
02. | DVH Wielsbeke B | 39 | 14 | 12 | 2 | 47 | 11 | 0 |
03.
VC Dentergem
37
15
11
4
41
19
|
03. | VC Dentergem | 37 | 15 | 11 | 4 | 41 | 19 | 0 |
04a.
Mardavo Marke
31
14
8
6
32
25
|
04a. | Mardavo Marke | 31 | 14 | 8 | 6 | 32 | 25 | 0 |
04b.
KERDAVO AVELGEM A
31
15
8
7
31
31
|
04b. | KERDAVO AVELGEM A | 31 | 15 | 8 | 7 | 31 | 31 | 0 |
06.
VT Gullegem B
29
14
7
7
27
31
|
06. | VT Gullegem B | 29 | 14 | 7 | 7 | 27 | 31 | 0 |
07.
Beveren Leie VBC
22
14
4
10
19
40
|
07. | Beveren Leie VBC | 22 | 14 | 4 | 10 | 19 | 40 | 0 |
08.
Davoz Zwevegem B
19
14
1
13
12
47
|
08. | Davoz Zwevegem B | 19 | 14 | 1 | 13 | 12 | 47 | 0 |
09.
KERDAVO AVELGEM B
16
15
0
15
7
54
|
09. | KERDAVO AVELGEM B | 16 | 15 | 0 | 15 | 7 | 54 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge B
57
19
19
0
73
3
|
01. | Slovo Volley Brugge B | 57 | 19 | 19 | 0 | 73 | 3 | 0 |
02.
Mehoni Zuienkerke (+)
46
18
13
5
47
32
|
02. | Mehoni Zuienkerke (+) | 46 | 18 | 13 | 5 | 47 | 32 | 0 |
03.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
44
18
12
6
48
28
|
03. | VC WELBI Pervol Ruiselede A | 44 | 18 | 12 | 6 | 48 | 28 | 0 |
04a.
Slovo Volley Brugge A
43
18
12
6
44
34
|
04a. | Slovo Volley Brugge A | 43 | 18 | 12 | 6 | 44 | 34 | 0 |
04b.
VBC ST. JORIS
43
19
10
9
44
38
|
04b. | VBC ST. JORIS | 43 | 19 | 10 | 9 | 44 | 38 | 0 |
06a.
VZW Volley Venus Oostkamp
42
19
10
9
41
43
|
06a. | VZW Volley Venus Oostkamp | 42 | 19 | 10 | 9 | 41 | 43 | 0 |
06b.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
42
19
10
9
40
42
|
06b. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 42 | 19 | 10 | 9 | 40 | 42 | 0 |
08.
V.T. Lichtervelde
38
18
9
9
38
39
|
08. | V.T. Lichtervelde | 38 | 18 | 9 | 9 | 38 | 39 | 0 |
09.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
30
18
3
15
23
56
|
09. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 30 | 18 | 3 | 15 | 23 | 56 | 0 |
10.
Davolo Loppem
26
18
3
15
22
53
|
10. | Davolo Loppem | 26 | 18 | 3 | 15 | 22 | 53 | 0 |
11.
Volley Team Brugge B (+)
20
18
0
18
11
63
|
11. | Volley Team Brugge B (+) | 20 | 18 | 0 | 18 | 11 | 63 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge B
45
15
15
0
58
2
|
01. | Slovo Volley Brugge B | 45 | 15 | 15 | 0 | 58 | 2 | 0 |
02a.
VBC ST. JORIS
34
15
8
7
33
32
|
02a. | VBC ST. JORIS | 34 | 15 | 8 | 7 | 33 | 32 | 0 |
02b.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
34
16
8
8
32
36
|
02b. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 34 | 16 | 8 | 8 | 32 | 36 | 0 |
04a.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
33
14
9
5
34
25
|
04a. | VC WELBI Pervol Ruiselede A | 33 | 14 | 9 | 5 | 34 | 25 | 0 |
04b.
Slovo Volley Brugge A
33
14
9
5
34
27
|
04b. | Slovo Volley Brugge A | 33 | 14 | 9 | 5 | 34 | 27 | 0 |
04c.
VZW Volley Venus Oostkamp
33
15
8
7
32
34
|
04c. | VZW Volley Venus Oostkamp | 33 | 15 | 8 | 7 | 32 | 34 | 0 |
07.
V.T. Lichtervelde
28
14
6
8
28
32
|
07. | V.T. Lichtervelde | 28 | 14 | 6 | 8 | 28 | 32 | 0 |
08.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
24
15
2
13
18
48
|
08. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 24 | 15 | 2 | 13 | 18 | 48 | 0 |
09.
Davolo Loppem
22
16
2
14
17
50
|
09. | Davolo Loppem | 22 | 16 | 2 | 14 | 17 | 50 | 0 |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks E
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Hermes Volley Oostende B
53
18
17
1
60
15
|
01. | Hermes Volley Oostende B | 53 | 18 | 17 | 1 | 60 | 15 | 0 |
02.
Volley Oudenburg-Gistel A
51
18
16
2
64
11
|
02. | Volley Oudenburg-Gistel A | 51 | 18 | 16 | 2 | 64 | 11 | 0 |
03.
VC Apollo Koekelare (+)
45
19
11
8
50
31
|
03. | VC Apollo Koekelare (+) | 45 | 19 | 11 | 8 | 50 | 31 | 0 |
04.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
42
18
11
7
43
33
|
04. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke | 42 | 18 | 11 | 7 | 43 | 33 | 0 |
05.
Gidas Gits (+)
41
18
10
8
42
38
|
05. | Gidas Gits (+) | 41 | 18 | 10 | 8 | 42 | 38 | 0 |
06.
Sarrako Kortemark
38
18
9
9
39
37
|
06. | Sarrako Kortemark | 38 | 18 | 9 | 9 | 39 | 37 | 0 |
07.
Volley De Haan (+)
37
18
8
10
33
44
|
07. | Volley De Haan (+) | 37 | 18 | 8 | 10 | 33 | 44 | 0 |
08.
Vosta Staden
35
18
8
10
36
38
|
08. | Vosta Staden | 35 | 18 | 8 | 10 | 36 | 38 | 0 |
09.
Volley Bredene A (+)
33
18
7
11
29
44
|
09. | Volley Bredene A (+) | 33 | 18 | 7 | 11 | 29 | 44 | 0 |
10.
Hermes Volley Oostende A
24
18
3
15
21
52
|
10. | Hermes Volley Oostende A | 24 | 18 | 3 | 15 | 21 | 52 | 0 |
11.
Volley Bredene B (+)
19
19
0
19
1
75
|
11. | Volley Bredene B (+) | 19 | 19 | 0 | 19 | 1 | 75 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Hermes Volley Oostende B
27
9
9
0
30
7
|
01. | Hermes Volley Oostende B | 27 | 9 | 9 | 0 | 30 | 7 | 0 |
02.
Volley Oudenburg-Gistel A
24
9
7
2
30
7
|
02. | Volley Oudenburg-Gistel A | 24 | 9 | 7 | 2 | 30 | 7 | 0 |
03.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
18
9
4
5
15
22
|
03. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke | 18 | 9 | 4 | 5 | 15 | 22 | 0 |
04a.
Vosta Staden
14
8
3
5
12
20
|
04a. | Vosta Staden | 14 | 8 | 3 | 5 | 12 | 20 | 0 |
04b.
Sarrako Kortemark
14
8
3
5
12
21
|
04b. | Sarrako Kortemark | 14 | 8 | 3 | 5 | 12 | 21 | 0 |
06.
Hermes Volley Oostende A
9
9
0
9
7
29
|
06. | Hermes Volley Oostende A | 9 | 9 | 0 | 9 | 7 | 29 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout A
42
14
14
0
53
3
|
01. | VKt Torhout A | 42 | 14 | 14 | 0 | 53 | 3 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare B
38
14
12
2
44
14
|
02. | Bevo Beobank Roeselare B | 38 | 14 | 12 | 2 | 44 | 14 | 0 |
03.
Elckerlyc Zwevezele A (+)
34
14
9
5
34
28
|
03. | Elckerlyc Zwevezele A (+) | 34 | 14 | 9 | 5 | 34 | 28 | 0 |
04.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
29
14
7
7
29
31
|
04. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 29 | 14 | 7 | 7 | 29 | 31 | 0 |
05a.
Vosta Staden A
27
14
5
9
24
37
|
05a. | Vosta Staden A | 27 | 14 | 5 | 9 | 24 | 37 | 0 |
05b.
Volley Team Brugge A
27
14
5
9
23
38
|
05b. | Volley Team Brugge A | 27 | 14 | 5 | 9 | 23 | 38 | 0 |
05c.
Hermes Volley Oostende
27
14
4
10
23
40
|
05c. | Hermes Volley Oostende | 27 | 14 | 4 | 10 | 23 | 40 | 0 |
08.
VBC ST. JORIS (+)
15
14
0
14
9
48
|
08. | VBC ST. JORIS (+) | 15 | 14 | 0 | 14 | 9 | 48 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout A
30
10
10
0
38
2
|
01. | VKt Torhout A | 30 | 10 | 10 | 0 | 38 | 2 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare B
26
10
8
2
30
11
|
02. | Bevo Beobank Roeselare B | 26 | 10 | 8 | 2 | 30 | 11 | 0 |
03.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
19
10
4
6
18
25
|
03. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 19 | 10 | 4 | 6 | 18 | 25 | 0 |
04a.
Volley Team Brugge A
18
10
3
7
13
31
|
04a. | Volley Team Brugge A | 18 | 10 | 3 | 7 | 13 | 31 | 0 |
04b.
Hermes Volley Oostende
18
10
2
8
15
30
|
04b. | Hermes Volley Oostende | 18 | 10 | 2 | 8 | 15 | 30 | 0 |
06.
Vosta Staden A
17
10
3
7
14
29
|
06. | Vosta Staden A | 17 | 10 | 3 | 7 | 14 | 29 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem A
42
14
14
0
52
6
|
01. | Damesvolley Waregem A | 42 | 14 | 14 | 0 | 52 | 6 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge A
39
14
12
2
49
8
|
02. | Vlamvo Vlamertinge A | 39 | 14 | 12 | 2 | 49 | 8 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele
32
14
9
5
31
27
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele | 32 | 14 | 9 | 5 | 31 | 27 | 0 |
04.
Damesvolley Waregem B
30
14
7
7
29
31
|
04. | Damesvolley Waregem B | 30 | 14 | 7 | 7 | 29 | 31 | 0 |
05.
KERDAVO AVELGEM A
26
14
5
9
23
35
|
05. | KERDAVO AVELGEM A | 26 | 14 | 5 | 9 | 23 | 35 | 0 |
06.
Bevo Beobank Roeselare A
24
14
5
9
20
38
|
06. | Bevo Beobank Roeselare A | 24 | 14 | 5 | 9 | 20 | 38 | 0 |
07.
Davo Wevelgem A
23
14
3
11
19
41
|
07. | Davo Wevelgem A | 23 | 14 | 3 | 11 | 19 | 41 | 0 |
08.
Divo Ingelmunster A (+)
17
14
1
13
10
47
|
08. | Divo Ingelmunster A (+) | 17 | 14 | 1 | 13 | 10 | 47 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem A
36
12
12
0
44
6
|
01. | Damesvolley Waregem A | 36 | 12 | 12 | 0 | 44 | 6 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge A
33
12
10
2
41
8
|
02. | Vlamvo Vlamertinge A | 33 | 12 | 10 | 2 | 41 | 8 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele
26
12
7
5
24
26
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele | 26 | 12 | 7 | 5 | 24 | 26 | 0 |
04.
Damesvolley Waregem B
24
12
5
7
23
29
|
04. | Damesvolley Waregem B | 24 | 12 | 5 | 7 | 23 | 29 | 0 |
05.
KERDAVO AVELGEM A
22
12
4
8
19
31
|
05. | KERDAVO AVELGEM A | 22 | 12 | 4 | 8 | 19 | 31 | 0 |
06.
Bevo Beobank Roeselare A
18
12
3
9
13
36
|
06. | Bevo Beobank Roeselare A | 18 | 12 | 3 | 9 | 13 | 36 | 0 |
07.
Davo Wevelgem A
17
12
1
11
12
40
|
07. | Davo Wevelgem A | 17 | 12 | 1 | 11 | 12 | 40 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
VKt Torhout A
10
4
3
1
11
5
|
01a. | VKt Torhout A | 10 | 4 | 3 | 1 | 11 | 5 | 0 |
01b.
Vlamvo Vlamertinge A
10
4
3
1
11
7
|
01b. | Vlamvo Vlamertinge A | 10 | 4 | 3 | 1 | 11 | 7 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem A
9
4
1
3
9
10
|
03. | Damesvolley Waregem A | 9 | 4 | 1 | 3 | 9 | 10 | 0 |
04.
Bevo Beobank Roeselare B
6
4
1
3
4
13
|
04. | Bevo Beobank Roeselare B | 6 | 4 | 1 | 3 | 4 | 13 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Elckerlyc Zwevezele A
11
4
3
1
11
7
|
01. | Elckerlyc Zwevezele A | 11 | 4 | 3 | 1 | 11 | 7 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
10
4
2
2
10
10
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 10 | 4 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele
9
4
2
2
9
9
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele | 9 | 4 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 |
04.
Damesvolley Waregem B
7
4
1
3
7
11
|
04. | Damesvolley Waregem B | 7 | 4 | 1 | 3 | 7 | 11 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Floralux Dynamivo Dadizele
8
3
2
1
8
6
|
01. | Floralux Dynamivo Dadizele | 8 | 3 | 2 | 1 | 8 | 6 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
7
3
1
2
7
8
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 7 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem B
4
2
1
1
4
5
|
03. | Damesvolley Waregem B | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 5 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
KERDAVO AVELGEM A
9
3
3
0
11
1
|
01. | KERDAVO AVELGEM A | 9 | 3 | 3 | 0 | 11 | 1 | 0 |
02a.
Bevo Beobank Roeselare A
8
4
2
2
8
9
|
02a. | Bevo Beobank Roeselare A | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 9 | 0 |
02b.
Volley Team Brugge A
8
4
1
3
7
11
|
02b. | Volley Team Brugge A | 8 | 4 | 1 | 3 | 7 | 11 | 0 |
04.
Vosta Staden A
5
3
1
2
4
9
|
04. | Vosta Staden A | 5 | 3 | 1 | 2 | 4 | 9 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davo Wevelgem A
12
4
4
0
13
3
|
01. | Davo Wevelgem A | 12 | 4 | 4 | 0 | 13 | 3 | 0 |
02.
Divo Ingelmunster A
8
4
2
2
7
9
|
02. | Divo Ingelmunster A | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 9 | 0 |
03.
Hermes Rekkenshop Oostende
7
4
1
3
8
9
|
03. | Hermes Rekkenshop Oostende | 7 | 4 | 1 | 3 | 8 | 9 | 0 |
04.
VBC ST. JORIS
6
4
1
3
5
12
|
04. | VBC ST. JORIS | 6 | 4 | 1 | 3 | 5 | 12 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davo Wevelgem A
3
1
1
0
3
1
|
01. | Davo Wevelgem A | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
02.
Hermes Rekkenshop Oostende
1
1
0
1
1
3
|
02. | Hermes Rekkenshop Oostende | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem C
54
18
18
0
69
3
|
01. | Damesvolley Waregem C | 54 | 18 | 18 | 0 | 69 | 3 | 0 |
02.
Balti Kortrijk Spurs (+)
49
18
15
3
56
19
|
02. | Balti Kortrijk Spurs (+) | 49 | 18 | 15 | 3 | 56 | 19 | 0 |
03a.
Beveren Leie VBC A
44
18
13
5
47
29
|
03a. | Beveren Leie VBC A | 44 | 18 | 13 | 5 | 47 | 29 | 0 |
03b.
Sijos Menen A (+)
44
18
12
6
50
24
|
03b. | Sijos Menen A (+) | 44 | 18 | 12 | 6 | 50 | 24 | 0 |
05.
VC Jong Kuurne
42
19
10
9
44
36
|
05. | VC Jong Kuurne | 42 | 19 | 10 | 9 | 44 | 36 | 0 |
06.
VBC Gaverhal Deerlijk (+)
41
19
11
8
39
38
|
06. | VBC Gaverhal Deerlijk (+) | 41 | 19 | 11 | 8 | 39 | 38 | 0 |
07.
Mardavo Marke
36
18
9
9
36
37
|
07. | Mardavo Marke | 36 | 18 | 9 | 9 | 36 | 37 | 0 |
08.
KERDAVO AVELGEM B (+)
32
18
5
13
28
50
|
08. | KERDAVO AVELGEM B (+) | 32 | 18 | 5 | 13 | 28 | 50 | 0 |
09.
DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)
30
18
5
13
25
50
|
09. | DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+) | 30 | 18 | 5 | 13 | 25 | 50 | 0 |
10.
Davoz Zwevegem
22
18
2
16
11
61
|
10. | Davoz Zwevegem | 22 | 18 | 2 | 16 | 11 | 61 | 0 |
11.
Bidavo Bissegem
17
18
0
18
7
65
1
|
11. | Bidavo Bissegem | 17 | 18 | 0 | 18 | 7 | 65 | 1 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem C
27
9
9
0
34
2
|
01. | Damesvolley Waregem C | 27 | 9 | 9 | 0 | 34 | 2 | 0 |
02.
VC Jong Kuurne
22
9
6
3
25
12
|
02. | VC Jong Kuurne | 22 | 9 | 6 | 3 | 25 | 12 | 0 |
03.
Mardavo Marke
19
9
5
4
18
18
|
03. | Mardavo Marke | 19 | 9 | 5 | 4 | 18 | 18 | 0 |
04.
Beveren Leie VBC A
18
8
5
3
20
13
|
04. | Beveren Leie VBC A | 18 | 8 | 5 | 3 | 20 | 13 | 0 |
05.
Davoz Zwevegem
13
9
2
7
7
29
|
05. | Davoz Zwevegem | 13 | 9 | 2 | 7 | 7 | 29 | 0 |
06.
Bidavo Bissegem
10
10
0
10
5
35
|
06. | Bidavo Bissegem | 10 | 10 | 0 | 10 | 5 | 35 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davo Wevelgem B
57
19
19
0
68
8
|
01. | Davo Wevelgem B | 57 | 19 | 19 | 0 | 68 | 8 | 0 |
02.
VT Gullegem
50
19
15
4
55
23
|
02. | VT Gullegem | 50 | 19 | 15 | 4 | 55 | 23 | 0 |
03.
Sportiva Langemark
46
19
13
6
46
34
|
03. | Sportiva Langemark | 46 | 19 | 13 | 6 | 46 | 34 | 0 |
04.
VBC Katjes Ieper
44
18
12
6
48
30
|
04. | VBC Katjes Ieper | 44 | 18 | 12 | 6 | 48 | 30 | 0 |
05.
Damesvolley Waregem D
42
18
12
6
49
25
|
05. | Damesvolley Waregem D | 42 | 18 | 12 | 6 | 49 | 25 | 0 |
06.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
38
18
8
10
40
38
|
06. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 38 | 18 | 8 | 10 | 40 | 38 | 0 |
07a.
Vlamvo Vlamertinge B
37
18
8
10
39
39
|
07a. | Vlamvo Vlamertinge B | 37 | 18 | 8 | 10 | 39 | 39 | 0 |
07b.
Mevo Ledegem B
37
18
7
11
37
43
|
07b. | Mevo Ledegem B | 37 | 18 | 7 | 11 | 37 | 43 | 0 |
09.
Soncotra Poperinge
27
18
4
14
24
49
|
09. | Soncotra Poperinge | 27 | 18 | 4 | 14 | 24 | 49 | 0 |
10.
Sijos Menen B
23
18
2
16
10
63
|
10. | Sijos Menen B | 23 | 18 | 2 | 16 | 10 | 63 | 0 |
11.
Evoco Comines
17
17
0
17
2
66
|
11. | Evoco Comines | 17 | 17 | 0 | 17 | 2 | 66 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Mevo Ledegem A
57
19
19
0
75
2
|
01. | Mevo Ledegem A | 57 | 19 | 19 | 0 | 75 | 2 | 0 |
02.
VC Dentergem A
51
18
16
2
62
11
|
02. | VC Dentergem A | 51 | 18 | 16 | 2 | 62 | 11 | 0 |
03.
VC Dentergem B (+)
49
19
14
5
53
27
|
03. | VC Dentergem B (+) | 49 | 19 | 14 | 5 | 53 | 27 | 0 |
04.
Izegems Volley Team B
41
18
11
7
43
30
|
04. | Izegems Volley Team B | 41 | 18 | 11 | 7 | 43 | 30 | 0 |
05.
KA.VO St Eloois Winkel (+)
40
18
10
8
38
41
|
05. | KA.VO St Eloois Winkel (+) | 40 | 18 | 10 | 8 | 38 | 41 | 0 |
06.
VT MERLO Lendelede (+)
37
18
8
10
36
40
|
06. | VT MERLO Lendelede (+) | 37 | 18 | 8 | 10 | 36 | 40 | 0 |
07.
Divo Ingelmunster B
35
18
8
10
32
43
|
07. | Divo Ingelmunster B | 35 | 18 | 8 | 10 | 32 | 43 | 0 |
08.
Beveren Leie VBC B
33
19
7
12
29
47
|
08. | Beveren Leie VBC B | 33 | 19 | 7 | 12 | 29 | 47 | 0 |
09.
Damesvolley Waregem E
30
18
5
13
26
50
|
09. | Damesvolley Waregem E | 30 | 18 | 5 | 13 | 26 | 50 | 0 |
10.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
24
18
2
16
15
59
|
10. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 24 | 18 | 2 | 16 | 15 | 59 | 0 |
11.
Izegems Volley Team A
21
19
1
18
9
68
|
11. | Izegems Volley Team A | 21 | 19 | 1 | 18 | 9 | 68 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Mevo Ledegem A
42
14
14
0
55
2
|
01. | Mevo Ledegem A | 42 | 14 | 14 | 0 | 55 | 2 | 0 |
02.
VC Dentergem A
36
13
11
2
44
9
|
02. | VC Dentergem A | 36 | 13 | 11 | 2 | 44 | 9 | 0 |
03.
Izegems Volley Team B
31
13
9
4
32
20
|
03. | Izegems Volley Team B | 31 | 13 | 9 | 4 | 32 | 20 | 0 |
04.
Divo Ingelmunster B
25
12
6
6
23
27
|
04. | Divo Ingelmunster B | 25 | 12 | 6 | 6 | 23 | 27 | 0 |
05.
Beveren Leie VBC B
23
13
5
8
21
31
|
05. | Beveren Leie VBC B | 23 | 13 | 5 | 8 | 21 | 31 | 0 |
06a.
Damesvolley Waregem E
20
12
4
8
16
33
|
06a. | Damesvolley Waregem E | 20 | 12 | 4 | 8 | 16 | 33 | 0 |
06b.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
20
14
2
12
13
45
|
06b. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 20 | 14 | 2 | 12 | 13 | 45 | 0 |
08.
Izegems Volley Team A
15
13
1
12
8
45
|
08. | Izegems Volley Team A | 15 | 13 | 1 | 12 | 8 | 45 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout B
49
17
15
2
61
9
|
01. | VKt Torhout B | 49 | 17 | 15 | 2 | 61 | 9 | 0 |
02.
Volley Team Diksmuide A (+)
44
16
14
2
50
16
|
02. | Volley Team Diksmuide A (+) | 44 | 16 | 14 | 2 | 50 | 16 | 0 |
03.
V.T. Lichtervelde A
43
16
12
4
51
18
|
03. | V.T. Lichtervelde A | 43 | 16 | 12 | 4 | 51 | 18 | 0 |
04.
Gidas Gits
42
16
13
3
49
17
|
04. | Gidas Gits | 42 | 16 | 13 | 3 | 49 | 17 | 0 |
05.
VC Apollo Koekelare A
34
15
9
6
37
25
|
05. | VC Apollo Koekelare A | 34 | 15 | 9 | 6 | 37 | 25 | 0 |
06.
V.T. Lichtervelde B
27
16
5
11
23
43
|
06. | V.T. Lichtervelde B | 27 | 16 | 5 | 11 | 23 | 43 | 0 |
07a.
Sarrako Kortemark
26
16
4
12
21
46
|
07a. | Sarrako Kortemark | 26 | 16 | 4 | 12 | 21 | 46 | 0 |
07b.
Elckerlyc Zwevezele B (+)
26
16
4
12
18
49
|
07b. | Elckerlyc Zwevezele B (+) | 26 | 16 | 4 | 12 | 18 | 49 | 0 |
09.
Volley Team Diksmuide B (+)
23
16
3
13
14
52
|
09. | Volley Team Diksmuide B (+) | 23 | 16 | 3 | 13 | 14 | 52 | 0 |
10.
Vosta Staden B
18
16
1
15
8
57
|
10. | Vosta Staden B | 18 | 16 | 1 | 15 | 8 | 57 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout B
31
11
9
2
39
7
|
01. | VKt Torhout B | 31 | 11 | 9 | 2 | 39 | 7 | 0 |
02.
Gidas Gits
29
11
9
2
33
13
|
02. | Gidas Gits | 29 | 11 | 9 | 2 | 33 | 13 | 0 |
03.
V.T. Lichtervelde A
27
10
8
2
32
11
|
03. | V.T. Lichtervelde A | 27 | 10 | 8 | 2 | 32 | 11 | 0 |
04.
VC Apollo Koekelare A
26
11
7
4
27
19
|
04. | VC Apollo Koekelare A | 26 | 11 | 7 | 4 | 27 | 19 | 0 |
05.
V.T. Lichtervelde B
18
12
3
9
14
34
|
05. | V.T. Lichtervelde B | 18 | 12 | 3 | 9 | 14 | 34 | 0 |
06.
Sarrako Kortemark
15
11
1
10
9
37
|
06. | Sarrako Kortemark | 15 | 11 | 1 | 10 | 9 | 37 | 0 |
07.
Vosta Staden B
12
10
1
9
4
37
|
07. | Vosta Staden B | 12 | 10 | 1 | 9 | 4 | 37 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks E
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VC Wivo Wingene VZW (+)
51
19
16
3
57
21
|
01. | VC Wivo Wingene VZW (+) | 51 | 19 | 16 | 3 | 57 | 21 | 0 |
02.
VC Packo Zedelgem A (+)
50
18
15
3
57
19
|
02. | VC Packo Zedelgem A (+) | 50 | 18 | 15 | 3 | 57 | 19 | 0 |
03.
Ruvo Ruddervoorde A (+)
48
18
14
4
54
22
|
03. | Ruvo Ruddervoorde A (+) | 48 | 18 | 14 | 4 | 54 | 22 | 0 |
04.
Volley Team Damme VZW (+)
47
18
14
4
51
22
|
04. | Volley Team Damme VZW (+) | 47 | 18 | 14 | 4 | 51 | 22 | 0 |
05.
VBC ST. JORIS A
45
18
13
5
52
25
|
05. | VBC ST. JORIS A | 45 | 18 | 13 | 5 | 52 | 25 | 0 |
06.
VZW Volley Venus Oostkamp A
39
19
9
10
39
41
|
06. | VZW Volley Venus Oostkamp A | 39 | 19 | 9 | 10 | 39 | 41 | 0 |
07.
Davolo Loppem
36
18
8
10
36
39
|
07. | Davolo Loppem | 36 | 18 | 8 | 10 | 36 | 39 | 0 |
08a.
Ruvo Ruddervoorde B
26
18
4
14
18
54
|
08a. | Ruvo Ruddervoorde B | 26 | 18 | 4 | 14 | 18 | 54 | 0 |
08b.
VBC ST. JORIS B
26
18
3
15
17
57
|
08b. | VBC ST. JORIS B | 26 | 18 | 3 | 15 | 17 | 57 | 0 |
10.
Volley Team Brugge B
25
18
2
16
23
53
|
10. | Volley Team Brugge B | 25 | 18 | 2 | 16 | 23 | 53 | 0 |
11.
VC WELBI Pervol Ruiselede
22
18
2
16
11
62
|
11. | VC WELBI Pervol Ruiselede | 22 | 18 | 2 | 16 | 11 | 62 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC ST. JORIS A
33
11
11
0
40
7
|
01. | VBC ST. JORIS A | 33 | 11 | 11 | 0 | 40 | 7 | 0 |
02.
VZW Volley Venus Oostkamp A
30
11
9
2
32
15
|
02. | VZW Volley Venus Oostkamp A | 30 | 11 | 9 | 2 | 32 | 15 | 0 |
03.
Davolo Loppem
27
11
7
4
28
19
|
03. | Davolo Loppem | 27 | 11 | 7 | 4 | 28 | 19 | 0 |
04.
VBC ST. JORIS B
20
12
3
9
16
34
|
04. | VBC ST. JORIS B | 20 | 12 | 3 | 9 | 16 | 34 | 0 |
05.
Ruvo Ruddervoorde B
18
10
4
6
18
22
|
05. | Ruvo Ruddervoorde B | 18 | 10 | 4 | 6 | 18 | 22 | 0 |
06.
Volley Team Brugge B
17
10
2
8
18
26
|
06. | Volley Team Brugge B | 17 | 10 | 2 | 8 | 18 | 26 | 0 |
07.
VC WELBI Pervol Ruiselede
15
11
2
9
8
37
|
07. | VC WELBI Pervol Ruiselede | 15 | 11 | 2 | 9 | 8 | 37 | 0 |
Meisjes U15 Niveau 2 Reeks F
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon; Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
53
18
17
1
63
11
|
01. | Kon; Volleybalclub Jumpers Middelkerke B | 53 | 18 | 17 | 1 | 63 | 11 | 0 |
02.
Slovo Volley Brugge
50
18
16
2
59
17
|
02. | Slovo Volley Brugge | 50 | 18 | 16 | 2 | 59 | 17 | 0 |
03.
VZW Volley Venus Oostkamp B
46
19
12
7
54
26
|
03. | VZW Volley Venus Oostkamp B | 46 | 19 | 12 | 7 | 54 | 26 | 0 |
04a.
Mehoni Zuienkerke (+)
45
17
13
4
50
22
|
04a. | Mehoni Zuienkerke (+) | 45 | 17 | 13 | 4 | 50 | 22 | 0 |
04b.
VC Apollo Koekelare B
45
17
12
5
48
27
|
04b. | VC Apollo Koekelare B | 45 | 17 | 12 | 5 | 48 | 27 | 0 |
06.
Volley Oudenburg-Gistel
37
18
9
9
38
37
|
06. | Volley Oudenburg-Gistel | 37 | 18 | 9 | 9 | 38 | 37 | 0 |
07.
Volley Bredene
36
18
8
10
32
45
|
07. | Volley Bredene | 36 | 18 | 8 | 10 | 32 | 45 | 0 |
08.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A (+)
28
18
4
14
20
54
|
08. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A (+) | 28 | 18 | 4 | 14 | 20 | 54 | 0 |
09.
Volley De Haan
26
19
4
15
20
56
1
|
09. | Volley De Haan | 26 | 19 | 4 | 15 | 20 | 56 | 1 |
10.
VC Packo Zedelgem B
25
18
3
15
19
55
|
10. | VC Packo Zedelgem B | 25 | 18 | 3 | 15 | 19 | 55 | 0 |
11.
Hermes Volley Oostende (+)
21
18
1
17
10
63
|
11. | Hermes Volley Oostende (+) | 21 | 18 | 1 | 17 | 10 | 63 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon; Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
38
13
12
1
43
11
|
01. | Kon; Volleybalclub Jumpers Middelkerke B | 38 | 13 | 12 | 1 | 43 | 11 | 0 |
02.
Slovo Volley Brugge
35
13
11
2
41
14
|
02. | Slovo Volley Brugge | 35 | 13 | 11 | 2 | 41 | 14 | 0 |
03.
VZW Volley Venus Oostkamp B
34
14
9
5
39
20
|
03. | VZW Volley Venus Oostkamp B | 34 | 14 | 9 | 5 | 39 | 20 | 0 |
04.
VC Apollo Koekelare B
30
12
7
5
31
23
|
04. | VC Apollo Koekelare B | 30 | 12 | 7 | 5 | 31 | 23 | 0 |
05.
Volley Bredene
25
13
5
8
21
34
|
05. | Volley Bredene | 25 | 13 | 5 | 8 | 21 | 34 | 0 |
06.
Volley Oudenburg-Gistel
23
12
5
7
22
28
|
06. | Volley Oudenburg-Gistel | 23 | 12 | 5 | 7 | 22 | 28 | 0 |
07.
Volley De Haan
18
14
2
12
11
45
|
07. | Volley De Haan | 18 | 14 | 2 | 12 | 11 | 45 | 0 |
08.
VC Packo Zedelgem B
15
13
1
12
10
43
|
08. | VC Packo Zedelgem B | 15 | 13 | 1 | 12 | 10 | 43 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vlamvo Vlamertinge A
40
14
13
1
50
6
|
01. | Vlamvo Vlamertinge A | 40 | 14 | 13 | 1 | 50 | 6 | 0 |
02.
Davo Wevelgem A
38
14
12
2
48
8
|
02. | Davo Wevelgem A | 38 | 14 | 12 | 2 | 48 | 8 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem A
36
14
11
3
41
15
|
03. | Damesvolley Waregem A | 36 | 14 | 11 | 3 | 41 | 15 | 0 |
04.
Vlamvo Vlamertinge B
28
14
7
7
29
27
|
04. | Vlamvo Vlamertinge B | 28 | 14 | 7 | 7 | 29 | 27 | 0 |
05.
Sportiva Langemark
26
14
6
8
22
36
|
05. | Sportiva Langemark | 26 | 14 | 6 | 8 | 22 | 36 | 0 |
06.
KERDAVO AVELGEM A
23
14
4
10
19
40
|
06. | KERDAVO AVELGEM A | 23 | 14 | 4 | 10 | 19 | 40 | 0 |
07.
VT Gullegem A
22
14
3
11
13
45
|
07. | VT Gullegem A | 22 | 14 | 3 | 11 | 13 | 45 | 0 |
08.
VT MERLO Lendelede A
15
14
0
14
6
51
|
08. | VT MERLO Lendelede A | 15 | 14 | 0 | 14 | 6 | 51 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 1 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Bevo Beobank Roeselare A
42
14
14
0
51
6
|
01. | Bevo Beobank Roeselare A | 42 | 14 | 14 | 0 | 51 | 6 | 0 |
02.
Floralux Dynamivo Dadizele A
37
14
11
3
42
18
|
02. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 37 | 14 | 11 | 3 | 42 | 18 | 0 |
03.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
36
14
11
3
39
19
|
03. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 36 | 14 | 11 | 3 | 39 | 19 | 0 |
04.
VKt Torhout A
30
14
6
8
33
28
|
04. | VKt Torhout A | 30 | 14 | 6 | 8 | 33 | 28 | 0 |
05.
Bevo Beobank Roeselare B
28
14
6
8
26
34
|
05. | Bevo Beobank Roeselare B | 28 | 14 | 6 | 8 | 26 | 34 | 0 |
06.
Volley Team Diksmuide A
27
14
6
8
27
31
|
06. | Volley Team Diksmuide A | 27 | 14 | 6 | 8 | 27 | 31 | 0 |
07.
Elckerlyc Zwevezele A
18
14
2
12
10
47
|
07. | Elckerlyc Zwevezele A | 18 | 14 | 2 | 12 | 10 | 47 | 0 |
08.
Volley Team Brugge A
17
14
0
14
7
52
|
08. | Volley Team Brugge A | 17 | 14 | 0 | 14 | 7 | 52 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vlamvo Vlamertinge A
12
4
4
0
13
4
|
01. | Vlamvo Vlamertinge A | 12 | 4 | 4 | 0 | 13 | 4 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare A
9
4
2
2
10
7
|
02. | Bevo Beobank Roeselare A | 9 | 4 | 2 | 2 | 10 | 7 | 0 |
03.
Davo Wevelgem A
8
4
2
2
8
9
|
03. | Davo Wevelgem A | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 9 | 0 |
04.
Floralux Dynamivo Dadizele A
5
4
0
4
3
14
|
04. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 5 | 4 | 0 | 4 | 3 | 14 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem A
12
4
4
0
12
5
|
01. | Damesvolley Waregem A | 12 | 4 | 4 | 0 | 12 | 5 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
9
4
2
2
10
7
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 9 | 4 | 2 | 2 | 10 | 7 | 0 |
03.
Vlamvo Vlamertinge B
8
4
1
3
8
11
|
03. | Vlamvo Vlamertinge B | 8 | 4 | 1 | 3 | 8 | 11 | 0 |
04.
VKt Torhout A
6
4
1
3
5
12
|
04. | VKt Torhout A | 6 | 4 | 1 | 3 | 5 | 12 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Diksmuide A
12
4
4
0
12
5
|
01. | Volley Team Diksmuide A | 12 | 4 | 4 | 0 | 12 | 5 | 0 |
02a.
Bevo Beobank Roeselare B
8
4
2
2
9
8
|
02a. | Bevo Beobank Roeselare B | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 | 8 | 0 |
02b.
Sportiva Langemark
8
4
1
3
8
10
|
02b. | Sportiva Langemark | 8 | 4 | 1 | 3 | 8 | 10 | 0 |
04.
KERDAVO AVELGEM A
7
4
1
3
6
12
|
04. | KERDAVO AVELGEM A | 7 | 4 | 1 | 3 | 6 | 12 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Elckerlyc Zwevezele A
11
4
3
1
11
7
|
01. | Elckerlyc Zwevezele A | 11 | 4 | 3 | 1 | 11 | 7 | 0 |
02.
VT Lendelede A
10
4
3
1
11
6
|
02. | VT Lendelede A | 10 | 4 | 3 | 1 | 11 | 6 | 0 |
03.
Volley Team Brugge A
8
4
1
3
8
11
|
03. | Volley Team Brugge A | 8 | 4 | 1 | 3 | 8 | 11 | 0 |
04.
VT Gullegem A
7
4
1
3
6
12
|
04. | VT Gullegem A | 7 | 4 | 1 | 3 | 6 | 12 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Damme VZW
51
18
16
2
56
18
|
01. | Volley Team Damme VZW | 51 | 18 | 16 | 2 | 56 | 18 | 0 |
02.
VC Apollo Koekelare A
41
15
13
2
46
16
|
02. | VC Apollo Koekelare A | 41 | 15 | 13 | 2 | 46 | 16 | 0 |
03.
Volley De Haan (+)
40
16
10
6
46
24
|
03. | Volley De Haan (+) | 40 | 16 | 10 | 6 | 46 | 24 | 0 |
04.
V.T. Lichtervelde
37
16
10
6
41
27
|
04. | V.T. Lichtervelde | 37 | 16 | 10 | 6 | 41 | 27 | 0 |
05a.
Hermes Volley Oostende
36
16
10
6
38
27
|
05a. | Hermes Volley Oostende | 36 | 16 | 10 | 6 | 38 | 27 | 0 |
05b.
Slovo Volley Brugge A (+)
36
16
9
7
40
26
|
05b. | Slovo Volley Brugge A (+) | 36 | 16 | 9 | 7 | 40 | 26 | 0 |
07.
Sarrako Kortemark A
31
17
7
10
26
43
|
07. | Sarrako Kortemark A | 31 | 17 | 7 | 10 | 26 | 43 | 0 |
08.
Elckerlyc Zwevezele B
23
16
3
13
17
48
|
08. | Elckerlyc Zwevezele B | 23 | 16 | 3 | 13 | 17 | 48 | 0 |
09.
Gidas Gits A
21
16
2
14
17
48
|
09. | Gidas Gits A | 21 | 16 | 2 | 14 | 17 | 48 | 0 |
10.
Davolo Loppem
19
16
1
15
8
58
|
10. | Davolo Loppem | 19 | 16 | 1 | 15 | 8 | 58 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Damme VZW
40
14
13
1
45
11
|
01. | Volley Team Damme VZW | 40 | 14 | 13 | 1 | 45 | 11 | 0 |
02a.
VC Apollo Koekelare A
29
11
9
2
34
11
|
02a. | VC Apollo Koekelare A | 29 | 11 | 9 | 2 | 34 | 11 | 0 |
02b.
V.T. Lichtervelde
29
12
8
4
33
17
|
02b. | V.T. Lichtervelde | 29 | 12 | 8 | 4 | 33 | 17 | 0 |
04.
Hermes Volley Oostende
28
12
8
4
30
18
|
04. | Hermes Volley Oostende | 28 | 12 | 8 | 4 | 30 | 18 | 0 |
05.
Sarrako Kortemark A
25
13
6
7
22
31
|
05. | Sarrako Kortemark A | 25 | 13 | 6 | 7 | 22 | 31 | 0 |
06.
Elckerlyc Zwevezele B
19
12
3
9
17
32
|
06. | Elckerlyc Zwevezele B | 19 | 12 | 3 | 9 | 17 | 32 | 0 |
07.
Gidas Gits A
18
13
2
11
15
38
|
07. | Gidas Gits A | 18 | 13 | 2 | 11 | 15 | 38 | 0 |
08.
Davolo Loppem
16
13
1
12
8
46
|
08. | Davolo Loppem | 16 | 13 | 1 | 12 | 8 | 46 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Divo Ingelmunster A
46
16
15
1
57
7
|
01. | Divo Ingelmunster A | 46 | 16 | 15 | 1 | 57 | 7 | 0 |
02.
Davo Wevelgem B
45
16
14
2
55
10
|
02. | Davo Wevelgem B | 45 | 16 | 14 | 2 | 55 | 10 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem B
42
16
13
3
49
17
|
03. | Damesvolley Waregem B | 42 | 16 | 13 | 3 | 49 | 17 | 0 |
04.
Mardavo Marke A
41
16
12
4
46
20
|
04. | Mardavo Marke A | 41 | 16 | 12 | 4 | 46 | 20 | 0 |
05.
KERDAVO AVELGEM B
31
16
7
9
31
35
|
05. | KERDAVO AVELGEM B | 31 | 16 | 7 | 9 | 31 | 35 | 0 |
06.
Bevo Beobank Roeselare C
30
16
6
10
28
38
|
06. | Bevo Beobank Roeselare C | 30 | 16 | 6 | 10 | 28 | 38 | 0 |
07a.
DVH Wielsbeke A (+)
27
16
5
11
25
42
|
07a. | DVH Wielsbeke A (+) | 27 | 16 | 5 | 11 | 25 | 42 | 0 |
07b.
VT MERLO Lendelede B
27
16
5
11
19
46
|
07b. | VT MERLO Lendelede B | 27 | 16 | 5 | 11 | 19 | 46 | 0 |
09.
VC Jong Kuurne A
21
16
2
14
12
55
|
09. | VC Jong Kuurne A | 21 | 16 | 2 | 14 | 12 | 55 | 0 |
10.
VC Jong Kuurne B
19
16
1
15
7
59
|
10. | VC Jong Kuurne B | 19 | 16 | 1 | 15 | 7 | 59 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Divo Ingelmunster A
40
14
13
1
49
7
|
01. | Divo Ingelmunster A | 40 | 14 | 13 | 1 | 49 | 7 | 0 |
02a.
Davo Wevelgem B
39
14
12
2
48
9
|
02a. | Davo Wevelgem B | 39 | 14 | 12 | 2 | 48 | 9 | 0 |
02b.
Damesvolley Waregem B
39
15
12
3
45
17
|
02b. | Damesvolley Waregem B | 39 | 15 | 12 | 3 | 45 | 17 | 0 |
04.
Mardavo Marke A
35
14
10
4
40
18
|
04. | Mardavo Marke A | 35 | 14 | 10 | 4 | 40 | 18 | 0 |
05.
Bevo Beobank Roeselare C
27
15
5
10
25
37
|
05. | Bevo Beobank Roeselare C | 27 | 15 | 5 | 10 | 25 | 37 | 0 |
06.
KERDAVO AVELGEM B
26
14
6
8
25
32
|
06. | KERDAVO AVELGEM B | 26 | 14 | 6 | 8 | 25 | 32 | 0 |
07.
VT MERLO Lendelede B
22
14
4
10
14
42
|
07. | VT MERLO Lendelede B | 22 | 14 | 4 | 10 | 14 | 42 | 0 |
08a.
VC Jong Kuurne A
17
14
1
13
9
49
|
08a. | VC Jong Kuurne A | 17 | 14 | 1 | 13 | 9 | 49 | 0 |
08b.
VC Jong Kuurne B
17
14
1
13
7
51
|
08b. | VC Jong Kuurne B | 17 | 14 | 1 | 13 | 7 | 51 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Heuvelland A
46
16
15
1
53
12
|
01. | Volley Heuvelland A | 46 | 16 | 15 | 1 | 53 | 12 | 0 |
02.
Soncotra Poperinge A
45
17
14
3
55
14
|
02. | Soncotra Poperinge A | 45 | 17 | 14 | 3 | 55 | 14 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele E
43
16
13
3
48
19
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele E | 43 | 16 | 13 | 3 | 48 | 19 | 0 |
04.
Davo Wevelgem D
40
17
10
7
44
27
|
04. | Davo Wevelgem D | 40 | 17 | 10 | 7 | 44 | 27 | 0 |
05a.
Vlamvo Vlamertinge C
34
16
9
7
35
30
|
05a. | Vlamvo Vlamertinge C | 34 | 16 | 9 | 7 | 35 | 30 | 0 |
05b.
Floralux Dynamivo Dadizele B
34
16
8
8
36
31
|
05b. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 34 | 16 | 8 | 8 | 36 | 31 | 0 |
05c.
KA.VO St Eloois Winkel A
34
16
8
8
36
33
|
05c. | KA.VO St Eloois Winkel A | 34 | 16 | 8 | 8 | 36 | 33 | 0 |
08.
Davo Wevelgem C
21
16
2
14
14
52
|
08. | Davo Wevelgem C | 21 | 16 | 2 | 14 | 14 | 52 | 0 |
09.
Mevo Ledegem A
20
16
1
15
11
55
|
09. | Mevo Ledegem A | 20 | 16 | 1 | 15 | 11 | 55 | 0 |
10.
Sportiva Langemark
18
16
1
15
3
62
|
10. | Sportiva Langemark | 18 | 16 | 1 | 15 | 3 | 62 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Soncotra Poperinge B
54
18
18
0
64
10
|
01. | Soncotra Poperinge B | 54 | 18 | 18 | 0 | 64 | 10 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge D
52
18
16
2
62
14
|
02. | Vlamvo Vlamertinge D | 52 | 18 | 16 | 2 | 62 | 14 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem C
47
18
14
4
54
21
|
03. | Damesvolley Waregem C | 47 | 18 | 14 | 4 | 54 | 21 | 0 |
04.
Floralux Dynamivo Dadizele C
46
18
13
5
54
23
|
04. | Floralux Dynamivo Dadizele C | 46 | 18 | 13 | 5 | 54 | 23 | 0 |
05.
Volley Heuvelland B (+)
42
19
10
9
47
32
|
05. | Volley Heuvelland B (+) | 42 | 19 | 10 | 9 | 47 | 32 | 0 |
06.
VBC Katjes Ieper
38
18
9
9
39
35
|
06. | VBC Katjes Ieper | 38 | 18 | 9 | 9 | 39 | 35 | 0 |
07.
Balti Kortrijk Spurs A
33
18
7
11
28
46
|
07. | Balti Kortrijk Spurs A | 33 | 18 | 7 | 11 | 28 | 46 | 0 |
08.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
32
19
6
13
25
54
|
08. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 32 | 19 | 6 | 13 | 25 | 54 | 0 |
09.
Soncotra Poperinge C
27
18
4
14
18
57
|
09. | Soncotra Poperinge C | 27 | 18 | 4 | 14 | 18 | 57 | 0 |
10.
Davo Wevelgem E
22
18
2
16
13
59
|
10. | Davo Wevelgem E | 22 | 18 | 2 | 16 | 13 | 59 | 0 |
11.
VBC Gaverhal Deerlijk C
21
18
1
17
10
63
|
11. | VBC Gaverhal Deerlijk C | 21 | 18 | 1 | 17 | 10 | 63 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Soncotra Poperinge B
48
16
16
0
57
9
|
01. | Soncotra Poperinge B | 48 | 16 | 16 | 0 | 57 | 9 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge D
46
16
14
2
54
14
|
02. | Vlamvo Vlamertinge D | 46 | 16 | 14 | 2 | 54 | 14 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem C
41
16
12
4
48
18
|
03. | Damesvolley Waregem C | 41 | 16 | 12 | 4 | 48 | 18 | 0 |
04.
Floralux Dynamivo Dadizele C
40
16
11
5
48
19
|
04. | Floralux Dynamivo Dadizele C | 40 | 16 | 11 | 5 | 48 | 19 | 0 |
05.
VBC Katjes Ieper
34
16
8
8
34
32
|
05. | VBC Katjes Ieper | 34 | 16 | 8 | 8 | 34 | 32 | 0 |
06.
Balti Kortrijk Spurs A
31
16
7
9
28
38
|
06. | Balti Kortrijk Spurs A | 31 | 16 | 7 | 9 | 28 | 38 | 0 |
07.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
30
17
6
11
25
46
|
07. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 30 | 17 | 6 | 11 | 25 | 46 | 0 |
08.
Soncotra Poperinge C
26
17
4
13
18
53
|
08. | Soncotra Poperinge C | 26 | 17 | 4 | 13 | 18 | 53 | 0 |
09.
Davo Wevelgem E
20
16
2
14
13
51
|
09. | Davo Wevelgem E | 20 | 16 | 2 | 14 | 13 | 51 | 0 |
10.
VBC Gaverhal Deerlijk C
19
16
1
15
10
55
|
10. | VBC Gaverhal Deerlijk C | 19 | 16 | 1 | 15 | 10 | 55 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks E
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davoz Zwevegem A
51
18
16
2
61
13
|
01. | Davoz Zwevegem A | 51 | 18 | 16 | 2 | 61 | 13 | 0 |
02.
VT Gullegem B
48
19
14
5
53
25
|
02. | VT Gullegem B | 48 | 19 | 14 | 5 | 53 | 25 | 0 |
03a.
Beveren Leie VBC A
47
18
14
4
49
29
|
03a. | Beveren Leie VBC A | 47 | 18 | 14 | 4 | 49 | 29 | 0 |
03b.
VT Gullegem C
47
19
13
6
50
29
|
03b. | VT Gullegem C | 47 | 19 | 13 | 6 | 50 | 29 | 0 |
05.
VBC Gaverhal Deerlijk A (+)
45
18
13
5
52
22
|
05. | VBC Gaverhal Deerlijk A (+) | 45 | 18 | 13 | 5 | 52 | 22 | 0 |
06a.
Kerdavo Avelgem D
34
18
8
10
35
38
|
06a. | Kerdavo Avelgem D | 34 | 18 | 8 | 10 | 35 | 38 | 0 |
06b.
DVH Wielsbeke B (+)
34
17
7
10
33
41
|
06b. | DVH Wielsbeke B (+) | 34 | 17 | 7 | 10 | 33 | 41 | 0 |
08.
Damesvolley Waregem D
33
18
7
11
26
49
|
08. | Damesvolley Waregem D | 33 | 18 | 7 | 11 | 26 | 49 | 0 |
09.
Davo Wevelgem F
32
18
6
12
30
45
|
09. | Davo Wevelgem F | 32 | 18 | 6 | 12 | 30 | 45 | 0 |
10.
VBC Gaverhal Deerlijk B
23
18
2
16
14
59
|
10. | VBC Gaverhal Deerlijk B | 23 | 18 | 2 | 16 | 14 | 59 | 0 |
11.
KERDAVO AVELGEM C
22
19
0
19
13
66
|
11. | KERDAVO AVELGEM C | 22 | 19 | 0 | 19 | 13 | 66 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davoz Zwevegem A
42
15
13
2
49
13
|
01. | Davoz Zwevegem A | 42 | 15 | 13 | 2 | 49 | 13 | 0 |
02.
VT Gullegem B
41
16
12
4
45
21
|
02. | VT Gullegem B | 41 | 16 | 12 | 4 | 45 | 21 | 0 |
03.
VT Gullegem C
39
15
11
4
44
19
|
03. | VT Gullegem C | 39 | 15 | 11 | 4 | 44 | 19 | 0 |
04.
Beveren Leie VBC A
37
14
11
3
39
21
|
04. | Beveren Leie VBC A | 37 | 14 | 11 | 3 | 39 | 21 | 0 |
05.
Kerdavo Avelgem D
29
15
7
8
31
30
|
05. | Kerdavo Avelgem D | 29 | 15 | 7 | 8 | 31 | 30 | 0 |
06a.
Damesvolley Waregem D
27
15
6
9
21
40
|
06a. | Damesvolley Waregem D | 27 | 15 | 6 | 9 | 21 | 40 | 0 |
06b.
Davo Wevelgem F
27
15
5
10
25
38
|
06b. | Davo Wevelgem F | 27 | 15 | 5 | 10 | 25 | 38 | 0 |
08.
VBC Gaverhal Deerlijk B
18
14
2
12
12
44
|
08. | VBC Gaverhal Deerlijk B | 18 | 14 | 2 | 12 | 12 | 44 | 0 |
09.
KERDAVO AVELGEM C
17
15
0
15
11
51
|
09. | KERDAVO AVELGEM C | 17 | 15 | 0 | 15 | 11 | 51 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks F
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
55
19
18
1
66
11
|
01. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 55 | 19 | 18 | 1 | 66 | 11 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare D
50
18
16
2
59
15
|
02. | Bevo Beobank Roeselare D | 50 | 18 | 16 | 2 | 59 | 15 | 0 |
03.
Sarrako Kortemark B
45
18
13
5
47
28
|
03. | Sarrako Kortemark B | 45 | 18 | 13 | 5 | 47 | 28 | 0 |
04.
Divo Ingelmunster B
41
18
10
8
43
35
|
04. | Divo Ingelmunster B | 41 | 18 | 10 | 8 | 43 | 35 | 0 |
05.
Gidas Gits C
38
19
9
10
37
42
|
05. | Gidas Gits C | 38 | 19 | 9 | 10 | 37 | 42 | 0 |
06.
VKt Torhout C
37
18
8
10
39
37
|
06. | VKt Torhout C | 37 | 18 | 8 | 10 | 39 | 37 | 0 |
07a.
Gidas Gits B
35
18
8
10
33
45
|
07a. | Gidas Gits B | 35 | 18 | 8 | 10 | 33 | 45 | 0 |
07b.
VT MERLO Lendelede C
35
18
7
11
32
43
|
07b. | VT MERLO Lendelede C | 35 | 18 | 7 | 11 | 32 | 43 | 0 |
09.
Vosta Staden A
33
18
6
12
33
43
|
09. | Vosta Staden A | 33 | 18 | 6 | 12 | 33 | 43 | 0 |
10.
Izegems Volley Team
30
18
5
13
24
50
|
10. | Izegems Volley Team | 30 | 18 | 5 | 13 | 24 | 50 | 0 |
11.
V.T. Lichtervelde
18
18
0
18
4
68
|
11. | V.T. Lichtervelde | 18 | 18 | 0 | 18 | 4 | 68 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks G
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Diksmuide B
54
18
18
0
63
10
|
01. | Volley Team Diksmuide B | 54 | 18 | 18 | 0 | 63 | 10 | 0 |
02.
Mehoni Zuienkerke
51
19
16
3
54
25
|
02. | Mehoni Zuienkerke | 51 | 19 | 16 | 3 | 54 | 25 | 0 |
03.
Volley De Haan B
47
18
14
4
60
13
|
03. | Volley De Haan B | 47 | 18 | 14 | 4 | 60 | 13 | 0 |
04.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
42
18
12
6
45
30
|
04. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A | 42 | 18 | 12 | 6 | 45 | 30 | 0 |
05.
Ruvo Ruddervoorde A
39
18
10
8
41
34
|
05. | Ruvo Ruddervoorde A | 39 | 18 | 10 | 8 | 41 | 34 | 0 |
06.
VC Wivo Wingene VZW
38
18
8
10
43
33
|
06. | VC Wivo Wingene VZW | 38 | 18 | 8 | 10 | 43 | 33 | 0 |
07.
VZW Volley Venus Oostkamp A
37
18
8
10
33
43
|
07. | VZW Volley Venus Oostkamp A | 37 | 18 | 8 | 10 | 33 | 43 | 0 |
08.
VC Apollo Koekelare B
36
19
8
11
33
46
|
08. | VC Apollo Koekelare B | 36 | 19 | 8 | 11 | 33 | 46 | 0 |
09.
Slovo Volley Brugge B (+)
26
18
3
15
19
55
|
09. | Slovo Volley Brugge B (+) | 26 | 18 | 3 | 15 | 19 | 55 | 0 |
10.
VKt Torhout B
22
18
2
16
12
60
|
10. | VKt Torhout B | 22 | 18 | 2 | 16 | 12 | 60 | 0 |
11.
Volley Team Diksmuide C (+)
20
18
1
17
9
63
|
11. | Volley Team Diksmuide C (+) | 20 | 18 | 1 | 17 | 9 | 63 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Diksmuide B
42
14
14
0
48
9
|
01. | Volley Team Diksmuide B | 42 | 14 | 14 | 0 | 48 | 9 | 0 |
02.
Mehoni Zuienkerke
39
15
12
3
41
21
|
02. | Mehoni Zuienkerke | 39 | 15 | 12 | 3 | 41 | 21 | 0 |
03.
Volley De Haan B
35
14
10
4
44
13
|
03. | Volley De Haan B | 35 | 14 | 10 | 4 | 44 | 13 | 0 |
04.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
30
14
8
6
30
29
|
04. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A | 30 | 14 | 8 | 6 | 30 | 29 | 0 |
05.
VZW Volley Venus Oostkamp A
28
15
5
10
23
40
|
05. | VZW Volley Venus Oostkamp A | 28 | 15 | 5 | 10 | 23 | 40 | 0 |
06.
Ruvo Ruddervoorde A
27
14
6
8
27
32
|
06. | Ruvo Ruddervoorde A | 27 | 14 | 6 | 8 | 27 | 32 | 0 |
07a.
VC Apollo Koekelare B
26
15
5
10
21
42
|
07a. | VC Apollo Koekelare B | 26 | 15 | 5 | 10 | 21 | 42 | 0 |
07b.
VC Wivo Wingene VZW
26
14
4
10
28
32
|
07b. | VC Wivo Wingene VZW | 26 | 14 | 4 | 10 | 28 | 32 | 0 |
09.
VKt Torhout B
17
15
1
14
8
52
|
09. | VKt Torhout B | 17 | 15 | 1 | 14 | 8 | 52 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks H
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC Katjes Ieper
51
19
15
4
61
19
|
01. | VBC Katjes Ieper | 51 | 19 | 15 | 4 | 61 | 19 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare E
47
18
14
4
49
26
|
02. | Bevo Beobank Roeselare E | 47 | 18 | 14 | 4 | 49 | 26 | 0 |
03.
Volley Heuvelland C
46
18
14
4
47
31
|
03. | Volley Heuvelland C | 46 | 18 | 14 | 4 | 47 | 31 | 0 |
04.
Evoco Comines
43
19
10
9
42
41
|
04. | Evoco Comines | 43 | 19 | 10 | 9 | 42 | 41 | 0 |
05.
Soncotra Poperinge D
42
18
11
7
43
35
|
05. | Soncotra Poperinge D | 42 | 18 | 11 | 7 | 43 | 35 | 0 |
06a.
Vosta Staden B
37
18
8
10
40
37
|
06a. | Vosta Staden B | 37 | 18 | 8 | 10 | 40 | 37 | 0 |
06b.
Soncotra Poperinge E
37
18
8
10
38
40
|
06b. | Soncotra Poperinge E | 37 | 18 | 8 | 10 | 38 | 40 | 0 |
08.
Mevo Ledegem B
36
18
8
10
33
45
|
08. | Mevo Ledegem B | 36 | 18 | 8 | 10 | 33 | 45 | 0 |
09.
Vlamvo Vlamertinge E
34
18
9
9
37
37
|
09. | Vlamvo Vlamertinge E | 34 | 18 | 9 | 9 | 37 | 37 | 0 |
10.
KA.VO St Eloois Winkel B
25
18
2
16
19
56
|
10. | KA.VO St Eloois Winkel B | 25 | 18 | 2 | 16 | 19 | 56 | 0 |
11.
Sportiva Langemark (+)
22
18
1
17
16
58
|
11. | Sportiva Langemark (+) | 22 | 18 | 1 | 17 | 16 | 58 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC Katjes Ieper
45
17
13
4
53
19
|
01. | VBC Katjes Ieper | 45 | 17 | 13 | 4 | 53 | 19 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare E
41
16
12
4
42
25
|
02. | Bevo Beobank Roeselare E | 41 | 16 | 12 | 4 | 42 | 25 | 0 |
03a.
Volley Heuvelland C
40
16
12
4
41
29
|
03a. | Volley Heuvelland C | 40 | 16 | 12 | 4 | 41 | 29 | 0 |
03b.
Evoco Comines
40
18
9
9
39
39
|
03b. | Evoco Comines | 40 | 18 | 9 | 9 | 39 | 39 | 0 |
05.
Soncotra Poperinge D
36
16
9
7
36
34
|
05. | Soncotra Poperinge D | 36 | 16 | 9 | 7 | 36 | 34 | 0 |
06a.
Soncotra Poperinge E
33
16
7
9
35
34
|
06a. | Soncotra Poperinge E | 33 | 16 | 7 | 9 | 35 | 34 | 0 |
06b.
Mevo Ledegem B
33
17
7
10
30
44
|
06b. | Mevo Ledegem B | 33 | 17 | 7 | 10 | 30 | 44 | 0 |
08.
Vosta Staden B
31
16
6
10
32
37
|
08. | Vosta Staden B | 31 | 16 | 6 | 10 | 32 | 37 | 0 |
09.
Vlamvo Vlamertinge E
28
16
7
9
30
36
|
09. | Vlamvo Vlamertinge E | 28 | 16 | 7 | 9 | 30 | 36 | 0 |
10.
KA.VO St Eloois Winkel B
19
16
0
16
13
54
|
10. | KA.VO St Eloois Winkel B | 19 | 16 | 0 | 16 | 13 | 54 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks I
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Bidavo Bissegem
52
18
17
1
62
11
|
01. | Bidavo Bissegem | 52 | 18 | 17 | 1 | 62 | 11 | 0 |
02.
Floralux Dynamivo Dadizele D (+)
45
16
14
2
51
15
|
02. | Floralux Dynamivo Dadizele D (+) | 45 | 16 | 14 | 2 | 51 | 15 | 0 |
03a.
Kerdavo Avelgem E
36
16
10
6
39
26
|
03a. | Kerdavo Avelgem E | 36 | 16 | 10 | 6 | 39 | 26 | 0 |
03b.
DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)
36
16
9
7
39
27
|
03b. | DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+) | 36 | 16 | 9 | 7 | 39 | 27 | 0 |
05a.
VT Gullegem D
34
17
8
9
34
36
|
05a. | VT Gullegem D | 34 | 17 | 8 | 9 | 34 | 36 | 0 |
05b.
Mardavo Marke B
34
17
8
9
34
37
|
05b. | Mardavo Marke B | 34 | 17 | 8 | 9 | 34 | 37 | 0 |
07.
AVC Harelbeke
31
16
7
9
27
39
|
07. | AVC Harelbeke | 31 | 16 | 7 | 9 | 27 | 39 | 0 |
08.
Balti Kortrijk Spurs B
30
16
5
11
30
39
|
08. | Balti Kortrijk Spurs B | 30 | 16 | 5 | 11 | 30 | 39 | 0 |
09.
Davoz Zwevegem B
24
16
4
12
15
51
|
09. | Davoz Zwevegem B | 24 | 16 | 4 | 12 | 15 | 51 | 0 |
10.
Davo Wevelgem G
16
16
0
16
7
57
|
10. | Davo Wevelgem G | 16 | 16 | 0 | 16 | 7 | 57 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Bidavo Bissegem
42
14
14
0
51
5
|
01. | Bidavo Bissegem | 42 | 14 | 14 | 0 | 51 | 5 | 0 |
02.
Kerdavo Avelgem E
33
13
10
3
38
15
|
02. | Kerdavo Avelgem E | 33 | 13 | 10 | 3 | 38 | 15 | 0 |
03.
Mardavo Marke B
31
14
8
6
31
28
|
03. | Mardavo Marke B | 31 | 14 | 8 | 6 | 31 | 28 | 0 |
04.
VT Gullegem D
29
14
7
7
30
28
|
04. | VT Gullegem D | 29 | 14 | 7 | 7 | 30 | 28 | 0 |
05.
AVC Harelbeke
25
12
6
6
24
26
|
05. | AVC Harelbeke | 25 | 12 | 6 | 6 | 24 | 26 | 0 |
06.
Balti Kortrijk Spurs B
24
12
4
8
25
28
|
06. | Balti Kortrijk Spurs B | 24 | 12 | 4 | 8 | 25 | 28 | 0 |
07.
Davoz Zwevegem B
18
12
3
9
11
38
|
07. | Davoz Zwevegem B | 18 | 12 | 3 | 9 | 11 | 38 | 0 |
08.
Davo Wevelgem G
13
13
0
13
5
47
|
08. | Davo Wevelgem G | 13 | 13 | 0 | 13 | 5 | 47 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks J
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem E (+)
51
17
17
0
63
5
|
01. | Damesvolley Waregem E (+) | 51 | 17 | 17 | 0 | 63 | 5 | 0 |
02.
Beveren Leie VBC B
45
17
14
3
49
24
|
02. | Beveren Leie VBC B | 45 | 17 | 14 | 3 | 49 | 24 | 0 |
03.
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
39
16
10
6
46
23
|
03. | Alfa Solutions Tievolley Tielt C | 39 | 16 | 10 | 6 | 46 | 23 | 0 |
04a.
Izegems Volley Team
38
16
10
6
41
29
|
04a. | Izegems Volley Team | 38 | 16 | 10 | 6 | 41 | 29 | 0 |
04b.
Divo Ingelmunster C
38
16
9
7
42
26
|
04b. | Divo Ingelmunster C | 38 | 16 | 9 | 7 | 42 | 26 | 0 |
06.
VC WELBI Pervol Ruiselede (+)
34
18
8
10
34
40
|
06. | VC WELBI Pervol Ruiselede (+) | 34 | 18 | 8 | 10 | 34 | 40 | 0 |
07.
Elckerlyc Zwevezele C
33
16
6
10
33
37
|
07. | Elckerlyc Zwevezele C | 33 | 16 | 6 | 10 | 33 | 37 | 0 |
08.
VC Dentergem A
31
17
6
11
25
46
|
08. | VC Dentergem A | 31 | 17 | 6 | 11 | 25 | 46 | 0 |
09.
DVH Wielsbeke C (+)
24
17
3
14
15
56
|
09. | DVH Wielsbeke C (+) | 24 | 17 | 3 | 14 | 15 | 56 | 0 |
10.
VC Dentergem B
16
16
0
16
1
63
|
10. | VC Dentergem B | 16 | 16 | 0 | 16 | 1 | 63 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Beveren Leie VBC B
31
11
10
1
34
15
|
01. | Beveren Leie VBC B | 31 | 11 | 10 | 1 | 34 | 15 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
26
11
6
5
30
19
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt C | 26 | 11 | 6 | 5 | 30 | 19 | 0 |
03.
Izegems Volley Team
25
10
7
3
26
19
|
03. | Izegems Volley Team | 25 | 10 | 7 | 3 | 26 | 19 | 0 |
04a.
Divo Ingelmunster C
24
10
5
5
27
17
|
04a. | Divo Ingelmunster C | 24 | 10 | 5 | 5 | 27 | 17 | 0 |
04b.
Elckerlyc Zwevezele C
24
10
5
5
26
19
|
04b. | Elckerlyc Zwevezele C | 24 | 10 | 5 | 5 | 26 | 19 | 0 |
06.
VC Dentergem A
20
11
4
7
17
29
|
06. | VC Dentergem A | 20 | 11 | 4 | 7 | 17 | 29 | 0 |
07.
VC Dentergem B
11
11
0
11
1
43
|
07. | VC Dentergem B | 11 | 11 | 0 | 11 | 1 | 43 | 0 |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks K
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
63
21
21
0
78
7
|
01. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B | 63 | 21 | 21 | 0 | 78 | 7 | 0 |
02.
Ruvo Ruddervoorde B
52
19
16
3
62
16
|
02. | Ruvo Ruddervoorde B | 52 | 19 | 16 | 3 | 62 | 16 | 0 |
03.
VC Apollo Koekelare C (+)
51
19
15
4
57
22
|
03. | VC Apollo Koekelare C (+) | 51 | 19 | 15 | 4 | 57 | 22 | 0 |
04.
VBC ST. JORIS B
47
20
12
8
47
40
|
04. | VBC ST. JORIS B | 47 | 20 | 12 | 8 | 47 | 40 | 0 |
05.
VZW Volley Venus Oostkamp
44
20
11
9
40
47
|
05. | VZW Volley Venus Oostkamp | 44 | 20 | 11 | 9 | 40 | 47 | 0 |
06.
Volley Team Brugge B (+)
41
21
10
11
40
48
|
06. | Volley Team Brugge B (+) | 41 | 21 | 10 | 11 | 40 | 48 | 0 |
07.
VBC ST. JORIS A
40
20
8
12
36
50
|
07. | VBC ST. JORIS A | 40 | 20 | 8 | 12 | 36 | 50 | 0 |
08.
Volley Bredene
39
20
8
12
40
44
|
08. | Volley Bredene | 39 | 20 | 8 | 12 | 40 | 44 | 0 |
09.
Volley Oudenburg-Gistel (+)
37
20
7
13
35
52
|
09. | Volley Oudenburg-Gistel (+) | 37 | 20 | 7 | 13 | 35 | 52 | 0 |
10.
VC Packo Zedelgem (+)
33
20
6
14
25
58
|
10. | VC Packo Zedelgem (+) | 33 | 20 | 6 | 14 | 25 | 58 | 0 |
11.
Mehoni Zuienkerke
32
20
5
15
27
56
|
11. | Mehoni Zuienkerke | 32 | 20 | 5 | 15 | 27 | 56 | 0 |
12.
VKt Torhout D
27
20
1
19
19
66
|
12. | VKt Torhout D | 27 | 20 | 1 | 19 | 19 | 66 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
39
13
13
0
48
4
|
01. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B | 39 | 13 | 13 | 0 | 48 | 4 | 0 |
02.
Ruvo Ruddervoorde B
34
13
10
3
40
14
|
02. | Ruvo Ruddervoorde B | 34 | 13 | 10 | 3 | 40 | 14 | 0 |
03.
VBC ST. JORIS B
32
14
8
6
32
29
|
03. | VBC ST. JORIS B | 32 | 14 | 8 | 6 | 32 | 29 | 0 |
04.
Volley Bredene
26
13
6
7
27
27
|
04. | Volley Bredene | 26 | 13 | 6 | 7 | 27 | 27 | 0 |
05a.
VZW Volley Venus Oostkamp
25
12
6
6
21
31
|
05a. | VZW Volley Venus Oostkamp | 25 | 12 | 6 | 6 | 21 | 31 | 0 |
05b.
VBC ST. JORIS A
25
13
5
8
22
33
|
05b. | VBC ST. JORIS A | 25 | 13 | 5 | 8 | 22 | 33 | 0 |
07.
Mehoni Zuienkerke
21
14
3
11
17
41
|
07. | Mehoni Zuienkerke | 21 | 14 | 3 | 11 | 17 | 41 | 0 |
08.
VKt Torhout D
16
12
1
11
11
39
|
08. | VKt Torhout D | 16 | 12 | 1 | 11 | 11 | 39 | 0 |
U13 Instappers
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VZW Volley Venus Oostkamp
23
8
7
1
26
8
|
01. | VZW Volley Venus Oostkamp | 23 | 8 | 7 | 1 | 26 | 8 | 0 |
02.
Slovo Volley Brugge C
20
8
6
2
23
10
|
02. | Slovo Volley Brugge C | 20 | 8 | 6 | 2 | 23 | 10 | 0 |
03.
V.T. Lichtervelde
14
8
2
6
12
22
|
03. | V.T. Lichtervelde | 14 | 8 | 2 | 6 | 12 | 22 | 0 |
04.
VKT Torhout (+)
10
8
1
7
6
27
|
04. | VKT Torhout (+) | 10 | 8 | 1 | 7 | 6 | 27 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits |
---|
Meisjes U11 Niveau 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem A
46
16
15
1
56
11
|
01. | Damesvolley Waregem A | 46 | 16 | 15 | 1 | 56 | 11 | 0 |
02a.
Bevo Beobank Roeselare A
43
16
13
3
45
22
|
02a. | Bevo Beobank Roeselare A | 43 | 16 | 13 | 3 | 45 | 22 | 0 |
02b.
VKt Torhout
43
16
12
4
50
18
|
02b. | VKt Torhout | 43 | 16 | 12 | 4 | 50 | 18 | 0 |
04.
Damesvolley Waregem B
32
16
7
9
32
34
|
04. | Damesvolley Waregem B | 32 | 16 | 7 | 9 | 32 | 34 | 0 |
05.
Floralux Dynamivo Dadizele A
30
17
6
11
27
44
|
05. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 30 | 17 | 6 | 11 | 27 | 44 | 0 |
06.
Divo Ingelmunster A
25
16
4
12
22
44
|
06. | Divo Ingelmunster A | 25 | 16 | 4 | 12 | 22 | 44 | 0 |
07.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
18
17
0
17
5
64
|
07. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 18 | 17 | 0 | 17 | 5 | 64 | 0 |
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Sijos Menen A (+)
30
10
10
0
32
11
|
01. | Sijos Menen A (+) | 30 | 10 | 10 | 0 | 32 | 11 | 0 |
02.
Knack Roeselare C
25
10
7
3
28
13
|
02. | Knack Roeselare C | 25 | 10 | 7 | 3 | 28 | 13 | 0 |
03.
Davo Wevelgem A
24
10
6
4
27
15
|
03. | Davo Wevelgem A | 24 | 10 | 6 | 4 | 27 | 15 | 0 |
04.
Decospan Volley Team Menen B
20
10
5
5
18
24
|
04. | Decospan Volley Team Menen B | 20 | 10 | 5 | 5 | 18 | 24 | 0 |
05.
Evoco Comines
15
10
1
9
12
31
|
05. | Evoco Comines | 15 | 10 | 1 | 9 | 12 | 31 | 0 |
06.
VBC Katjes Ieper (+)
12
10
1
9
9
32
|
06. | VBC Katjes Ieper (+) | 12 | 10 | 1 | 9 | 9 | 32 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Knack Roeselare C
17
6
5
1
19
6
|
01. | Knack Roeselare C | 17 | 6 | 5 | 1 | 19 | 6 | 0 |
02.
Davo Wevelgem A
14
6
4
2
16
8
|
02. | Davo Wevelgem A | 14 | 6 | 4 | 2 | 16 | 8 | 0 |
03.
Decospan Volley Team Menen B
12
6
3
3
11
15
|
03. | Decospan Volley Team Menen B | 12 | 6 | 3 | 3 | 11 | 15 | 0 |
04.
Evoco Comines
7
6
0
6
4
21
|
04. | Evoco Comines | 7 | 6 | 0 | 6 | 4 | 21 | 0 |
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem D
28
10
9
1
33
7
|
01. | Damesvolley Waregem D | 28 | 10 | 9 | 1 | 33 | 7 | 0 |
02.
Davo Wevelgem B
25
10
7
3
27
14
|
02. | Davo Wevelgem B | 25 | 10 | 7 | 3 | 27 | 14 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele B
24
10
6
4
29
14
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 24 | 10 | 6 | 4 | 29 | 14 | 0 |
04.
VT Gullegem
22
10
6
4
22
20
|
04. | VT Gullegem | 22 | 10 | 6 | 4 | 22 | 20 | 0 |
05.
Sijos Menen B (+)
14
10
2
8
9
32
|
05. | Sijos Menen B (+) | 14 | 10 | 2 | 8 | 9 | 32 | 0 |
06.
Divo Ingelmunster B
11
10
0
10
4
37
|
06. | Divo Ingelmunster B | 11 | 10 | 0 | 10 | 4 | 37 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem D
22
8
7
1
26
6
|
01. | Damesvolley Waregem D | 22 | 8 | 7 | 1 | 26 | 6 | 0 |
02.
Davo Wevelgem B
19
8
5
3
20
13
|
02. | Davo Wevelgem B | 19 | 8 | 5 | 3 | 20 | 13 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele B
18
8
4
4
21
14
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 18 | 8 | 4 | 4 | 21 | 14 | 0 |
04.
VT Gullegem
16
8
4
4
15
19
|
04. | VT Gullegem | 16 | 8 | 4 | 4 | 15 | 19 | 0 |
05.
Divo Ingelmunster B
8
8
0
8
1
31
|
05. | Divo Ingelmunster B | 8 | 8 | 0 | 8 | 1 | 31 | 0 |
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT Marke-Webis Wevelgem
30
10
10
0
33
11
|
01. | VT Marke-Webis Wevelgem | 30 | 10 | 10 | 0 | 33 | 11 | 0 |
02.
Mardavo Marke A
27
10
8
2
33
8
|
02. | Mardavo Marke A | 27 | 10 | 8 | 2 | 33 | 8 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem C
22
10
5
5
24
18
|
03. | Damesvolley Waregem C | 22 | 10 | 5 | 5 | 24 | 18 | 0 |
04.
KERDAVO AVELGEM A
21
10
5
5
23
19
|
04. | KERDAVO AVELGEM A | 21 | 10 | 5 | 5 | 23 | 19 | 0 |
05.
DVH Wielsbeke A
15
10
2
8
8
33
|
05. | DVH Wielsbeke A | 15 | 10 | 2 | 8 | 8 | 33 | 0 |
06.
DVH Wielsbeke B
10
10
0
10
4
36
|
06. | DVH Wielsbeke B | 10 | 10 | 0 | 10 | 4 | 36 | 0 |
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Bevo Beobank Roeselare B
24
8
8
0
28
5
|
01. | Bevo Beobank Roeselare B | 24 | 8 | 8 | 0 | 28 | 5 | 0 |
02.
Gidas Gits A (+)
17
8
4
4
18
16
|
02. | Gidas Gits A (+) | 17 | 8 | 4 | 4 | 18 | 16 | 0 |
03a.
Vosta Staden
14
8
4
4
15
18
|
03a. | Vosta Staden | 14 | 8 | 4 | 4 | 15 | 18 | 0 |
03b.
Sarrako Kortemark
14
8
3
5
12
23
|
03b. | Sarrako Kortemark | 14 | 8 | 3 | 5 | 12 | 23 | 0 |
05.
Gidas Gits B (+)
13
8
1
7
12
23
|
05. | Gidas Gits B (+) | 13 | 8 | 1 | 7 | 12 | 23 | 0 |
Meisjes/Jongens U11 Niveau 2 Ronde 1 Reeks E
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Hermes Volley Oostende A
30
10
10
0
35
6
|
01. | Hermes Volley Oostende A | 30 | 10 | 10 | 0 | 35 | 6 | 0 |
02.
VZW Volley Venus Oostkamp (+)
25
10
7
3
28
14
|
02. | VZW Volley Venus Oostkamp (+) | 25 | 10 | 7 | 3 | 28 | 14 | 0 |
03.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke (+)
22
10
6
4
21
21
|
03. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke (+) | 22 | 10 | 6 | 4 | 21 | 21 | 0 |
04.
Hermes Volley Oostende B (+)
20
10
3
7
20
25
|
04. | Hermes Volley Oostende B (+) | 20 | 10 | 3 | 7 | 20 | 25 | 0 |
05.
Gidas Gits C (+)
15
10
2
8
11
30
|
05. | Gidas Gits C (+) | 15 | 10 | 2 | 8 | 11 | 30 | 0 |
06.
Volley De Haan
14
10
2
8
11
30
|
06. | Volley De Haan | 14 | 10 | 2 | 8 | 11 | 30 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Hermes Volley Oostende A
6
2
2
0
7
1
|
01. | Hermes Volley Oostende A | 6 | 2 | 2 | 0 | 7 | 1 | 0 |
02.
Volley De Haan
2
2
0
2
1
7
|
02. | Volley De Haan | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Hermes Volley Oostende A
24
8
8
0
27
6
|
01. | Hermes Volley Oostende A | 24 | 8 | 8 | 0 | 27 | 6 | 0 |
02.
Mardavo Marke A
18
7
5
2
21
8
|
02. | Mardavo Marke A | 18 | 7 | 5 | 2 | 21 | 8 | 0 |
03.
Bevo Beobank Roeselare B
14
7
3
4
13
16
|
03. | Bevo Beobank Roeselare B | 14 | 7 | 3 | 4 | 13 | 16 | 0 |
04.
Damesvolley Waregem D
11
7
2
5
11
18
|
04. | Damesvolley Waregem D | 11 | 7 | 2 | 5 | 11 | 18 | 0 |
05.
Davo Wevelgem A
7
7
0
7
2
26
|
05. | Davo Wevelgem A | 7 | 7 | 0 | 7 | 2 | 26 | 0 |
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Sijos Menen A (+)
24
8
8
0
29
3
|
01. | Sijos Menen A (+) | 24 | 8 | 8 | 0 | 29 | 3 | 0 |
02.
VBC Katjes Ieper
18
8
5
3
17
16
|
02. | VBC Katjes Ieper | 18 | 8 | 5 | 3 | 17 | 16 | 0 |
03.
Evoco Comines
17
7
5
2
18
10
|
03. | Evoco Comines | 17 | 7 | 5 | 2 | 18 | 10 | 0 |
04.
Vosta Staden A
14
8
2
6
15
19
|
04. | Vosta Staden A | 14 | 8 | 2 | 6 | 15 | 19 | 0 |
05.
Volley Heuvelland
12
8
2
6
9
24
|
05. | Volley Heuvelland | 12 | 8 | 2 | 6 | 9 | 24 | 0 |
06.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
9
7
1
6
6
22
|
06. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 9 | 7 | 1 | 6 | 6 | 22 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Evoco Comines
7
3
2
1
7
5
|
01. | Evoco Comines | 7 | 3 | 2 | 1 | 7 | 5 | 0 |
02.
Vosta Staden A
5
3
1
2
6
6
|
02. | Vosta Staden A | 5 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 |
03.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
4
2
1
1
3
5
|
03. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem C
21
7
7
0
26
3
|
01. | Damesvolley Waregem C | 21 | 7 | 7 | 0 | 26 | 3 | 0 |
02.
VT Gullegem B
14
6
4
2
15
9
|
02. | VT Gullegem B | 14 | 6 | 4 | 2 | 15 | 9 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele B
13
6
3
3
16
9
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 13 | 6 | 3 | 3 | 16 | 9 | 0 |
04a.
Sijos Menen B (+)
7
5
1
4
3
18
|
04a. | Sijos Menen B (+) | 7 | 5 | 1 | 4 | 3 | 18 | 0 |
04b.
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
7
6
0
6
2
23
|
04b. | DVM MOORSELE TEAM AZUR B | 7 | 6 | 0 | 6 | 2 | 23 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem C
15
5
5
0
18
3
|
01. | Damesvolley Waregem C | 15 | 5 | 5 | 0 | 18 | 3 | 0 |
02.
VT Gullegem B
11
5
3
2
11
9
|
02. | VT Gullegem B | 11 | 5 | 3 | 2 | 11 | 9 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele B
10
5
2
3
12
9
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 0 |
04.
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
5
5
0
5
0
20
|
04. | DVM MOORSELE TEAM AZUR B | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 20 | 0 |
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kerdavo Avelgem
18
6
6
0
23
1
|
01. | Kerdavo Avelgem | 18 | 6 | 6 | 0 | 23 | 1 | 0 |
02.
Damesvolley Waregem E
15
6
4
2
16
10
|
02. | Damesvolley Waregem E | 15 | 6 | 4 | 2 | 16 | 10 | 0 |
03.
DVH Wielsbeke B
12
6
3
3
12
12
|
03. | DVH Wielsbeke B | 12 | 6 | 3 | 3 | 12 | 12 | 0 |
04a.
DVH Wielsbeke A
9
5
1
4
9
14
|
04a. | DVH Wielsbeke A | 9 | 5 | 1 | 4 | 9 | 14 | 0 |
04b.
Divo Ingelmunster B
9
7
1
6
3
26
|
04b. | Divo Ingelmunster B | 9 | 7 | 1 | 6 | 3 | 26 | 0 |
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks E
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davo Wevelgem B
21
7
7
0
25
4
|
01. | Davo Wevelgem B | 21 | 7 | 7 | 0 | 25 | 4 | 0 |
02a.
Gidas Gits B (+)
15
6
4
2
15
10
|
02a. | Gidas Gits B (+) | 15 | 6 | 4 | 2 | 15 | 10 | 0 |
02b.
Gidas Gits C (+)
15
7
4
3
17
12
|
02b. | Gidas Gits C (+) | 15 | 7 | 4 | 3 | 17 | 12 | 0 |
04.
Vosta Staden B
11
7
2
5
7
21
|
04. | Vosta Staden B | 11 | 7 | 2 | 5 | 7 | 21 | 0 |
05.
VT Gullegem A
8
7
0
7
6
23
|
05. | VT Gullegem A | 8 | 7 | 0 | 7 | 6 | 23 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davo Wevelgem B
9
3
3
0
11
1
|
01. | Davo Wevelgem B | 9 | 3 | 3 | 0 | 11 | 1 | 0 |
02.
Vosta Staden B
7
3
2
1
6
6
|
02. | Vosta Staden B | 7 | 3 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 |
03.
VT Gullegem A
4
4
0
4
3
13
|
03. | VT Gullegem A | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 | 13 | 0 |
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks F
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Hermes Volley Oostende B (+)
21
8
6
2
25
8
|
01. | Hermes Volley Oostende B (+) | 21 | 8 | 6 | 2 | 25 | 8 | 0 |
02.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke (+)
16
7
4
3
15
15
|
02. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke (+) | 16 | 7 | 4 | 3 | 15 | 15 | 0 |
03.
Sarrako Kortemark
13
8
2
6
10
24
|
03. | Sarrako Kortemark | 13 | 8 | 2 | 6 | 10 | 24 | 0 |
04.
Gidas Gits A (+)
12
5
3
2
13
9
|
04. | Gidas Gits A (+) | 12 | 5 | 3 | 2 | 13 | 9 | 0 |
05.
VKT Torhout
10
6
2
4
9
16
|
05. | VKT Torhout | 10 | 6 | 2 | 4 | 9 | 16 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
VKT Torhout
4
2
1
1
5
3
|
01a. | VKT Torhout | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 |
01b.
Sarrako Kortemark
4
2
1
1
3
5
|
01b. | Sarrako Kortemark | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 |
Volleytoer 2B Ereklasse Ronde 1
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VZW Volley Venus Oostkamp (+)
55
10
9
1
0
55
25
|
01. | VZW Volley Venus Oostkamp (+) | 55 | 10 | 9 | 1 | 0 | 55 | 25 | 0 |
02.
Damesvolley Waregem A
51
10
6
4
0
51
29
|
02. | Damesvolley Waregem A | 51 | 10 | 6 | 4 | 0 | 51 | 29 | 0 |
03.
Elckerlyc Zwevezele
47
10
7
2
1
47
33
|
03. | Elckerlyc Zwevezele | 47 | 10 | 7 | 2 | 1 | 47 | 33 | 0 |
04.
VC Jong Kuurne
45
10
5
5
0
45
35
|
04. | VC Jong Kuurne | 45 | 10 | 5 | 5 | 0 | 45 | 35 | 0 |
05.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
31
10
2
7
1
31
49
|
05. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 31 | 10 | 2 | 7 | 1 | 31 | 49 | 0 |
06.
Floralux Dynamivo Dadizele
11
10
0
10
0
11
69
|
06. | Floralux Dynamivo Dadizele | 11 | 10 | 0 | 10 | 0 | 11 | 69 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem A
46
8
6
2
0
46
18
|
01. | Damesvolley Waregem A | 46 | 8 | 6 | 2 | 0 | 46 | 18 | 0 |
02.
Elckerlyc Zwevezele
40
8
6
1
1
40
24
|
02. | Elckerlyc Zwevezele | 40 | 8 | 6 | 1 | 1 | 40 | 24 | 0 |
03.
VC Jong Kuurne
39
8
5
3
0
39
25
|
03. | VC Jong Kuurne | 39 | 8 | 5 | 3 | 0 | 39 | 25 | 0 |
04.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
27
8
2
5
1
27
37
|
04. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 27 | 8 | 2 | 5 | 1 | 27 | 37 | 0 |
05.
Floralux Dynamivo Dadizele
8
8
0
8
0
8
56
|
05. | Floralux Dynamivo Dadizele | 8 | 8 | 0 | 8 | 0 | 8 | 56 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks A (Eerste Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren
63
10
8
1
1
63
17
|
01. | Rembert Torhout Heren | 63 | 10 | 8 | 1 | 1 | 63 | 17 | 0 |
02.
Volley Team Brugge
62
10
8
1
1
62
18
|
02. | Volley Team Brugge | 62 | 10 | 8 | 1 | 1 | 62 | 18 | 0 |
03.
Volley Team Damme VZW
54
10
7
3
0
54
26
|
03. | Volley Team Damme VZW | 54 | 10 | 7 | 3 | 0 | 54 | 26 | 0 |
04.
Knack Roeselare A
35
10
3
6
1
35
45
|
04. | Knack Roeselare A | 35 | 10 | 3 | 6 | 1 | 35 | 45 | 0 |
05.
Bevo Beobank Roeselare A
18
10
2
7
1
18
62
|
05. | Bevo Beobank Roeselare A | 18 | 10 | 2 | 7 | 1 | 18 | 62 | 0 |
06.
VC Apollo Koekelare
8
10
0
10
0
8
72
|
06. | VC Apollo Koekelare | 8 | 10 | 0 | 10 | 0 | 8 | 72 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks B (Eerste Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Beveren Leie VBC
63
10
8
0
2
63
17
|
01. | Beveren Leie VBC | 63 | 10 | 8 | 0 | 2 | 63 | 17 | 0 |
02.
Soncotra Poperinge
43
10
4
3
3
43
37
|
02. | Soncotra Poperinge | 43 | 10 | 4 | 3 | 3 | 43 | 37 | 0 |
03.
Mevo Ledegem
42
10
5
4
1
42
38
|
03. | Mevo Ledegem | 42 | 10 | 5 | 4 | 1 | 42 | 38 | 0 |
04.
Vlamvo Vlamertinge B
35
10
2
3
5
35
45
|
04. | Vlamvo Vlamertinge B | 35 | 10 | 2 | 3 | 5 | 35 | 45 | 0 |
05.
KERDAVO AVELGEM A (+)
31
10
2
6
2
31
49
|
05. | KERDAVO AVELGEM A (+) | 31 | 10 | 2 | 6 | 2 | 31 | 49 | 0 |
06.
Vlamvo Vlamertinge A
26
10
1
6
3
26
54
|
06. | Vlamvo Vlamertinge A | 26 | 10 | 1 | 6 | 3 | 26 | 54 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Beveren Leie VBC
51
8
6
0
2
51
13
|
01. | Beveren Leie VBC | 51 | 8 | 6 | 0 | 2 | 51 | 13 | 0 |
02a.
Mevo Ledegem
33
8
4
3
1
33
31
|
02a. | Mevo Ledegem | 33 | 8 | 4 | 3 | 1 | 33 | 31 | 0 |
02b.
Soncotra Poperinge
33
8
3
3
2
33
31
|
02b. | Soncotra Poperinge | 33 | 8 | 3 | 3 | 2 | 33 | 31 | 0 |
04.
Vlamvo Vlamertinge B
25
8
1
3
4
25
39
|
04. | Vlamvo Vlamertinge B | 25 | 8 | 1 | 3 | 4 | 25 | 39 | 0 |
05.
Vlamvo Vlamertinge A
18
8
0
5
3
18
46
|
05. | Vlamvo Vlamertinge A | 18 | 8 | 0 | 5 | 3 | 18 | 46 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks C (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Diksmuide A
43
8
6
1
1
43
21
|
01. | Volley Team Diksmuide A | 43 | 8 | 6 | 1 | 1 | 43 | 21 | 0 |
02.
VT Gullegem
40
8
5
2
1
40
24
|
02. | VT Gullegem | 40 | 8 | 5 | 2 | 1 | 40 | 24 | 0 |
03.
Sportiva Langemark
32
8
3
4
1
32
32
|
03. | Sportiva Langemark | 32 | 8 | 3 | 4 | 1 | 32 | 32 | 0 |
04.
Volley Heuvelland (+)
28
8
2
4
2
28
36
|
04. | Volley Heuvelland (+) | 28 | 8 | 2 | 4 | 2 | 28 | 36 | 0 |
05.
Decospan Volley Team Menen A
17
8
1
6
1
17
47
|
05. | Decospan Volley Team Menen A | 17 | 8 | 1 | 6 | 1 | 17 | 47 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT Gullegem
33
6
5
1
0
33
15
|
01. | VT Gullegem | 33 | 6 | 5 | 1 | 0 | 33 | 15 | 0 |
02.
Volley Team Diksmuide A
32
6
4
1
1
32
16
|
02. | Volley Team Diksmuide A | 32 | 6 | 4 | 1 | 1 | 32 | 16 | 0 |
03.
Sportiva Langemark
21
6
1
4
1
21
27
|
03. | Sportiva Langemark | 21 | 6 | 1 | 4 | 1 | 21 | 27 | 0 |
04.
Decospan Volley Team Menen A
10
6
1
5
0
10
38
|
04. | Decospan Volley Team Menen A | 10 | 6 | 1 | 5 | 0 | 10 | 38 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks D (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem B
49
8
7
0
1
49
15
|
01. | Damesvolley Waregem B | 49 | 8 | 7 | 0 | 1 | 49 | 15 | 0 |
02.
VT MERLO Lendelede
44
8
5
3
0
44
20
|
02. | VT MERLO Lendelede | 44 | 8 | 5 | 3 | 0 | 44 | 20 | 0 |
03.
Davoz Zwevegem A (+)
43
8
5
2
1
39
21
|
03. | Davoz Zwevegem A (+) | 43 | 8 | 5 | 2 | 1 | 39 | 21 | 0 |
04.
Bidavo Bissegem
15
8
0
6
2
15
49
|
04. | Bidavo Bissegem | 15 | 8 | 0 | 6 | 2 | 15 | 49 | 0 |
05.
KA.VO St Eloois Winkel
8
8
0
6
2
9
51
1
|
05. | KA.VO St Eloois Winkel | 8 | 8 | 0 | 6 | 2 | 9 | 51 | 1 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem B
39
6
6
0
0
39
9
|
01. | Damesvolley Waregem B | 39 | 6 | 6 | 0 | 0 | 39 | 9 | 0 |
02.
VT MERLO Lendelede
36
6
4
2
0
36
12
|
02. | VT MERLO Lendelede | 36 | 6 | 4 | 2 | 0 | 36 | 12 | 0 |
03.
Bidavo Bissegem
12
6
0
4
2
12
36
|
03. | Bidavo Bissegem | 12 | 6 | 0 | 4 | 2 | 12 | 36 | 0 |
04.
KA.VO St Eloois Winkel
9
6
0
4
2
9
39
|
04. | KA.VO St Eloois Winkel | 9 | 6 | 0 | 4 | 2 | 9 | 39 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks E (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren
52
8
6
0
2
52
12
|
01. | Rembert Torhout Heren | 52 | 8 | 6 | 0 | 2 | 52 | 12 | 0 |
02a.
VBC ST. JORIS
32
8
5
2
1
32
32
|
02a. | VBC ST. JORIS | 32 | 8 | 5 | 2 | 1 | 32 | 32 | 0 |
02b.
VC Packo Zedelgem A
32
8
2
4
2
32
32
|
02b. | VC Packo Zedelgem A | 32 | 8 | 2 | 4 | 2 | 32 | 32 | 0 |
04.
VKt Torhout C
29
8
3
4
1
29
35
|
04. | VKt Torhout C | 29 | 8 | 3 | 4 | 1 | 29 | 35 | 0 |
05.
Bevo Beobank Roeselare B
15
8
1
7
0
15
49
|
05. | Bevo Beobank Roeselare B | 15 | 8 | 1 | 7 | 0 | 15 | 49 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks A (Ereklasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge A (+)
53
8
8
0
0
53
11
|
01. | Slovo Volley Brugge A (+) | 53 | 8 | 8 | 0 | 0 | 53 | 11 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
35
8
4
3
1
35
29
|
02. | Rembert Torhout Heren | 35 | 8 | 4 | 3 | 1 | 35 | 29 | 0 |
03.
VC Wivo Wingene VZW
31
8
4
4
0
31
33
|
03. | VC Wivo Wingene VZW | 31 | 8 | 4 | 4 | 0 | 31 | 33 | 0 |
04.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
28
8
3
5
0
28
36
|
04. | VC WELBI Pervol Ruiselede A | 28 | 8 | 3 | 5 | 0 | 28 | 36 | 0 |
05.
VZW Volley Venus Oostkamp
13
8
0
7
1
13
51
|
05. | VZW Volley Venus Oostkamp | 13 | 8 | 0 | 7 | 1 | 13 | 51 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren
32
6
4
1
1
32
16
|
01. | Rembert Torhout Heren | 32 | 6 | 4 | 1 | 1 | 32 | 16 | 0 |
02.
VC Wivo Wingene VZW
27
6
4
2
0
27
21
|
02. | VC Wivo Wingene VZW | 27 | 6 | 4 | 2 | 0 | 27 | 21 | 0 |
03.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
25
6
3
3
0
25
23
|
03. | VC WELBI Pervol Ruiselede A | 25 | 6 | 3 | 3 | 0 | 25 | 23 | 0 |
04.
VZW Volley Venus Oostkamp
12
6
0
5
1
12
36
|
04. | VZW Volley Venus Oostkamp | 12 | 6 | 0 | 5 | 1 | 12 | 36 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks B (Ereklasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vosta Staden A
47
8
7
1
0
47
17
|
01. | Vosta Staden A | 47 | 8 | 7 | 1 | 0 | 47 | 17 | 0 |
02.
Knack Roeselare B
45
8
5
2
1
45
19
|
02. | Knack Roeselare B | 45 | 8 | 5 | 2 | 1 | 45 | 19 | 0 |
03.
VKt Torhout A
38
8
4
2
2
38
26
|
03. | VKt Torhout A | 38 | 8 | 4 | 2 | 2 | 38 | 26 | 0 |
04.
Gidas Gits A
16
8
1
5
2
16
48
|
04. | Gidas Gits A | 16 | 8 | 1 | 5 | 2 | 16 | 48 | 0 |
05.
Gidas Gits B
14
8
0
7
1
14
50
|
05. | Gidas Gits B | 14 | 8 | 0 | 7 | 1 | 14 | 50 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks C (Ereklasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Smash.CL.Ingelmunster
49
8
7
1
0
49
15
|
01. | Smash.CL.Ingelmunster | 49 | 8 | 7 | 1 | 0 | 49 | 15 | 0 |
02.
Damesvolley Waregem C (+)
43
8
6
1
1
43
21
|
02. | Damesvolley Waregem C (+) | 43 | 8 | 6 | 1 | 1 | 43 | 21 | 0 |
03.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
31
8
3
4
1
31
33
|
03. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 31 | 8 | 3 | 4 | 1 | 31 | 33 | 0 |
04.
Balti Kortrijk Spurs
21
8
1
5
2
21
43
|
04. | Balti Kortrijk Spurs | 21 | 8 | 1 | 5 | 2 | 21 | 43 | 0 |
05.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
16
8
0
6
2
16
48
|
05. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 16 | 8 | 0 | 6 | 2 | 16 | 48 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Smash.CL.Ingelmunster
41
6
6
0
0
41
7
|
01. | Smash.CL.Ingelmunster | 41 | 6 | 6 | 0 | 0 | 41 | 7 | 0 |
02.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
25
6
3
2
1
25
23
|
02. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B | 25 | 6 | 3 | 2 | 1 | 25 | 23 | 0 |
03.
Balti Kortrijk Spurs
20
6
1
3
2
20
28
|
03. | Balti Kortrijk Spurs | 20 | 6 | 1 | 3 | 2 | 20 | 28 | 0 |
04.
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
10
6
0
5
1
10
38
|
04. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | 10 | 6 | 0 | 5 | 1 | 10 | 38 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks D (Ereklasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Mardavo Marke B
54
8
8
0
0
54
10
|
01. | Mardavo Marke B | 54 | 8 | 8 | 0 | 0 | 54 | 10 | 0 |
02.
VT Gullegem A
37
8
4
3
1
37
27
|
02. | VT Gullegem A | 37 | 8 | 4 | 3 | 1 | 37 | 27 | 0 |
03.
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
32
8
4
4
0
32
32
|
03. | DVM MOORSELE TEAM AZUR B | 32 | 8 | 4 | 4 | 0 | 32 | 32 | 0 |
04.
VC Jong Kuurne
26
8
2
5
1
26
38
|
04. | VC Jong Kuurne | 26 | 8 | 2 | 5 | 1 | 26 | 38 | 0 |
05.
Izegems Volley Team
11
8
1
7
0
11
53
|
05. | Izegems Volley Team | 11 | 8 | 1 | 7 | 0 | 11 | 53 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks E (Eerste Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge B
52
8
7
0
1
52
12
|
01. | Slovo Volley Brugge B | 52 | 8 | 7 | 0 | 1 | 52 | 12 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
39
8
5
1
2
39
25
|
02. | Rembert Torhout Heren | 39 | 8 | 5 | 1 | 2 | 39 | 25 | 0 |
03.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
25
8
1
5
2
25
39
|
03. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 25 | 8 | 1 | 5 | 2 | 25 | 39 | 0 |
04.
Volley Team Brugge
24
8
2
5
1
24
40
|
04. | Volley Team Brugge | 24 | 8 | 2 | 5 | 1 | 24 | 40 | 0 |
05.
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
20
8
2
6
0
20
44
|
05. | Alfa Solutions Tievolley Tielt C | 20 | 8 | 2 | 6 | 0 | 20 | 44 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks F (Eerste Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
KERDAVO AVELGEM A
59
10
10
0
0
59
21
|
01. | KERDAVO AVELGEM A | 59 | 10 | 10 | 0 | 0 | 59 | 21 | 0 |
02.
Mevo Ledegem
47
10
5
5
0
47
33
|
02. | Mevo Ledegem | 47 | 10 | 5 | 5 | 0 | 47 | 33 | 0 |
03.
Beveren Leie VBC
41
10
5
4
1
41
39
|
03. | Beveren Leie VBC | 41 | 10 | 5 | 4 | 1 | 41 | 39 | 0 |
04.
DVH Wielsbeke
37
10
3
7
0
37
43
|
04. | DVH Wielsbeke | 37 | 10 | 3 | 7 | 0 | 37 | 43 | 0 |
05.
Mardavo Marke C
34
10
4
5
1
34
46
|
05. | Mardavo Marke C | 34 | 10 | 4 | 5 | 1 | 34 | 46 | 0 |
06.
Alfa Solutions Tievolley Tielt D
22
10
1
7
2
22
58
|
06. | Alfa Solutions Tievolley Tielt D | 22 | 10 | 1 | 7 | 2 | 22 | 58 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks G (Eerste Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vlamvo Vlamertinge B (+)
60
10
7
0
3
60
20
|
01. | Vlamvo Vlamertinge B (+) | 60 | 10 | 7 | 0 | 3 | 60 | 20 | 0 |
02.
VBC Katjes Ieper
47
10
5
2
3
47
33
|
02. | VBC Katjes Ieper | 47 | 10 | 5 | 2 | 3 | 47 | 33 | 0 |
03.
Sijos Menen
42
10
4
4
2
42
38
|
03. | Sijos Menen | 42 | 10 | 4 | 4 | 2 | 42 | 38 | 0 |
04.
VT Marke-Webis Wevelgem
41
10
6
3
1
41
39
|
04. | VT Marke-Webis Wevelgem | 41 | 10 | 6 | 3 | 1 | 41 | 39 | 0 |
05.
Decospan Volley Team Menen
26
10
0
7
3
26
54
|
05. | Decospan Volley Team Menen | 26 | 10 | 0 | 7 | 3 | 26 | 54 | 0 |
06.
Vlamvo Vlamertinge A
24
10
1
7
2
24
56
|
06. | Vlamvo Vlamertinge A | 24 | 10 | 1 | 7 | 2 | 24 | 56 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC Katjes Ieper
42
8
5
1
2
42
22
|
01. | VBC Katjes Ieper | 42 | 8 | 5 | 1 | 2 | 42 | 22 | 0 |
02.
VT Marke-Webis Wevelgem
39
8
6
1
1
39
25
|
02. | VT Marke-Webis Wevelgem | 39 | 8 | 6 | 1 | 1 | 39 | 25 | 0 |
03.
Sijos Menen
36
8
4
3
1
36
28
|
03. | Sijos Menen | 36 | 8 | 4 | 3 | 1 | 36 | 28 | 0 |
04.
Decospan Volley Team Menen
22
8
0
6
2
22
42
|
04. | Decospan Volley Team Menen | 22 | 8 | 0 | 6 | 2 | 22 | 42 | 0 |
05.
Vlamvo Vlamertinge A
21
8
1
5
2
21
43
|
05. | Vlamvo Vlamertinge A | 21 | 8 | 1 | 5 | 2 | 21 | 43 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks H (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Soncotra Poperinge
49
8
7
0
1
49
15
|
01. | Soncotra Poperinge | 49 | 8 | 7 | 0 | 1 | 49 | 15 | 0 |
02.
Davo Wevelgem
38
8
5
3
0
38
26
|
02. | Davo Wevelgem | 38 | 8 | 5 | 3 | 0 | 38 | 26 | 0 |
03.
Roepovo Poperinge
28
8
3
5
0
28
36
|
03. | Roepovo Poperinge | 28 | 8 | 3 | 5 | 0 | 28 | 36 | 0 |
04.
Volley Heuvelland
25
8
2
6
0
25
39
|
04. | Volley Heuvelland | 25 | 8 | 2 | 6 | 0 | 25 | 39 | 0 |
05.
Evoco Comines
20
8
2
5
1
20
44
|
05. | Evoco Comines | 20 | 8 | 2 | 5 | 1 | 20 | 44 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks I (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
V.T. Lichtervelde A (+)
69
10
9
1
0
69
11
|
01. | V.T. Lichtervelde A (+) | 69 | 10 | 9 | 1 | 0 | 69 | 11 | 0 |
02.
Volley Team Diksmuide B
57
10
8
1
1
57
23
|
02. | Volley Team Diksmuide B | 57 | 10 | 8 | 1 | 1 | 57 | 23 | 0 |
03.
Knack Roeselare C
37
10
2
4
4
37
43
|
03. | Knack Roeselare C | 37 | 10 | 2 | 4 | 4 | 37 | 43 | 0 |
04.
Vosta Staden B
34
10
2
5
3
34
46
|
04. | Vosta Staden B | 34 | 10 | 2 | 5 | 3 | 34 | 46 | 0 |
05.
Gidas Gits
32
10
3
6
1
32
48
|
05. | Gidas Gits | 32 | 10 | 3 | 6 | 1 | 32 | 48 | 0 |
06.
Bevo Beobank Roeselare C
11
10
1
8
1
11
69
|
06. | Bevo Beobank Roeselare C | 11 | 10 | 1 | 8 | 1 | 11 | 69 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks J (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem D
74
10
9
1
0
74
6
|
01. | Damesvolley Waregem D | 74 | 10 | 9 | 1 | 0 | 74 | 6 | 0 |
02.
VT MERLO Lendelede (+)
61
10
9
1
0
61
19
|
02. | VT MERLO Lendelede (+) | 61 | 10 | 9 | 1 | 0 | 61 | 19 | 0 |
03.
Divo Ingelmunster
40
10
5
4
1
36
40
|
03. | Divo Ingelmunster | 40 | 10 | 5 | 4 | 1 | 36 | 40 | 0 |
04.
VT Gullegem B
30
10
2
5
3
30
50
|
04. | VT Gullegem B | 30 | 10 | 2 | 5 | 3 | 30 | 50 | 0 |
05a.
KA.VO St Eloois Winkel
17
10
2
7
1
18
58
1
|
05a. | KA.VO St Eloois Winkel | 17 | 10 | 2 | 7 | 1 | 18 | 58 | 1 |
05b.
Mardavo Marke D
17
10
0
9
1
17
63
|
05b. | Mardavo Marke D | 17 | 10 | 0 | 9 | 1 | 17 | 63 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Damesvolley Waregem D
64
8
8
0
0
64
0
|
01. | Damesvolley Waregem D | 64 | 8 | 8 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 |
02.
Divo Ingelmunster
36
8
5
2
1
32
28
|
02. | Divo Ingelmunster | 36 | 8 | 5 | 2 | 1 | 32 | 28 | 0 |
03.
VT Gullegem B
27
8
2
3
3
27
37
|
03. | VT Gullegem B | 27 | 8 | 2 | 3 | 3 | 27 | 37 | 0 |
04a.
KA.VO St Eloois Winkel
16
8
2
5
1
17
43
1
|
04a. | KA.VO St Eloois Winkel | 16 | 8 | 2 | 5 | 1 | 17 | 43 | 1 |
04b.
Mardavo Marke D
16
8
0
7
1
16
48
|
04b. | Mardavo Marke D | 16 | 8 | 0 | 7 | 1 | 16 | 48 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks K (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC Gaverhal Deerlijk
64
10
8
0
2
64
16
|
01. | VBC Gaverhal Deerlijk | 64 | 10 | 8 | 0 | 2 | 64 | 16 | 0 |
02.
Damesvolley Waregem E
59
10
8
1
1
59
21
|
02. | Damesvolley Waregem E | 59 | 10 | 8 | 1 | 1 | 59 | 21 | 0 |
03.
VC Jong Kuurne
41
10
5
4
1
41
39
|
03. | VC Jong Kuurne | 41 | 10 | 5 | 4 | 1 | 41 | 39 | 0 |
04.
KERDAVO AVELGEM B
40
10
3
6
1
40
40
|
04. | KERDAVO AVELGEM B | 40 | 10 | 3 | 6 | 1 | 40 | 40 | 0 |
05.
Davoz Zwevegem B (+)
36
10
3
6
1
36
44
|
05. | Davoz Zwevegem B (+) | 36 | 10 | 3 | 6 | 1 | 36 | 44 | 0 |
06.
VT Gullegem C
0
10
0
10
0
0
80
|
06. | VT Gullegem C | 0 | 10 | 0 | 10 | 0 | 0 | 80 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VBC Gaverhal Deerlijk
51
8
6
0
2
51
13
|
01. | VBC Gaverhal Deerlijk | 51 | 8 | 6 | 0 | 2 | 51 | 13 | 0 |
02.
Damesvolley Waregem E
48
8
6
1
1
48
16
|
02. | Damesvolley Waregem E | 48 | 8 | 6 | 1 | 1 | 48 | 16 | 0 |
03.
KERDAVO AVELGEM B
31
8
2
5
1
31
33
|
03. | KERDAVO AVELGEM B | 31 | 8 | 2 | 5 | 1 | 31 | 33 | 0 |
04.
VC Jong Kuurne
30
8
4
4
0
30
34
|
04. | VC Jong Kuurne | 30 | 8 | 4 | 4 | 0 | 30 | 34 | 0 |
05.
VT Gullegem C
0
8
0
8
0
0
64
|
05. | VT Gullegem C | 0 | 8 | 0 | 8 | 0 | 0 | 64 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks L (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKt Torhout B (+)
50
8
6
1
1
50
14
|
01. | VKt Torhout B (+) | 50 | 8 | 6 | 1 | 1 | 50 | 14 | 0 |
02.
VC Packo Zedelgem B
39
8
4
2
2
39
25
|
02. | VC Packo Zedelgem B | 39 | 8 | 4 | 2 | 2 | 39 | 25 | 0 |
03.
Rembert Torhout Heren
33
8
4
3
1
33
31
|
03. | Rembert Torhout Heren | 33 | 8 | 4 | 3 | 1 | 33 | 31 | 0 |
04.
VC Apollo Koekelare
23
8
3
5
0
23
41
|
04. | VC Apollo Koekelare | 23 | 8 | 3 | 5 | 0 | 23 | 41 | 0 |
05.
V.T. Lichtervelde B
15
8
1
7
0
15
49
|
05. | V.T. Lichtervelde B | 15 | 8 | 1 | 7 | 0 | 15 | 49 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VC Packo Zedelgem B
34
6
4
1
1
34
14
|
01. | VC Packo Zedelgem B | 34 | 6 | 4 | 1 | 1 | 34 | 14 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
27
6
3
2
1
27
21
|
02. | Rembert Torhout Heren | 27 | 6 | 3 | 2 | 1 | 27 | 21 | 0 |
03.
VC Apollo Koekelare
22
6
3
3
0
22
26
|
03. | VC Apollo Koekelare | 22 | 6 | 3 | 3 | 0 | 22 | 26 | 0 |
04.
V.T. Lichtervelde B
13
6
1
5
0
13
35
|
04. | V.T. Lichtervelde B | 13 | 6 | 1 | 5 | 0 | 13 | 35 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks M (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Ruvo Ruddervoorde
33
6
5
1
0
33
15
|
01. | Ruvo Ruddervoorde | 33 | 6 | 5 | 1 | 0 | 33 | 15 | 0 |
02.
Volley Team Damme VZW
30
6
3
3
0
30
18
|
02. | Volley Team Damme VZW | 30 | 6 | 3 | 3 | 0 | 30 | 18 | 0 |
03.
Olva Brugge
29
6
4
2
0
29
19
|
03. | Olva Brugge | 29 | 6 | 4 | 2 | 0 | 29 | 19 | 0 |
04.
VC WELBI Pervol Ruiselede C
4
6
0
6
0
4
44
|
04. | VC WELBI Pervol Ruiselede C | 4 | 6 | 0 | 6 | 0 | 4 | 44 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks N (Tweede Klasse)
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
62
8
8
0
0
62
2
|
01. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke | 62 | 8 | 8 | 0 | 0 | 62 | 2 | 0 |
02.
Volley Oudenburg-Gistel
35
8
3
4
1
35
29
|
02. | Volley Oudenburg-Gistel | 35 | 8 | 3 | 4 | 1 | 35 | 29 | 0 |
03.
Hermes Volley Oostende (+)
30
8
3
3
2
30
34
|
03. | Hermes Volley Oostende (+) | 30 | 8 | 3 | 3 | 2 | 30 | 34 | 0 |
04.
Volley Bredene
18
8
2
4
2
18
46
|
04. | Volley Bredene | 18 | 8 | 2 | 4 | 2 | 18 | 46 | 0 |
05.
Mehoni Zuienkerke
15
8
1
6
1
15
49
|
05. | Mehoni Zuienkerke | 15 | 8 | 1 | 6 | 1 | 15 | 49 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
46
6
6
0
0
46
2
|
01. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke | 46 | 6 | 6 | 0 | 0 | 46 | 2 | 0 |
02.
Volley Oudenburg-Gistel
29
6
3
3
0
29
19
|
02. | Volley Oudenburg-Gistel | 29 | 6 | 3 | 3 | 0 | 29 | 19 | 0 |
03.
Mehoni Zuienkerke
12
6
1
4
1
12
36
|
03. | Mehoni Zuienkerke | 12 | 6 | 1 | 4 | 1 | 12 | 36 | 0 |
04.
Volley Bredene
9
6
1
4
1
9
39
|
04. | Volley Bredene | 9 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 39 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Jongens/Meisjes Ere Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren
47
7
7
0
0
47
9
|
01. | Rembert Torhout Heren | 47 | 7 | 7 | 0 | 0 | 47 | 9 | 0 |
02.
Slovo Volley Brugge A
32
7
3
2
2
32
24
|
02. | Slovo Volley Brugge A | 32 | 7 | 3 | 2 | 2 | 32 | 24 | 0 |
03.
VC Wivo Wingene VZW (+)
26
7
2
4
1
22
30
|
03. | VC Wivo Wingene VZW (+) | 26 | 7 | 2 | 4 | 1 | 22 | 30 | 0 |
04.
Volley Team Damme VZW
22
6
2
3
1
22
26
|
04. | Volley Team Damme VZW | 22 | 6 | 2 | 3 | 1 | 22 | 26 | 0 |
05.
Volley De Haan
8
7
1
6
0
9
43
1
|
05. | Volley De Haan | 8 | 7 | 1 | 6 | 0 | 9 | 43 | 1 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren
33
5
5
0
0
33
7
|
01. | Rembert Torhout Heren | 33 | 5 | 5 | 0 | 0 | 33 | 7 | 0 |
02.
Slovo Volley Brugge A
26
5
3
1
1
26
14
|
02. | Slovo Volley Brugge A | 26 | 5 | 3 | 1 | 1 | 26 | 14 | 0 |
03.
Volley Team Damme VZW
17
5
1
3
1
17
23
|
03. | Volley Team Damme VZW | 17 | 5 | 1 | 3 | 1 | 17 | 23 | 0 |
04.
Volley De Haan
4
5
0
5
0
4
36
|
04. | Volley De Haan | 4 | 5 | 0 | 5 | 0 | 4 | 36 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT MERLO Lendelede (+)
35
8
4
2
2
35
29
|
01. | VT MERLO Lendelede (+) | 35 | 8 | 4 | 2 | 2 | 35 | 29 | 0 |
02.
Elckerlyc Zwevezele
33
8
4
3
1
33
31
|
02. | Elckerlyc Zwevezele | 33 | 8 | 4 | 3 | 1 | 33 | 31 | 0 |
03a.
Damesvolley Waregem A
30
8
3
4
1
30
34
|
03a. | Damesvolley Waregem A | 30 | 8 | 3 | 4 | 1 | 30 | 34 | 0 |
03b.
Beveren Leie VBC
30
8
3
5
0
30
34
|
03b. | Beveren Leie VBC | 30 | 8 | 3 | 5 | 0 | 30 | 34 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Elckerlyc Zwevezele
24
5
4
1
0
24
16
|
01. | Elckerlyc Zwevezele | 24 | 5 | 4 | 1 | 0 | 24 | 16 | 0 |
02.
Beveren Leie VBC
22
6
2
4
0
22
26
|
02. | Beveren Leie VBC | 22 | 6 | 2 | 4 | 0 | 22 | 26 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem A
18
5
2
3
0
18
22
|
03. | Damesvolley Waregem A | 18 | 5 | 2 | 3 | 0 | 18 | 22 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Meisjes Ere Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Soncotra Poperinge A
46
8
7
0
1
46
18
|
01. | Soncotra Poperinge A | 46 | 8 | 7 | 0 | 1 | 46 | 18 | 0 |
02.
Mardavo Marke B
40
8
4
2
2
40
24
|
02. | Mardavo Marke B | 40 | 8 | 4 | 2 | 2 | 40 | 24 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele A
30
8
3
4
1
30
34
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 30 | 8 | 3 | 4 | 1 | 30 | 34 | 0 |
04.
Kerdavo Avelgem (+)
12
8
0
8
0
12
52
|
04. | Kerdavo Avelgem (+) | 12 | 8 | 0 | 8 | 0 | 12 | 52 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Mardavo Marke B
29
6
2
2
2
29
19
|
01. | Mardavo Marke B | 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 29 | 19 | 0 |
02.
Soncotra Poperinge A
25
5
4
0
1
25
15
|
02. | Soncotra Poperinge A | 25 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 15 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele A
10
5
0
4
1
10
30
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele A | 10 | 5 | 0 | 4 | 1 | 10 | 30 | 0 |
Volleytoer 2.B Ronde 2 Gemengd Ere Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
47
8
6
2
0
47
17
|
01. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 47 | 8 | 6 | 2 | 0 | 47 | 17 | 0 |
02.
VZW Volley Venus Oostkamp
42
7
7
0
0
42
14
|
02. | VZW Volley Venus Oostkamp | 42 | 7 | 7 | 0 | 0 | 42 | 14 | 0 |
03.
Volley Team Diksmuide
35
8
5
3
0
35
29
|
03. | Volley Team Diksmuide | 35 | 8 | 5 | 3 | 0 | 35 | 29 | 0 |
04.
Alfa Solutions Tievolley Tielt B (+)
31
8
3
5
0
31
33
|
04. | Alfa Solutions Tievolley Tielt B (+) | 31 | 8 | 3 | 5 | 0 | 31 | 33 | 0 |
05.
VC Packo Zedelgem
21
8
2
6
0
21
43
|
05. | VC Packo Zedelgem | 21 | 8 | 2 | 6 | 0 | 21 | 43 | 0 |
06.
VC Jong Kuurne
8
7
0
7
0
8
48
|
06. | VC Jong Kuurne | 8 | 7 | 0 | 7 | 0 | 8 | 48 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
39
6
5
1
0
39
9
|
01. | Alfa Solutions Tievolley Tielt A | 39 | 6 | 5 | 1 | 0 | 39 | 9 | 0 |
02.
VZW Volley Venus Oostkamp
32
5
5
0
0
32
8
|
02. | VZW Volley Venus Oostkamp | 32 | 5 | 5 | 0 | 0 | 32 | 8 | 0 |
03.
Volley Team Diksmuide
24
6
3
3
0
24
24
|
03. | Volley Team Diksmuide | 24 | 6 | 3 | 3 | 0 | 24 | 24 | 0 |
04.
VC Packo Zedelgem
19
7
2
5
0
19
37
|
04. | VC Packo Zedelgem | 19 | 7 | 2 | 5 | 0 | 19 | 37 | 0 |
05.
VC Jong Kuurne
6
6
0
6
0
6
42
|
05. | VC Jong Kuurne | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 6 | 42 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks E
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT Gullegem A
49
8
6
1
1
49
15
|
01. | VT Gullegem A | 49 | 8 | 6 | 1 | 1 | 49 | 15 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge B
37
9
5
2
2
37
35
|
02. | Vlamvo Vlamertinge B | 37 | 9 | 5 | 2 | 2 | 37 | 35 | 0 |
03a.
Sportiva Langemark
31
8
3
5
0
31
33
|
03a. | Sportiva Langemark | 31 | 8 | 3 | 5 | 0 | 31 | 33 | 0 |
03b.
Bidavo Bissegem
31
8
3
4
1
31
33
|
03b. | Bidavo Bissegem | 31 | 8 | 3 | 4 | 1 | 31 | 33 | 0 |
05.
Vlamvo Vlamertinge A
27
9
1
4
4
27
45
|
05. | Vlamvo Vlamertinge A | 27 | 9 | 1 | 4 | 4 | 27 | 45 | 0 |
06.
Soncotra Poperinge B
25
8
2
4
2
25
39
|
06. | Soncotra Poperinge B | 25 | 8 | 2 | 4 | 2 | 25 | 39 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Mevo Ledegem
47
8
6
1
1
47
17
|
01. | Mevo Ledegem | 47 | 8 | 6 | 1 | 1 | 47 | 17 | 0 |
02.
Bevo Beobank Roeselare A
44
8
5
0
3
44
20
|
02. | Bevo Beobank Roeselare A | 44 | 8 | 5 | 0 | 3 | 44 | 20 | 0 |
03.
Smash.CL.Ingelmunster
36
8
4
4
0
36
28
|
03. | Smash.CL.Ingelmunster | 36 | 8 | 4 | 4 | 0 | 36 | 28 | 0 |
04.
Decospan Volley Team Menen A
33
8
4
3
1
33
31
|
04. | Decospan Volley Team Menen A | 33 | 8 | 4 | 3 | 1 | 33 | 31 | 0 |
05.
Knack Roeselare A
26
8
2
6
0
26
38
|
05. | Knack Roeselare A | 26 | 8 | 2 | 6 | 0 | 26 | 38 | 0 |
06.
Kerdavo Avelgem
6
8
0
7
1
6
58
|
06. | Kerdavo Avelgem | 6 | 8 | 0 | 7 | 1 | 6 | 58 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Eerste Klasse Reeks G
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Volley Team Brugge
63
9
8
1
0
63
9
|
01. | Volley Team Brugge | 63 | 9 | 8 | 1 | 0 | 63 | 9 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
53
8
7
0
1
53
11
|
02. | Rembert Torhout Heren | 53 | 8 | 7 | 0 | 1 | 53 | 11 | 0 |
03.
St. Joris Ten Distel
26
7
3
3
1
26
30
|
03. | St. Joris Ten Distel | 26 | 7 | 3 | 3 | 1 | 26 | 30 | 0 |
04.
VC WELBI Pervol Ruiselede A
24
7
2
4
1
24
32
|
04. | VC WELBI Pervol Ruiselede A | 24 | 7 | 2 | 4 | 1 | 24 | 32 | 0 |
05.
VC Apollo Koekelare
14
8
1
6
1
14
50
|
05. | VC Apollo Koekelare | 14 | 8 | 1 | 6 | 1 | 14 | 50 | 0 |
06.
V.T. Lichtervelde
12
9
0
7
2
12
60
|
06. | V.T. Lichtervelde | 12 | 9 | 0 | 7 | 2 | 12 | 60 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks H
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Davoz Zwevegem (+)
67
9
9
0
0
67
5
|
01. | Davoz Zwevegem (+) | 67 | 9 | 9 | 0 | 0 | 67 | 5 | 0 |
02a.
Damesvolley Waregem B
33
7
5
2
0
33
23
|
02a. | Damesvolley Waregem B | 33 | 7 | 5 | 2 | 0 | 33 | 23 | 0 |
02b.
Davo Wevelgem
33
8
4
4
0
33
31
|
02b. | Davo Wevelgem | 33 | 8 | 4 | 4 | 0 | 33 | 31 | 0 |
04.
KA.VO Sint-Eloois-Winkel
28
9
4
5
0
28
44
|
04. | KA.VO Sint-Eloois-Winkel | 28 | 9 | 4 | 5 | 0 | 28 | 44 | 0 |
05.
VT Gullegem B
19
9
2
7
0
19
53
|
05. | VT Gullegem B | 19 | 9 | 2 | 7 | 0 | 19 | 53 | 0 |
06.
VBC Gaverhal Deerlijk
12
6
0
6
0
12
36
|
06. | VBC Gaverhal Deerlijk | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 12 | 36 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
Damesvolley Waregem B
31
5
5
0
0
31
9
|
01a. | Damesvolley Waregem B | 31 | 5 | 5 | 0 | 0 | 31 | 9 | 0 |
01b.
Davo Wevelgem
31
6
4
2
0
31
17
|
01b. | Davo Wevelgem | 31 | 6 | 4 | 2 | 0 | 31 | 17 | 0 |
03.
KA.VO Sint-Eloois-Winkel
27
7
4
3
0
27
29
|
03. | KA.VO Sint-Eloois-Winkel | 27 | 7 | 4 | 3 | 0 | 27 | 29 | 0 |
04.
VT Gullegem B
19
7
2
5
0
19
37
|
04. | VT Gullegem B | 19 | 7 | 2 | 5 | 0 | 19 | 37 | 0 |
05.
VBC Gaverhal Deerlijk
12
5
0
5
0
12
28
|
05. | VBC Gaverhal Deerlijk | 12 | 5 | 0 | 5 | 0 | 12 | 28 | 0 |
Volleytoer 2B Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
55
8
8
0
0
55
9
|
01. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke | 55 | 8 | 8 | 0 | 0 | 55 | 9 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
46
8
7
1
0
46
18
|
02. | Rembert Torhout Heren | 46 | 8 | 7 | 1 | 0 | 46 | 18 | 0 |
03.
Bevo Beobank Roeselare B
38
8
4
3
1
38
26
|
03. | Bevo Beobank Roeselare B | 38 | 8 | 4 | 3 | 1 | 38 | 26 | 0 |
04.
Volley Oudenburg-Gistel
31
8
3
5
0
31
33
|
04. | Volley Oudenburg-Gistel | 31 | 8 | 3 | 5 | 0 | 31 | 33 | 0 |
05.
Gidas Gits A (+)
17
8
1
6
1
17
47
|
05. | Gidas Gits A (+) | 17 | 8 | 1 | 6 | 1 | 17 | 47 | 0 |
06.
Gidas Gits B
5
8
0
8
0
5
59
|
06. | Gidas Gits B | 5 | 8 | 0 | 8 | 0 | 5 | 59 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
40
6
6
0
0
40
8
|
01. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke | 40 | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 8 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
32
6
5
1
0
32
16
|
02. | Rembert Torhout Heren | 32 | 6 | 5 | 1 | 0 | 32 | 16 | 0 |
03.
Bevo Beobank Roeselare B
27
6
3
3
0
27
21
|
03. | Bevo Beobank Roeselare B | 27 | 6 | 3 | 3 | 0 | 27 | 21 | 0 |
04.
Volley Oudenburg-Gistel
25
7
2
5
0
25
31
|
04. | Volley Oudenburg-Gistel | 25 | 7 | 2 | 5 | 0 | 25 | 31 | 0 |
05.
Gidas Gits B
4
7
0
7
0
4
52
|
05. | Gidas Gits B | 4 | 7 | 0 | 7 | 0 | 4 | 52 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Balti Kortrijk Spurs
55
8
8
0
0
55
9
|
01. | Balti Kortrijk Spurs | 55 | 8 | 8 | 0 | 0 | 55 | 9 | 0 |
02.
VT Marke-Webis Wevelgem
39
8
6
2
0
39
25
|
02. | VT Marke-Webis Wevelgem | 39 | 8 | 6 | 2 | 0 | 39 | 25 | 0 |
03.
VC Jong Kuurne
35
8
5
3
0
35
29
|
03. | VC Jong Kuurne | 35 | 8 | 5 | 3 | 0 | 35 | 29 | 0 |
04.
Mardavo Marke C
32
8
3
4
1
32
32
|
04. | Mardavo Marke C | 32 | 8 | 3 | 4 | 1 | 32 | 32 | 0 |
05.
Izegems Volley Team
20
8
0
6
2
20
44
|
05. | Izegems Volley Team | 20 | 8 | 0 | 6 | 2 | 20 | 44 | 0 |
06.
Divo Ingelmunster
11
8
0
7
1
11
53
|
06. | Divo Ingelmunster | 11 | 8 | 0 | 7 | 1 | 11 | 53 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Sijos Menen
33
6
6
0
0
33
15
|
01. | Sijos Menen | 33 | 6 | 6 | 0 | 0 | 33 | 15 | 0 |
02.
DVM MOORSELE TEAM AZUR
25
6
1
1
4
25
23
|
02. | DVM MOORSELE TEAM AZUR | 25 | 6 | 1 | 1 | 4 | 25 | 23 | 0 |
03.
Floralux Dynamivo Dadizele B
22
6
2
2
2
22
26
|
03. | Floralux Dynamivo Dadizele B | 22 | 6 | 2 | 2 | 2 | 22 | 26 | 0 |
04.
Soncotra Poperinge
21
6
1
3
2
21
27
|
04. | Soncotra Poperinge | 21 | 6 | 1 | 3 | 2 | 21 | 27 | 0 |
05.
Volley Team Diksmuide
19
6
0
4
2
19
29
|
05. | Volley Team Diksmuide | 19 | 6 | 0 | 4 | 2 | 19 | 29 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks C
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Rembert Torhout Heren
33
7
5
2
0
33
23
|
01. | Rembert Torhout Heren | 33 | 7 | 5 | 2 | 0 | 33 | 23 | 0 |
02.
Vosta Staden
29
6
2
2
2
29
19
|
02. | Vosta Staden | 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 29 | 19 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem C (+)
26
6
3
2
1
26
22
|
03. | Damesvolley Waregem C (+) | 26 | 6 | 3 | 2 | 1 | 26 | 22 | 0 |
04.
VKT Torhout
21
6
3
2
1
21
27
|
04. | VKT Torhout | 21 | 6 | 3 | 2 | 1 | 21 | 27 | 0 |
05.
Knack Roeselare B
19
7
1
6
0
19
37
|
05. | Knack Roeselare B | 19 | 7 | 1 | 6 | 0 | 19 | 37 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vosta Staden
25
5
2
2
1
25
15
|
01. | Vosta Staden | 25 | 5 | 2 | 2 | 1 | 25 | 15 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
24
5
4
1
0
24
16
|
02. | Rembert Torhout Heren | 24 | 5 | 4 | 1 | 0 | 24 | 16 | 0 |
03.
VKT Torhout
21
5
3
1
1
21
19
|
03. | VKT Torhout | 21 | 5 | 3 | 1 | 1 | 21 | 19 | 0 |
04.
Knack Roeselare B
10
5
0
5
0
10
30
|
04. | Knack Roeselare B | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 10 | 30 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks D
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VC WELBI Pervol Ruiselede B
37
8
4
2
2
37
27
|
01. | VC WELBI Pervol Ruiselede B | 37 | 8 | 4 | 2 | 2 | 37 | 27 | 0 |
02.
DVH Wielsbeke
31
6
3
1
2
31
17
|
02. | DVH Wielsbeke | 31 | 6 | 3 | 1 | 2 | 31 | 17 | 0 |
03.
Beveren Leie VBC
27
7
3
2
2
27
29
|
03. | Beveren Leie VBC | 27 | 7 | 3 | 2 | 2 | 27 | 29 | 0 |
04.
Damesvolley Waregem D
24
6
2
3
1
24
24
|
04. | Damesvolley Waregem D | 24 | 6 | 2 | 3 | 1 | 24 | 24 | 0 |
05.
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
17
7
1
5
1
17
39
|
05. | Alfa Solutions Tievolley Tielt C | 17 | 7 | 1 | 5 | 1 | 17 | 39 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Ere Reeks E
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge B
59
9
7
2
0
59
13
|
01. | Slovo Volley Brugge B | 59 | 9 | 7 | 2 | 0 | 59 | 13 | 0 |
02.
VC Wivo Wingene VZW (+)
56
8
8
0
0
56
8
|
02. | VC Wivo Wingene VZW (+) | 56 | 8 | 8 | 0 | 0 | 56 | 8 | 0 |
03.
VZW Volley Venus Oostkamp
38
8
5
3
0
38
26
|
03. | VZW Volley Venus Oostkamp | 38 | 8 | 5 | 3 | 0 | 38 | 26 | 0 |
04.
Volley Team Brugge
24
8
3
5
0
24
40
|
04. | Volley Team Brugge | 24 | 8 | 3 | 5 | 0 | 24 | 40 | 0 |
05.
Hermes Volley Oostende (+)
16
9
2
7
0
16
56
|
05. | Hermes Volley Oostende (+) | 16 | 9 | 2 | 7 | 0 | 16 | 56 | 0 |
06.
Volley De Haan
7
8
0
8
0
7
57
|
06. | Volley De Haan | 7 | 8 | 0 | 8 | 0 | 7 | 57 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge B
42
6
5
1
0
42
6
|
01. | Slovo Volley Brugge B | 42 | 6 | 5 | 1 | 0 | 42 | 6 | 0 |
02.
VZW Volley Venus Oostkamp
22
5
3
2
0
22
18
|
02. | VZW Volley Venus Oostkamp | 22 | 5 | 3 | 2 | 0 | 22 | 18 | 0 |
03.
Volley Team Brugge
15
5
2
3
0
15
25
|
03. | Volley Team Brugge | 15 | 5 | 2 | 3 | 0 | 15 | 25 | 0 |
04.
Volley De Haan
1
4
0
4
0
1
31
|
04. | Volley De Haan | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 31 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks F
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VKT Torhout
45
8
6
0
2
45
19
|
01. | VKT Torhout | 45 | 8 | 6 | 0 | 2 | 45 | 19 | 0 |
02a.
Ruvo Ruddervoorde
41
8
5
2
1
41
23
|
02a. | Ruvo Ruddervoorde | 41 | 8 | 5 | 2 | 1 | 41 | 23 | 0 |
02b.
Volley Team Damme VZW
41
8
4
2
2
41
23
|
02b. | Volley Team Damme VZW | 41 | 8 | 4 | 2 | 2 | 41 | 23 | 0 |
04.
Alfa Solutions Tievolley Tielt D
26
8
1
4
3
26
38
|
04. | Alfa Solutions Tievolley Tielt D | 26 | 8 | 1 | 4 | 3 | 26 | 38 | 0 |
05.
VC Packo Zedelgem
20
8
2
6
0
20
44
|
05. | VC Packo Zedelgem | 20 | 8 | 2 | 6 | 0 | 20 | 44 | 0 |
06.
Elckerlyc Zwevezele
19
8
1
5
2
19
45
|
06. | Elckerlyc Zwevezele | 19 | 8 | 1 | 5 | 2 | 19 | 45 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks G
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Vlamvo Vlamertinge A
37
7
4
3
0
37
19
|
01. | Vlamvo Vlamertinge A | 37 | 7 | 4 | 3 | 0 | 37 | 19 | 0 |
02.
Vlamvo Vlamertinge B
36
6
5
0
1
36
12
|
02. | Vlamvo Vlamertinge B | 36 | 6 | 5 | 0 | 1 | 36 | 12 | 0 |
03.
VBC Katjes Ieper
35
6
4
1
1
31
13
|
03. | VBC Katjes Ieper | 35 | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 13 | 0 |
04.
Decospan Volley Team Menen B
11
7
2
5
0
12
40
1
|
04. | Decospan Volley Team Menen B | 11 | 7 | 2 | 5 | 0 | 12 | 40 | 1 |
05.
Sijos Menen
8
6
0
6
0
8
40
|
05. | Sijos Menen | 8 | 6 | 0 | 6 | 0 | 8 | 40 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Eerste Klasse Reeks H
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Mevo Ledegem
59
9
7
0
2
59
13
|
01. | Mevo Ledegem | 59 | 9 | 7 | 0 | 2 | 59 | 13 | 0 |
02.
Davo Wevelgem
47
8
5
1
2
47
17
|
02. | Davo Wevelgem | 47 | 8 | 5 | 1 | 2 | 47 | 17 | 0 |
03.
Mardavo Marke D
15
8
1
6
1
15
49
|
03. | Mardavo Marke D | 15 | 8 | 1 | 6 | 1 | 15 | 49 | 0 |
04.
VT Gullegem A
7
7
0
6
1
7
49
|
04. | VT Gullegem A | 7 | 7 | 0 | 6 | 1 | 7 | 49 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks I
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Slovo Volley Brugge C
55
8
7
1
0
55
9
|
01. | Slovo Volley Brugge C | 55 | 8 | 7 | 1 | 0 | 55 | 9 | 0 |
02.
Volley Bredene
47
8
6
1
1
47
17
|
02. | Volley Bredene | 47 | 8 | 6 | 1 | 1 | 47 | 17 | 0 |
03.
Volley Oudenburg-Gistel
36
8
4
2
2
36
28
|
03. | Volley Oudenburg-Gistel | 36 | 8 | 4 | 2 | 2 | 36 | 28 | 0 |
04.
VC Apollo Koekelare A
26
8
2
5
1
26
38
|
04. | VC Apollo Koekelare A | 26 | 8 | 2 | 5 | 1 | 26 | 38 | 0 |
05.
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
25
8
2
4
2
25
39
|
05. | Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke | 25 | 8 | 2 | 4 | 2 | 25 | 39 | 0 |
06.
Mehoni Zuienkerke A
3
8
0
8
0
3
61
|
06. | Mehoni Zuienkerke A | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 | 3 | 61 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks J
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
VZW Volley Venus Oostkamp
41
8
4
1
3
41
23
|
01a. | VZW Volley Venus Oostkamp | 41 | 8 | 4 | 1 | 3 | 41 | 23 | 0 |
01b.
Olva Brugge
41
8
4
0
4
41
23
|
01b. | Olva Brugge | 41 | 8 | 4 | 0 | 4 | 41 | 23 | 0 |
03.
Slovo Volley Brugge D
40
8
4
2
2
40
24
|
03. | Slovo Volley Brugge D | 40 | 8 | 4 | 2 | 2 | 40 | 24 | 0 |
04.
Mehoni Zuienkerke B (+)
39
8
4
2
2
39
25
|
04. | Mehoni Zuienkerke B (+) | 39 | 8 | 4 | 2 | 2 | 39 | 25 | 0 |
05.
Volley Team Brugge
16
8
1
6
1
16
48
|
05. | Volley Team Brugge | 16 | 8 | 1 | 6 | 1 | 16 | 48 | 0 |
06.
VC Apollo Koekelare B
15
8
0
6
2
15
49
|
06. | VC Apollo Koekelare B | 15 | 8 | 0 | 6 | 2 | 15 | 49 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Olva Brugge
37
7
4
0
3
37
19
|
01. | Olva Brugge | 37 | 7 | 4 | 0 | 3 | 37 | 19 | 0 |
02.
Slovo Volley Brugge D
32
6
3
1
2
32
16
|
02. | Slovo Volley Brugge D | 32 | 6 | 3 | 1 | 2 | 32 | 16 | 0 |
03.
VZW Volley Venus Oostkamp
31
6
3
1
2
31
17
|
03. | VZW Volley Venus Oostkamp | 31 | 6 | 3 | 1 | 2 | 31 | 17 | 0 |
04.
Volley Team Brugge
16
7
1
5
1
16
40
|
04. | Volley Team Brugge | 16 | 7 | 1 | 5 | 1 | 16 | 40 | 0 |
05.
VC Apollo Koekelare B
12
6
0
4
2
12
36
|
05. | VC Apollo Koekelare B | 12 | 6 | 0 | 4 | 2 | 12 | 36 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks K
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Gidas Gits
39
6
6
0
0
39
9
|
01. | Gidas Gits | 39 | 6 | 6 | 0 | 0 | 39 | 9 | 0 |
02.
Rembert Torhout Heren
23
7
2
3
2
23
33
|
02. | Rembert Torhout Heren | 23 | 7 | 2 | 3 | 2 | 23 | 33 | 0 |
03a.
V.T. Lichtervelde
20
5
2
3
0
20
20
|
03a. | V.T. Lichtervelde | 20 | 5 | 2 | 3 | 0 | 20 | 20 | 0 |
03b.
Alfa Solutions Tievolley Tielt E
20
7
0
4
3
20
36
|
03b. | Alfa Solutions Tievolley Tielt E | 20 | 7 | 0 | 4 | 3 | 20 | 36 | 0 |
05.
VC WELBI Pervol Ruiselede C
18
5
2
2
1
18
22
|
05. | VC WELBI Pervol Ruiselede C | 18 | 5 | 2 | 2 | 1 | 18 | 22 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks L
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
VT MERLO Lendelede
54
8
8
0
0
54
10
|
01. | VT MERLO Lendelede | 54 | 8 | 8 | 0 | 0 | 54 | 10 | 0 |
02.
Beveren Leie VBC
45
9
5
3
1
45
27
|
02. | Beveren Leie VBC | 45 | 9 | 5 | 3 | 1 | 45 | 27 | 0 |
03.
Damesvolley Waregem E
43
8
5
1
2
43
21
|
03. | Damesvolley Waregem E | 43 | 8 | 5 | 1 | 2 | 43 | 21 | 0 |
04.
Knack Roeselare C
37
9
3
5
1
37
35
|
04. | Knack Roeselare C | 37 | 9 | 3 | 5 | 1 | 37 | 35 | 0 |
05.
Bevo Beobank Roeselare C
20
8
1
5
2
20
44
|
05. | Bevo Beobank Roeselare C | 20 | 8 | 1 | 5 | 2 | 20 | 44 | 0 |
06.
Divo Ingelmunster
1
8
0
8
0
1
63
|
06. | Divo Ingelmunster | 1 | 8 | 0 | 8 | 0 | 1 | 63 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks M
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
AVC Harelbeke
62
8
8
0
0
62
2
|
01. | AVC Harelbeke | 62 | 8 | 8 | 0 | 0 | 62 | 2 | 0 |
02.
Davoz Zwevegem (+)
52
10
7
3
0
52
28
|
02. | Davoz Zwevegem (+) | 52 | 10 | 7 | 3 | 0 | 52 | 28 | 0 |
03.
Kerdavo Avelgem
40
8
5
3
0
40
24
|
03. | Kerdavo Avelgem | 40 | 8 | 5 | 3 | 0 | 40 | 24 | 0 |
04.
VC Jong Kuurne
20
7
2
5
0
21
31
1
|
04. | VC Jong Kuurne | 20 | 7 | 2 | 5 | 0 | 21 | 31 | 1 |
05.
VT Gullegem B
17
9
2
7
0
13
55
|
05. | VT Gullegem B | 17 | 9 | 2 | 7 | 0 | 13 | 55 | 0 |
06.
DVM Moorsele
8
8
1
7
0
8
56
|
06. | DVM Moorsele | 8 | 8 | 1 | 7 | 0 | 8 | 56 | 0 |
De rangschikking is nog niet beschikbaar.
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
AVC Harelbeke
47
6
6
0
0
47
1
|
01. | AVC Harelbeke | 47 | 6 | 6 | 0 | 0 | 47 | 1 | 0 |
02.
Kerdavo Avelgem
37
6
5
1
0
37
11
|
02. | Kerdavo Avelgem | 37 | 6 | 5 | 1 | 0 | 37 | 11 | 0 |
03.
VC Jong Kuurne
17
5
2
3
0
18
18
1
|
03. | VC Jong Kuurne | 17 | 5 | 2 | 3 | 0 | 18 | 18 | 1 |
04.
VT Gullegem B
12
7
1
6
0
8
44
|
04. | VT Gullegem B | 12 | 7 | 1 | 6 | 0 | 8 | 44 | 0 |
05.
DVM Moorsele
6
6
1
5
0
6
42
|
05. | DVM Moorsele | 6 | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 42 | 0 |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks N
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. wedstrijden | Verl. wedstrijden | Gel. wedstrijden | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Bidavo Bissegem
51
7
7
0
0
51
5
|
01. | Bidavo Bissegem | 51 | 7 | 7 | 0 | 0 | 51 | 5 | 0 |
02.
Volley Heuvelland
41
8
6
2
0
41
23
|
02. | Volley Heuvelland | 41 | 8 | 6 | 2 | 0 | 41 | 23 | 0 |
03.
KA.VO Sint-Eloois-Winkel
38
8
4
4
0
34
26
|
03. | KA.VO Sint-Eloois-Winkel | 38 | 8 | 4 | 4 | 0 | 34 | 26 | 0 |
04.
Evoco Comines
22
7
3
3
1
22
34
|
04. | Evoco Comines | 22 | 7 | 3 | 3 | 1 | 22 | 34 | 0 |
05.
Roepovo Poperinge
12
7
0
5
2
13
39
1
|
05. | Roepovo Poperinge | 12 | 7 | 0 | 5 | 2 | 13 | 39 | 1 |
06.
Decospan Volley Team Menen C
11
7
0
6
1
11
45
|
06. | Decospan Volley Team Menen C | 11 | 7 | 0 | 6 | 1 | 11 | 45 | 0 |
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks A
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01a.
Idavoc
56
20
16
4
0
0
60
10
|
01a. | Idavoc | 56 | 20 | 16 | 4 | 0 | 0 | 60 | 10 | 0 |
01b.
Alfa Solutions Tievolley Tielt
56
20
18
0
0
2
58
8
|
01b. | Alfa Solutions Tievolley Tielt | 56 | 20 | 18 | 0 | 0 | 2 | 58 | 8 | 0 |
03.
VT MERLO Lendelede
42
19
13
0
3
3
45
23
|
03. | VT MERLO Lendelede | 42 | 19 | 13 | 0 | 3 | 3 | 45 | 23 | 0 |
04.
Elckerkliekske
35
18
9
4
5
0
40
29
|
04. | Elckerkliekske | 35 | 18 | 9 | 4 | 5 | 0 | 40 | 29 | 0 |
05.
Damesvolley Waregem
30
20
9
0
8
3
36
36
|
05. | Damesvolley Waregem | 30 | 20 | 9 | 0 | 8 | 3 | 36 | 36 | 0 |
06.
Davoz Zwevegem
27
20
7
3
10
0
35
39
|
06. | Davoz Zwevegem | 27 | 20 | 7 | 3 | 10 | 0 | 35 | 39 | 0 |
07.
Alumni Dentergem
26
19
8
1
9
1
32
36
1
|
07. | Alumni Dentergem | 26 | 19 | 8 | 1 | 9 | 1 | 32 | 36 | 1 |
08.
Sijos Menen
24
20
7
0
10
3
31
43
|
08. | Sijos Menen | 24 | 20 | 7 | 0 | 10 | 3 | 31 | 43 | 0 |
09.
Ooidavo A
22
20
7
0
12
1
27
41
|
09. | Ooidavo A | 22 | 20 | 7 | 0 | 12 | 1 | 27 | 41 | 0 |
10.
Beveren Leie VBC (recrea)
19
20
5
1
12
2
28
44
|
10. | Beveren Leie VBC (recrea) | 19 | 20 | 5 | 1 | 12 | 2 | 28 | 44 | 0 |
11a.
KA.VO St Eloois Winkel
7
20
1
2
17
0
14
55
|
11a. | KA.VO St Eloois Winkel | 7 | 20 | 1 | 2 | 17 | 0 | 14 | 55 | 0 |
11b.
Lila's
7
20
2
1
16
1
13
55
2
|
11b. | Lila's | 7 | 20 | 2 | 1 | 16 | 1 | 13 | 55 | 2 |
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks B
Ploeg | Ptn | # Wed | Gew. 3-0/3-1 | Gew. 3-2 | Verl. 3-0/3-1 | Verl. 3-2 | Gew. sets | Verl. sets | Forfaits | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01.
Bevo Recrea
60
20
20
0
0
0
60
3
|
01. | Bevo Recrea | 60 | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 60 | 3 | 0 |
02.
Amuvo Dentergem
45
20
13
3
4
0
49
22
|
02. | Amuvo Dentergem | 45 | 20 | 13 | 3 | 4 | 0 | 49 | 22 | 0 |
03a.
De Speelvogel Lendelede
44
18
13
2
2
1
48
15
|
03a. | De Speelvogel Lendelede | 44 | 18 | 13 | 2 | 2 | 1 | 48 | 15 | 0 |
03b.
DVM MOORSELE TEAM AZUR
44
20
13
2
4
1
49
23
|
03b. | DVM MOORSELE TEAM AZUR | 44 | 20 | 13 | 2 | 4 | 1 | 49 | 23 | 0 |
05.
Romen Ladies Roeselare
39
20
11
3
6
0
45
26
|
05. | Romen Ladies Roeselare | 39 | 20 | 11 | 3 | 6 | 0 | 45 | 26 | 0 |
06.
VC Kortrijk
33
19
9
2
6
2
38
29
|
06. | VC Kortrijk | 33 | 19 | 9 | 2 | 6 | 2 | 38 | 29 | 0 |
07.
Gidas Gits
26
20
7
0
8
5
32
41
|
07. | Gidas Gits | 26 | 20 | 7 | 0 | 8 | 5 | 32 | 41 | 0 |
08.
Ooidavo B
25
19
7
0
8
4
32
40
|
08. | Ooidavo B | 25 | 19 | 7 | 0 | 8 | 4 | 32 | 40 | 0 |
09.
HEUVELLADDIES
22
20
6
1
11
2
28
42
|
09. | HEUVELLADDIES | 22 | 20 | 6 | 1 | 11 | 2 | 28 | 42 | 0 |
10.
Ladies Zwevegem
18
20
6
1
12
1
26
43
3
|
10. | Ladies Zwevegem | 18 | 20 | 6 | 1 | 12 | 1 | 26 | 43 | 3 |
11.
Mevo Ledegem
11
22
4
1
17
0
19
54
3
|
11. | Mevo Ledegem | 11 | 22 | 4 | 1 | 17 | 0 | 19 | 54 | 3 |
12.
RVC Bellegem
7
20
1
1
17
0
10
54
|
12. | RVC Bellegem | 7 | 20 | 1 | 1 | 17 | 0 | 10 | 54 | 0 |
13.
Mardavo Marke-Recrea
3
20
2
0
17
0
9
53
4
|
13. | Mardavo Marke-Recrea | 3 | 20 | 2 | 0 | 17 | 0 | 9 | 53 | 4 |