Kalender

Download .xls
 Liga Heren
Di 20/02/2024
20:30
LIGH-0019
Leuven, Sportoase Philipssite
Volley Haasrode Leuven A
WAREMME VOLLEY
25/23, 25/19, 25/21
3 - 0
Vr 23/02/2024
20:30
LIGH-0066
Oostakker, Edugo Arena
Caruur Volley Gent
TECTUM Achel
25/17, 25/18, 26/24
3 - 0
Za 24/02/2024
20:30
LIGH-0051
Rekkem (Menen), Sporthal Ter Steenlandt
Decospan Volley Team Menen
VC Greenyard Maaseik
22/25, 19/25, 23/25
0 - 3
Za 24/02/2024
20:30
LIGH-0040
Roeselare, TOMABELHAL
Knack Roeselare A
Lindemans Aalst
25/23, 20/25, 21/25, 25/12, 15/6
3 - 2
 Liga Dames
Za 24/02/2024
20:30
LIGD-0075
Haasrode, Sportcomplex
Dames Volley Haasrode Leuven A
Servantes Volley Noorderkempen A
14/25, 9/25, 21/25
0 - 3
Za 24/02/2024
18:00
LIGD-0073
Thuillies, Shape N Go Arena
CapitalatWork BAO Tchalou Volley
Trixxo LVL Genk
Forfait bezoekers
F
Za 24/02/2024
20:30
LIGD-0071
Beveren, Sporthal Meerminnen B
Asterix AVO Beveren
E.S. Charleroi Volley
21/25, 25/19, 25/16, 25/16
3 - 1
Zo 25/02/2024
15:00
LIGD-0074
Oostakker, Edugo Arena
VDK Bank Gent Damesvolley A
VC OUDEGEM A
Zo 25/02/2024
18:00
LIGD-0072
Deurne, Sporthal Arena
Interfreight Brabo Antwerp VT
Bevo Rekkenshop Roeselare
 Nationale 1 Heren
Za 24/02/2024
20:00
NAT1H-0120
Vilvoorde, Euro Volley Center
Topsport School Vilvoorde
V.C. Puurs - Sint-Amands A
15/25, 25/20, 23/25, 21/25
1 - 3
Za 24/02/2024
20:30
NAT1H-0115
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren A
Servantes VOLLEY NOORDERKEMPEN A
24/26, 25/20, 25/23, 20/25, 15/10
3 - 2
Za 24/02/2024
20:30
NAT1H-0118
Hemiksem, Gemeentelijk Sportcentrum
Hellvoc Hemiksem-Schelle A
BW NIVELLES
25/21, 29/27, 26/24
3 - 0
Za 24/02/2024
20:00
NAT1H-0117
Stekene, Sporthal De Sportstek
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
Interfreight Brabo Antwerp VT
25/22, 27/25, 25/23
3 - 0
Zo 25/02/2024
18:00
NAT1H-0119
Zoersel, Sportcomplex
KVC ZOERSEL A
VT Safesign Hasselt
Zo 25/02/2024
18:00
NAT1H-0116
Haacht, Sportcomplex Den Dijk
VC Feniks Haacht
VT Marke-Webis Wevelgem
 Nationale 2 Heren A
Za 24/02/2024
20:00
NAT2H-A-0099
Maaseik, Steengoed Arena
VC Greenyard Maaseik
Reno-Energy VB Esneux
25/14, 25/17, 25/19
3 - 0
Za 24/02/2024
20:30
NAT2H-A-0102
Zoersel, St Antonius Global Catering Arena
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
Berg-op Wijgmaal A
25/19, 25/18, 25/21
3 - 0
Za 24/02/2024
20:30
NAT2H-A-0101
Genk, Sporthal Eurassur-hal
KVC Lensonline Genk A
VOLLEY GUIBERTIN B
23/25, 30/28, 22/25, 22/25
1 - 3
Zo 25/02/2024
18:00
NAT2H-A-0100
Pôle-Ballons de la Province de Liège
WAREMME VOLLEY B
VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Zo 25/02/2024
14:00
NAT2H-A-0098
Bouge, Centre Sportif
NAMUR VOLLEY
BRUXELLES EST VC A
25/23, 16/25, 25/19, 25/19
3 - 1
Zo 25/02/2024
15:00
NAT2H-A-0097
Kalmthout, Sporthal Achterbroek
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
Mendo Booischot B
25/21, 25/15, 25/18
3 - 0
 Nationale 2 Heren B
Za 24/02/2024
20:30
NAT2H-B-0099
Kapelle-op-den-Bos, Sporthal Eternit
Volley Eternit Kapelle-Op-Den-Bos A
HZ 93 Hofstade-Zemst
22/25, 23/25, 18/25
0 - 3
Za 24/02/2024
17:00
NAT2H-B-0102
Lint, Centrum De Witte Merel zaal A
VC TESLA LINT A
KRUIKENBURG TERNAT A
22/25, 26/24, 16/25, 25/22, 15/11
3 - 2
Za 24/02/2024
20:00
NAT2H-B-0098
Tournai, Salle Omnisports du Skill
Skill Volley Club Tournai
Olva Brugge A
25/20, 25/17, 25/20
3 - 0
Za 24/02/2024
16:00
NAT2H-B-0100
Oostakker, Edugo Arena
Caruur Volley Gent B
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren A
25/22, 25/18, 20/25, 21/25, 15/13
3 - 2
Za 24/02/2024
17:30
NAT2H-B-0097
Tisselt, Sporthal Ter Molen
M. Siks Blaasveld VC
Knack Roeselare B
25/19, 28/30, 25/15, 23/25, 20/22
2 - 3
Zo 25/02/2024
17:30
NAT2H-B-0101
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs
VC Packo Zedelgem A
 Nationale 3 Heren A
Za 24/02/2024
20:30
NAT3H-A-0036
Denderhoutem, Gem. Sporthal
Dakwerken De Vos Denderhoutem
VC Aalter WELBI Pervol Ruiselede A
25/21, 25/19, 25/16
3 - 0
Reserve: 1 - 2 (22/25, 30/28, 8/15)
Za 24/02/2024
19:30
NAT3H-A-0102
Wevelgem, De Vlasschaard
VT Marke-Webis Wevelgem B
VC Felco Gavere
25/23, 25/22, 16/25, 23/25, 9/15
2 - 3
Reserve: 0 - 3 (19/25, 23/25, 9/15)
Za 24/02/2024
19:00
NAT3H-A-0099
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare C
SSJ Hemelveerdegem A
20/25, 25/21, 25/18, 25/15
3 - 1
Reserve: 1 - 2 (23/25, 16/25, 15/10)
Za 24/02/2024
20:30
NAT3H-A-0101
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
20/25, 26/24, 25/20, 25/9
3 - 1
Reserve: 1 - 2 (25/22, 22/25, 9/15)
Za 24/02/2024
17:00
NAT3H-A-0098
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren B
Roepovo Poperinge A
25/14, 25/23, 25/20
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (25/23, 25/23, 11/15)
Za 24/02/2024
20:30
NAT3H-A-0100
Laarne, Sporthal Laarne
VC Kalken (A)
D'Hondt Volley Oudenaarde Heren B
25/18, 25/20, 25/17
3 - 0
Reserve: 1 - 2 (25/18, 23/25, 12/15)
 Nationale 3 Heren B
Vr 23/02/2024
21:00
NAT3H-B-0100
Mont-St-Guibert, Centre Sportif J. Moisse
VOLLEY GUIBERTIN C
VBT Machelen A
21/25, 22/25, 17/25
0 - 3
Reserve: 3 - 0 (25/17, 25/21, 15/7)
Za 24/02/2024
17:00
NAT3H-B-0102
Vilvoorde, Euro Volley Center
Topsport School Vilvoorde
Sporta Brussels Volley
11/25, 15/25, 15/25
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (9/25, 14/25, 14/16)
Za 24/02/2024
21:00
NAT3H-B-0099
Wolvertem, Sportschuur
Wolvertem Sporting
JTV Dero Zele - Berlare
21/25, 11/25, 28/30
0 - 3
Reserve: 2 - 1 (25/22, 20/25, 15/9)
Za 24/02/2024
20:30
NAT3H-B-0098
Walhain, Complex Omnisports
VC WALHAIN
BRUXELLES EST VC B
25/22, 19/25, 33/31, 20/25, 12/15
2 - 3
Reserve: 0 - 3 (22/25, 16/25, 16/18)
Zo 25/02/2024
14:30
NAT3H-B-0097
Baulers, Salle Omnisports
BW NIVELLES B
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
25/13, 25/16, 25/11
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (20/25, 25/23, 15/12)
 Nationale 3 Heren C
Za 24/02/2024
20:30
NAT3H-C-0099
Zoersel, Sportcomplex
KVC ZOERSEL B
FH NIJLEN A
25/19, 19/25, 9/25, 23/25
1 - 3
Za 24/02/2024
20:30
NAT3H-C-0102
Mortsel, Sporthal Den Drab
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
Stalvoc Allimex Beverlo A
25/22, 18/25, 14/25, 25/21, 13/15
2 - 3
Reserve: 0 - 3 (21/25, 20/25, 6/15)
Za 24/02/2024
20:30
NAT3H-C-0100
Balen, Sportcomplex Bleukens
B.V.C. Balen A
Golazo Averbode A
25/22, 20/25, 21/25, 25/20, 15/12
3 - 2
Zo 25/02/2024
15:00
NAT3H-C-0035
Leuven, Sporthal Korbeek-Lo
Lizards Lubbeek-Leuven A
Hellvoc Hemiksem-Schelle B
Zo 25/02/2024
17:30
NAT3H-C-0097
Zoersel, St Antonius Global Catering Arena
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
Mendo Booischot C
Zo 25/02/2024
18:00
NAT3H-C-0101
Haasrode, Sportcomplex
Volley Haasrode Leuven B
Interfreight Brabo Antwerp VT
 Nationale 3 Heren D
Za 24/02/2024
21:00
NAT3H-D-0085
Bouillon, Hall des Sports
Volley Bouillon
Entente Volley Club Athus-Messancy
20/25, 25/20, 16/25, 26/24, 13/15
2 - 3
Za 24/02/2024
21:00
NAT3H-D-0084
Welkenraedt, Institut St-Joseph
St-Joseph Welkenraedt
ENVOL HERVE MORTROUX THIMISTER VBC
22/25, 15/25, 10/25
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (17/25, 18/25, 7/15)
Za 24/02/2024
20:00
NAT3H-D-0081
Dilsen, Sporthal De Spil
Mavo Dilsen-Stokkem A
KVC Lensonline Genk B
25/18, 13/25, 21/25, 26/28
1 - 3
Reserve: 0 - 3 (17/25, 14/25, 15/17)
Zo 25/02/2024
18:30
NAT3H-D-0082
Herstal, Hall Omni Michel Daerden (config1)
Herstal VBC
VC OLNE MONTAGNARDS
Zo 25/02/2024
15:30
NAT3H-D-0083
Saint Vith, Hall Omnisport Lommersweiler
Lommersweiler V.B.C.
Reno-Energy VB Esneux
Reserve: 0 - 3 (16/25, 10/25, 15/17)
 Nationale 1 Dames
Za 24/02/2024
17:00
NAT1D-0139
Stekene, Sporthal De Sportstek
Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas A
KVC ZOERSEL A
22/25, 25/15, 21/25, 25/17, 16/14
3 - 2
Za 24/02/2024
20:30
NAT1D-0135
Kalmthout, Sporthal Achterbroek
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
M. Siks Blaasveld VC
25/18, 25/20, 20/25, 25/23
3 - 1
Za 24/02/2024
20:30
NAT1D-0138
Lint, Centrum De Witte Merel zaal A
VC TESLA LINT A
Bidavo Bissegem A
24/26, 25/12, 16/25, 20/25
1 - 3
Za 24/02/2024
20:00
NAT1D-0134
Wellen, Sporthal De Bloken
Wevoc Wellen A
Topsport School Vilvoorde
21/25, 14/25, 25/20, 21/25
1 - 3
Za 24/02/2024
20:30
NAT1D-0136
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare A
NRG VC Geel
25/21, 17/25, 25/16, 25/18
3 - 1
Zo 25/02/2024
18:00
NAT1D-0137
Tongeren, Eburons Dome
Datovoc Tongeren
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel A
Zo 25/02/2024
17:30
NAT1D-0140
Brakel, Sporthal AVERBO
Volley Saturnus Michelbeke
MATHECO NAMUR VOLLEY
 Nationale 2 Dames A
Vr 23/02/2024
21:00
NAT2D-A-0068
Torhout, Stedelijke Sporthal
VKt Torhout A
CapitalatWork BAO Tchalou Volley
25/17, 20/25, 25/22, 25/15
3 - 1
Za 24/02/2024
16:00
NAT2D-A-0102
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare B
Interfreight Brabo Antwerp VT
21/25, 25/22, 25/15, 23/25, 10/15
2 - 3
Za 24/02/2024
19:30
NAT2D-A-0101
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge A
Hellvoc Hemiksem-Schelle A
28/26, 25/11, 15/25, 25/17
3 - 1
Zo 25/02/2024
17:30
NAT2D-A-0100
Limal, Complexe Sportif
Limal-Ottignies
VDK Bank GENT Damesvolley B
Zo 25/02/2024
18:00
NAT2D-A-0097
Nieuwkerken, Sporthal De Mispelaer
Nidak Nieuwkerken A
VC Hebo Borsbeke-Herzele A
Zo 25/02/2024
18:00
NAT2D-A-0099
Ternat, Sporthal Kruikenburg
KRUIKENBURG TERNAT A
VKt Torhout A
Zo 25/02/2024
16:00
NAT2D-A-0098
Thuillies, Shape N Go Arena
CapitalatWork BAO Tchalou Volley
Govok Cammaert Gooik A
 Nationale 2 Dames B
Za 24/02/2024
20:00
NAT2D-B-0098
Veltem, Sportcentrum Ivo Van Damme
Velvoc Veltem-Beisem A
Koninklijke VC Sparvoc Lanaken-Briegden
25/17, 25/17, 25/15
3 - 0
Za 24/02/2024
20:00
NAT2D-B-0100
Alken, Sporthal De Alk
Jeval Alken A
Stalvoc Allimex Beverlo A
21/25, 25/18, 28/26, 18/25, 11/15
2 - 3
Za 24/02/2024
20:00
NAT2D-B-0101
Spalbeek, Sporthal Spalbeek
Roveka Stevoort A
HVC Helchteren A
16/25, 20/25, 14/25
0 - 3
Zo 25/02/2024
14:30
NAT2D-B-0102
Pôle-Ballons de la Province de Liège
WAREMME VOLLEY
VBC Zandhoven A
Zo 25/02/2024
13:30
NAT2D-B-0099
Haasrode, Sportcomplex
Volley Haasrode Leuven B
Volley Heist Dames A
26/24, 25/15, 9/25, 25/21
3 - 1
Zo 25/02/2024
18:00
NAT2D-B-0097
Gembloux, Complex Sportif
VC GEMBLOUX
VC Chaumont
 Nationale 3 Dames A
Za 24/02/2024
20:30
NAT3D-A-0101
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM A
Eevoc Ertvelde-Evergem A
25/20, 19/25, 25/16, 22/25, 18/16
3 - 2
Reserve: 2 - 1 (22/25, 25/19, 15/10)
Za 24/02/2024
20:00
NAT3D-A-0097
Wetteren, Sporthal De Warande
Volleyteam Real Wetteren
Elckerlyc Zwevezele A
25/18, 25/23, 25/14
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/14, 32/30, 15/13)
Za 24/02/2024
15:00
NAT3D-A-0099
Quaregnon, Complexe sportif Léon Dewallee
DCA St-Ghislain
Damesvolley Waregem Dames A
Forfait thuisploeg
F
Reserve: 0 - 3 (Forfait thuisploeg)
Za 24/02/2024
21:00
NAT3D-A-0098
Oudenaarde, Stedelijke sporthal
D'Hondt Volley Oudenaarde Dames A
CSS Outdoor Living Mevoc MEERBEKE A
25/16, 25/19, 16/25, 25/14
3 - 1
Reserve: 3 - 0 (25/19, 25/21, 15/5)
Zo 25/02/2024
18:00
NAT3D-A-0069
Lede, Sporthal De Ommegang
VC Delhaize Lede A
DCA St-Ghislain
 Nationale 3 Dames B
Za 24/02/2024
20:30
NAT3D-B-0097
Baulers, Salle Omnisports
BW NIVELLES
Berg-op Wijgmaal A
25/21, 25/17, 25/14
3 - 0
Reserve: 0 - 3 (11/25, 21/25, 6/15)
Zo 25/02/2024
18:30
NAT3D-B-0101
Leuven, Sporthal Korbeek-Lo
Lizards Lubbeek-Leuven B
VC Chaumont B
Zo 25/02/2024
18:00
NAT3D-B-0099
Pôle-Ballons de la Province de Liège
VBC WAREMME B
VC Lennik Dames A
Zo 25/02/2024
14:30
NAT3D-B-0102
Limal, Complexe Sportif
Limal-Ottignies
NAMUR VOLLEY
25/12, 25/17, 25/12
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/17, 25/16, 15/11)
 Nationale 3 Dames C
Do 22/02/2024
20:45
NAT3D-C-0115
Wolvertem, Sportschuur
Wolvertem Sporting
Topsport School Vilvoorde
16/25, 13/25, 27/25, 22/25
1 - 3
Za 24/02/2024
18:30
NAT3D-C-0119
Puurs, Sporthal Vrijhals
V.C. Puurs - Sint-Amands A
Bovoc Bouwel A
11/25, 20/25, 22/25
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (Forfait thuisploeg)
Za 24/02/2024
20:30
NAT3D-C-0116
Mortsel, Sporthal Den Drab
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN A
BARBAR IXELLES VOLLEY
25/18, 25/14, 25/4
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (26/24, 25/22, 14/16)
Za 24/02/2024
21:00
NAT3D-C-0120
Nijlen, Sporthal ´t Zand
FH NIJLEN A
Geel Zwart Wijnegem A
25/27, 25/21, 25/17, 25/12
3 - 1
Reserve: 0 - 3 (20/25, 22/25, 9/15)
Zo 25/02/2024
18:00
NAT3D-C-0117
Oudegem, Sporthal
VC OUDEGEM B
BRUXELLES EST VC
Zo 25/02/2024
17:30
NAT3D-C-0079
Puurs, Sporthal Vrijhals
V.C. Puurs - Sint-Amands A
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT B
Reserve: 0 - 3 (Forfait thuisploeg)
Zo 25/02/2024
13:30
NAT3D-C-0118
Mechelen, Sporthal De Plaon
Mavoc-Mechelen A
Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B
25/19, 25/12, 17/25, 25/23
3 - 1
Reserve: 3 - 0 (25/9, 25/14, 15/13)
 Nationale 3 Dames D
Za 24/02/2024
20:00
NAT3D-D-0097
Saint Vith, Hall Omnisport Lommersweiler
Lommersweiler V.B.C.
Mavo Dilsen-Stokkem A
25/21, 28/30, 15/25, 25/19, 15/13
3 - 2
Reserve: 1 - 2 (23/25, 25/17, 8/15)
Za 24/02/2024
16:30
NAT3D-D-0101
Genk, Sporthal Eurassur-hal
KVC Lensonline Genk A
Dievoc Diepenbeek A
25/21, 25/16, 25/20
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (25/10, 25/22, 16/18)
Za 24/02/2024
20:00
NAT3D-D-0098
Runkst, Stedelijke Sporthal
DVH Optimasi Hasselt A
Spinley Dessel A
23/25, 20/25, 25/21, 21/25
1 - 3
Reserve: 0 - 3 (27/29, 20/25, 8/15)
Zo 25/02/2024
18:00
NAT3D-D-0102
As, Gemeentelijke sporthal, hall 2
Jaraco As
SC THIMISTER-HERVE
Zo 25/02/2024
18:00
NAT3D-D-0100
Beverst, Sporthal De Zonhoeve
VZW Schovoc Beverst A
Kivola Riemst A
 Interfederale Beker Dames
Di 20/02/2024
20:30
IBD-440
Oudegem, Sporthal
VC OUDEGEM B N3
Velvoc Veltem-Beisem A N2
24/26, 18/25, 21/25
0 - 3
 PROMO 1 Heren WVL
Za 24/02/2024
20:30
WP1H-0101
Diksmuide, De Pluimen
Volley Team Diksmuide
VKt Torhout
25/20, 21/25, 16/25, 19/25
1 - 3
Reserve: 2 - 1 (25/7, 23/25, 15/12)
Za 24/02/2024
20:00
WP1H-0100
Ooigem, Leieland
Ooivo Ooigem
Beobank Citivo Gits
14/25, 25/27, 22/25
0 - 3
Reserve: 3 - 0 (25/20, 25/17, 15/10)
Za 24/02/2024
14:30
WP1H-0098
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren C
VC Packo Zedelgem B
25/20, 25/18, 26/24
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/22, 25/21, 15/12)
Zo 25/02/2024
17:00
WP1H-0097
Tielt, De Ponte
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
Olva Brugge B
Zo 25/02/2024
14:30
WP1H-0102
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs B
Knack Roeselare D
25/15, 25/11, 25/17
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/19, 28/26, 15/10)
Zo 25/02/2024
10:45
WP1H-0099
Bavikhove, De Vlasschaard
Bavo Bavikhove A
VBC Doskom Moorslede A
27/25, 25/19, 18/25, 25/21
3 - 1
Reserve: 2 - 1 (21/25, 25/21, 15/13)
 PROMO 2 Heren WVL
Za 24/02/2024
18:30
WP2H-0098
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren D
Roepovo Poperinge B
25/17, 25/20, 25/9
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/10, 25/13, 15/8)
Za 24/02/2024
20:30
WP2H-0102
Izegem, De Krekel
Izegems Volley Team
AVC Harelbeke
22/25, 20/25, 21/25
0 - 3
Reserve: 3 - 0 (25/18, 25/17, 15/13)
Za 24/02/2024
19:00
WP2H-0097
Bavikhove, De Vlasschaard
Bavo Bavikhove B
Olva Brugge C
14/25, 25/19, 12/25, 20/25
1 - 3
Reserve: 0 - 1 (27/29)
Za 24/02/2024
15:30
WP2H-0101
Wevelgem, De Vlasschaard
VT Marke-Webis Wevelgem C
VC Wivo Wingene VZW
22/25, 16/25, 25/27
0 - 3
Reserve: 2 - 1 (25/22, 25/20, 10/15)
Za 24/02/2024
20:00
WP2H-0032
Ingelmunster, Sporthal
Smash.CL.Ingelmunster
VT MERLO Lendelede
25/20, 22/25, 16/25, 21/25
1 - 3
Reserve: 1 - 2 (20/25, 17/25, 15/10)
 PROMO 3 Heren WVL
Za 24/02/2024
19:00
WP3H-0099
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare E
Olva Brugge D
25/23, 26/24, 20/25, 25/20
3 - 1
Reserve: 1 - 2 (23/25, 19/25, 16/14)
Za 24/02/2024
20:00
WP3H-0102
Wijtschate, De Croonaert
Volley Heuvelland
Decospan Volley Team Menen C (ZR)
19/25, 17/25, 18/25
0 - 3
Reserve: 0 - 0 ()
Za 24/02/2024
14:30
WP3H-0098
Warneton, Salle des sports de Warneton
Evoco Comines
Roepovo Poperinge C
21/25, 24/26, 25/21, 11/25
1 - 3
Reserve: 0 - 3 (21/25, 20/25, 8/15)
Za 24/02/2024
16:30
WP3H-0101
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene B
VC Packo Zedelgem C
25/22, 25/20, 25/21
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/18, 25/22, 18/16)
Za 24/02/2024
20:30
WP3H-0097
Ruiselede, Molendorp Ruiselede
VC WELBI Pervol Ruiselede B
Volley Oudenburg-Gistel
25/18, 25/21, 15/25, 25/16
3 - 1
Reserve: 2 - 1 (25/22, 20/25, 15/13)
 PROMO 1 Dames WVL
Vr 23/02/2024
21:00
WP1D-0097
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Volley Oostende A
VKt Torhout B
16/25, 12/25, 15/25
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (14/25, 8/25, 14/25)
Za 24/02/2024
20:00
WP1D-0092
Gullegem, Gemeentelijke Sporthal
VT Gullegem A
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
22/25, 16/25, 24/26
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (25/27, 19/25, 7/15)
Za 24/02/2024
19:30
WP1D-0096
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Volley Oostende A
Vosta Staden A
23/25, 26/24, 27/29, 23/25
1 - 3
Reserve: 0 - 3 (14/25, 18/25, 12/15)
Za 24/02/2024
16:15
WP1D-0125
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge B
Bevo Beobank Roeselare C
20/25, 15/25, 25/20, 14/25
1 - 3
Reserve: 0 - 3 (21/25, 12/25, 13/15)
Za 24/02/2024
15:30
WP1D-0095
Diksmuide, De Pluimen
Volley Team Diksmuide A
VKt Torhout B
25/27, 22/25, 17/25
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (23/25, 17/25, 2/15)
Za 24/02/2024
20:00
WP1D-0114
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Soncotra Poperinge A
Divo Ingelmunster A
25/17, 25/18, 25/23
3 - 0
Reserve: 1 - 2 (25/15, 23/25, 10/15)
Zo 25/02/2024
18:00
WP1D-0091
Lendelede, Steuren Ambacht
VT MERLO Lendelede A
VKt Torhout C
 Promo 2 Dames A WVL
Vr 23/02/2024
21:00
WP2DA-0094
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene A
Volley Team Brugge B
25/27, 15/25, 29/27, 18/25
1 - 3
Reserve: 2 - 1 (25/23, 6/25, 15/4)
Za 24/02/2024
20:30
WP2DA-0102
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Volley Team Brugge B
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A
25/16, 30/28, 25/10
3 - 0
Reserve: 1 - 2 (25/22, 11/25, 13/15)
Za 24/02/2024
20:00
WP2DA-0073
Varsenare, Hof ter Straeten
Slovo Volley Brugge A
Volley De Haan A
25/21, 25/16, 25/13
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/19, 25/21, 15/8)
Za 24/02/2024
19:00
WP2DA-0100
Lendelede, Steuren Ambacht
VT MERLO Lendelede B
VBC ST. JORIS A
25/15, 25/23, 25/23
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (25/19, 23/25, 15/12)
Za 24/02/2024
20:30
WP2DA-0077
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Volley Team Brugge A
VC Packo Zedelgem A
25/23, 25/13, 25/16
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (25/15, 25/22, 13/15)
Zo 25/02/2024
11:00
WP2DA-0075
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare D
Volley Bredene A
25/22, 25/27, 25/21, 22/25, 15/9
3 - 2
Reserve: 1 - 2 (25/12, 20/25, 11/15)
 Promo 2 Dames B WVL
Vr 23/02/2024
20:30
WP2DB-0115
Menen, Badhuis
Sijos Menen A
Davo Wevelgem B
25/20, 24/26, 28/26, 25/18
3 - 1
Reserve: 0 - 3 (9/25, 11/25, 0/15)
Za 24/02/2024
20:00
WP2DB-0100
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem Dames B
BEVEREN LEIE VBC A
21/25, 9/25, 25/20, 25/17, 8/15
2 - 3
Reserve: 3 - 0 (26/24, 25/20, 16/14)
Za 24/02/2024
17:00
WP2DB-0102
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem B
VT Gullegem B
25/19, 25/20, 25/14
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/20, 25/19, 15/9)
Zo 25/02/2024
18:30
WP2DB-0099
Langemark, Sportcentrum
Sportiva Langemark A
Davo Wevelgem C
Zo 25/02/2024
17:00
WP2DB-0101
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge C
Balti Kortrijk Spurs A
Zo 25/02/2024
11:00
WP2DB-0096
Marke, Sporthal
Mardavo Marke A
Davo Wevelgem B
20/25, 17/25, 13/25
0 - 3
Reserve: 1 - 2 (25/12, 28/30, 12/15)
Zo 25/02/2024
18:00
WP2DB-0025
Deerlijk, Gaverhal
VBC Gaverhal Deerlijk A
Sijos Menen A
 Promo 3 Dames A WVL
Za 24/02/2024
17:00
WP3DA-0093
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Soncotra Poperinge B
Bidavo Bissegem C
25/21, 25/15, 25/18
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/15, 25/15, 15/12)
Za 24/02/2024
20:00
WP3DA-0094
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
Floralux Dynamivo Dadizele A
VBC Katjes Ieper A
25/9, 25/9, 25/20
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (19/25, 25/12, 15/6)
Za 24/02/2024
20:00
WP3DA-0098
Ledegem, Gemeentelijke sporthal
Mevo Ledegem A
Davoz Zwevegem A
26/24, 25/16, 18/25, 16/25, 12/15
2 - 3
Reserve: 1 - 2 (16/25, 25/12, 8/15)
Za 24/02/2024
15:30
WP3DA-0092
Harelbeke, De Dageraad
AVC Harelbeke
Damesvolley Waregem Dames C
25/15, 25/21, 25/9
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/18, 25/17, 15/10)
Za 24/02/2024
20:00
WP3DA-0097
Wijtschate, De Croonaert
Volley Heuvelland A
KERDAVO AVELGEM B
25/12, 25/19, 25/18
3 - 0
Reserve: 1 - 2 (25/17, 22/25, 5/15)
Za 24/02/2024
20:30
WP3DA-0091
Kuurne, Sportpark
VC Jong Kuurne A
Soncotra Poperinge C
25/21, 25/13, 25/19
3 - 0
Reserve: 0 - 3 (Forfait thuisploeg)
 Promo 3 Dames B WVL
Za 24/02/2024
19:30
WP3DB-0102
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Volley Oostende B
VC Apollo Koekelare
25/20, 25/15, 25/21
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/22, 25/18, 15/12)
Za 24/02/2024
20:00
WP3DB-0100
Loppem, De Strooien Hane
Davolo Loppem
VC Wivo Wingene VZW B
20/25, 25/21, 17/25, 25/23, 9/15
2 - 3
Reserve: 0 - 3 (15/25, 8/25, 10/15)
Za 24/02/2024
20:30
WP3DB-0098
Ruiselede, Molendorp Ruiselede
VC WELBI Pervol Ruiselede A
Mehoni Zuienkerke
25/14, 25/13, 25/10
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/11, 25/11, 17/15)
Zo 25/02/2024
10:30
WP3DB-0101
Kortemark, Sporthal
Sarrako Kortemark
Elckerlyc Zwevezele B
15/25, 17/25, 15/25
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (9/25, 5/25, 6/15)
Zo 25/02/2024
11:00
WP3DB-0099
Ingelmunster, Sporthal
Divo Ingelmunster B
VKt Torhout D
25/20, 25/18, 25/20
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/21, 25/23, 15/8)
Zo 25/02/2024
18:00
WP3DB-0097
Markegem, Den Bul
VC Dentergem A
Bevo Beobank Roeselare E
 Promo 4 Dames A WVL
Za 24/02/2024
19:00
WP4DA-0102
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR
Sportiva Langemark C (ZR)
25/23, 25/20, 25/23
3 - 0
Reserve: 0 - 0 ()
Za 24/02/2024
16:00
WP4DA-0092
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR)
Davo Wevelgem D
16/25, 25/23, 17/25, 13/25
1 - 3
Reserve: 0 - 0 ()
Za 24/02/2024
18:00
WP4DA-0091
Warneton, Salle des sports de Warneton
Evoco Comines
Sportiva Langemark B
25/14, 25/6, 25/12
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (26/28, 25/8, 15/6)
Zo 25/02/2024
15:00
WP4DA-0095
Menen, Badhuis
Sijos Menen B
Volley Heuvelland B
Zo 25/02/2024
11:00
WP4DA-0101
Ledegem, Gemeentelijke sporthal
Mevo Ledegem B
VBC Katjes Ieper B (ZR)
Forfait bezoekers
F
Reserve: 0 - 0 ()
Zo 25/02/2024
11:00
WP4DA-0096
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Soncotra Poperinge D
Vosta Staden B
18/25, 19/25, 15/25
0 - 3
Reserve: 2 - 1 (27/25, 17/25, 15/10)
 Promo 4 Dames B WVL
Za 24/02/2024
15:30
WP4DB-0118
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM C
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
11/25, 19/25, 24/26
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (6/25, 23/25, 6/15)
Za 24/02/2024
19:00
WP4DB-0115
Kuurne, Sportpark
VC Jong Kuurne B (ZR)
Balti Kortrijk Spurs B
25/21, 13/25, 20/25, 19/25
1 - 3
Reserve: 0 - 0 ()
Za 24/02/2024
11:00
WP4DB-0120
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem Dames D (ZR)
KA.VO St Eloois Winkel
25/10, 25/8, 25/20
3 - 0
Reserve: 0 - 0 ()
Za 24/02/2024
14:00
WP4DB-0117
Ingelmunster, Sporthal
Divo Ingelmunster C
BEVEREN LEIE VBC B
25/21, 25/14, 26/28, 25/22
3 - 1
Reserve: 1 - 2 (25/19, 15/25, 12/15)
Za 24/02/2024
19:00
WP4DB-0119
Marke, Sporthal
Mardavo Marke B
Davoz Zwevegem B
15/25, 25/18, 26/24, 25/18
3 - 1
Reserve: 2 - 1 (25/21, 25/23, 12/15)
Za 24/02/2024
16:00
WP4DB-0116
Gullegem, Gemeentelijke Sporthal
VT Gullegem C
Bidavo Bissegem D (ZR)
25/16, 25/19, 25/19
3 - 0
Reserve: 0 - 0 ()
Zo 25/02/2024
13:00
WP4DB-0110
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem Dames D (ZR)
Mardavo Marke B
25/14, 25/16, 25/16
3 - 0
Reserve: 0 - 0 ()
 Promo 4 Dames C WVL
Za 24/02/2024
16:00
WP4DC-0035
Tielt, De Ponte
Alfa Solutions Tievolley Tielt C
Ruvo Ruddervoorde B
25/14, 25/20, 25/14
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (14/25, 25/10, 15/7)
Za 24/02/2024
16:00
WP4DC-0097
Ruiselede, Molendorp Ruiselede
VC WELBI Pervol Ruiselede B
Elckerlyc Zwevezele C
25/19, 25/20, 25/15
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (16/25, 25/18, 15/11)
Za 24/02/2024
20:30
WP4DC-0101
Lichtervelde, Gemeentelijke Sporthal
V.T. Lichtervelde
VC Dentergem B (ZR)
25/20, 19/25, 25/21, 25/13
3 - 1
Reserve: 0 - 0 ()
Za 24/02/2024
19:30
WP4DC-0100
Gits, Sporthal Ogierlande
Gidas Gits
VC Wivo Wingene VZW C
25/14, 25/12, 25/15
3 - 0
Reserve: 2 - 1 (20/25, 25/17, 17/15)
Zo 25/02/2024
14:30
WP4DC-0102
Beernem, Sporthal Drogenbrood
VBC ST. JORIS B
VKt Torhout E
18/25, 11/25, 20/25
0 - 3
Reserve: 0 - 3 (24/26, 23/25, 16/18)
Zo 25/02/2024
15:30
WP4DC-0099
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare F
Izegems Volley Team B
Reserve: 1 - 2 (20/25, 28/26, 5/15)
 Promo 4 Dames D WVL
Za 24/02/2024
19:30
WP4DD-0099
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Volley Oostende C
Volley Oudenburg-Gistel
25/12, 25/21, 25/21
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/23, 25/17, 15/8)
Za 24/02/2024
16:30
WP4DD-0097
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene B
VC Packo Zedelgem B
25/4, 25/6, 25/10
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/16, 25/9, 18/16)
Za 24/02/2024
20:30
WP4DD-0102
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Volley Team Brugge C
VBC ST. JORIS C
25/23, 23/25, 25/13, 25/13
3 - 1
Reserve: 2 - 1 (25/22, 23/25, 15/9)
Za 24/02/2024
20:00
WP4DD-0035
Varsenare, Hof ter Straeten
Slovo Volley Brugge B
Volley Team Diksmuide B
25/14, 25/19, 25/18
3 - 0
Reserve: 3 - 0 (25/17, 25/16, 15/9)
Zo 25/02/2024
15:00
WP4DD-0100
Leffinge, De Barloke
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
VC Packo Zedelgem C
Reserve: 1 - 2 (25/15, 11/25, 5/15)
 Jongens U17 Niveau 1
Za 24/02/2024
09:00
WJU17N1-0048
Rekkem,Ter Steenlandt
Decospan Volley Team Menen
VT Marke-Webis Wevelgem
18/25, 25/22, 19/25, 25/20, 15/10
3 - 2
Za 24/02/2024
11:00
WJU17N1-0046
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare A
Knack Roeselare B (+)
25/16, 25/15, 25/14, 25/20
4 - 0
Zo 25/02/2024
10:30
WJU17N1-0047
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren A
Rembert Torhout Heren B (+)
25/23, 25/10, 25/12, 23/25
3 - 1
 Jongens U17 Niveau 2
Za 24/02/2024
14:00
WJU17N2-0064
Lendelede, Steuren Ambacht
VT MERLO Lendelede
Volley De Haan (+)
20/25, 25/12, 25/16, 25/19
3 - 1
Za 24/02/2024
16:00
WJU17N2-0063
Izegem, De Krekel
Izegems Volley Team
Volley Oudenburg-Gistel
25/8, 25/12, 25/16, 25/10
4 - 0
Za 24/02/2024
16:00
WJU17N2-0062
Diksmuide, De Pluimen
Volley Team Diksmuide (+)
Alfa Solutions Tievolley Tielt
24/26, 17/25, 25/17, 19/25
1 - 3
Za 24/02/2024
14:30
WJU17N2-0061
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Olva Brugge
VC Jong Kuurne
25/6, 25/15, 25/10, 25/14
4 - 0
 Jongens U15 Niveau 1
Za 24/02/2024
11:00
WJU15N1-0048
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs (+)
VT Marke-Webis Wevelgem
19/25, 25/21, 25/22, 23/25, 15/9
3 - 2
Za 24/02/2024
13:00
WJU15N1-0047
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren B
Rembert Torhout Heren A
20/25, 11/25, 24/26, 19/25
0 - 4
Zo 25/02/2024
09:00
WJU15N1-0046
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare A
Knack Roeselare B
25/21, 25/18, 25/19, 25/20
4 - 0
 Jongens U15 Niveau 2
Za 24/02/2024
14:30
WJU15N2-0077
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Olva Brugge B
Roepovo Poperinge (+)
23/25, 5/25, 20/25, 16/25
0 - 4
Za 24/02/2024
11:00
WJU15N2-0084
Lendelede, Steuren Ambacht
VT MERLO Lendelede
VBC Doskom Moorslede
25/11, 25/16, 25/19, 25/22
4 - 0
Zo 25/02/2024
13:30
WJU15N2-0085
Leffinge, De Barloke
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke C (+)
Knack Roeselare C (+)
20/25, 16/25, 20/25, 25/23
1 - 3
 Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 24/02/2024
11:00
WJU13 N1 R2 RA-0014
Rekkem,Ter Steenlandt
Decospan Volley Team Menen A
Rembert Torhout Heren B
21/25, 18/25, 22/25, 25/22
1 - 3
Zo 25/02/2024
13:45
WJU13 N1 R2 RA-0015
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
VBC Doskom Moorslede
Alfa Solutions Tievolley Tielt
25/17, 25/18, 25/13, 25/20
4 - 0
 Jongens U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Zo 25/02/2024
11:00
WJU13 N1 R2 RB-009
Roeselare, Schiervelde
Knack Roeselare B
VC Jong Kuurne
25/21, 25/9, 25/15, 25/13
4 - 0
Zo 25/02/2024
17:30
WJU13 N1 R2 RB-010
Oostkamp, De Valkaart
VZW Volley Venus Oostkamp
VT Marke-Webis Wevelgem
 Jongens U13 Niveau 2
Za 24/02/2024
11:00
WJU13N2-0101
Menen, Sporthal Overleie Sint-Aloysiuscollege
Decospan Volley Team Menen B
Smash.CL.Ingelmunster (+)
Za 24/02/2024
14:00
WJU13N2-0099
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren C
Knack Roeselare C
22/25, 19/25, 21/25, 17/25
0 - 4
Za 24/02/2024
11:00
WJU13N2-0102
Zedelgem, Groene Meersen Zedelgem
VC Packo Zedelgem
Volley Oudenburg-Gistel
25/14, 25/17, 25/15, 25/17
4 - 0
Zo 25/02/2024
11:00
WJU13N2-0097
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene (+)
VT MERLO Lendelede (+)
25/12, 25/7, 25/9, 25/11
4 - 0
 Jongens U11 Niveau 1
Za 24/02/2024
14:00
WJU11N1-0047
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren B
Balti Kortrijk Spurs (+)
14/25, 25/15, 25/15, 24/26, 15/13
3 - 2
Za 24/02/2024
13:00
WJU11N1-0046
Torhout, Stedelijke Sporthal
Rembert Torhout Heren A
Knack Roeselare A
27/25, 20/25, 17/25, 25/21, 18/16
3 - 2
Za 24/02/2024
11:00
WJU11N1-0048
Menen, Sporthal Overleie Sint-Aloysiuscollege
Decospan Volley Team Menen A
VT Marke-Webis Wevelgem
12/25, 15/25, 21/25, 22/25
0 - 4
 Jongens U11 Niveau 2 Ronde 2
Za 24/02/2024
17:30
WJU11N2R2-010
Kuurne, Sportpark
VC Jong Kuurne
VT Marke-Webis Wevelgem
12/25, 14/25, 27/25, 8/25
1 - 3
Za 24/02/2024
09:00
WJU11N2R2-009
Menen, Sporthal Overleie Sint-Aloysiuscollege
Decospan Volley Team Menen B
Knack Roeselare C
19/25, 23/25, 28/30, 25/22
1 - 3
 Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 24/02/2024
11:00
WMU17 N1 R2 RA-0013
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge A
Damesvolley Waregem A
25/13, 25/21, 25/17, 25/23
4 - 0
Za 24/02/2024
11:00
WMU17 N1 R2 RA-0015
Wevelgem, De Vlasschaard
Davo Wevelgem A
Volley Team Brugge A
23/25, 15/25, 25/22, 25/18, 17/15
3 - 2
Za 24/02/2024
13:30
WMU17 N1 R2 RA-0014
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
Floralux Dynamivo Dadizele A
Vlamvo Vlamertinge B
15/25, 16/25, 18/25, 13/25
0 - 4
Zo 25/02/2024
09:00
WMU17 N1 R2 RA-0018
Wevelgem, De Vlasschaard
Davo Wevelgem A
Damesvolley Waregem A
19/25, 14/25, 20/25, 25/13
1 - 3
 Meisjes U17 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Za 24/02/2024
16:00
WMU17 N1 R2 RB-015
Langemark, Sportcentrum
Sportiva Langemark
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
25/21, 25/15, 27/25, 17/25
3 - 1
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A
Za 24/02/2024
11:00
WMU17N2 RA-0083
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem A
Evoco Comines
25/7, 25/19, 25/12, 25/15
4 - 0
Za 24/02/2024
15:30
WMU17N2 RA-0101
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Soncotra Poperinge B
Volley Heuvelland
25/22, 21/25, 15/25, 18/25
1 - 3
Za 24/02/2024
11:00
WMU17N2 RA-0060
Moorslede, Gem. Sporthal Grimmertinge
Floralux Dynamivo Dadizele B
VBC Katjes Ieper
11/25, 15/25, 10/25, 16/25
0 - 4
Za 24/02/2024
13:30
WMU17N2 RA-0085
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
Soncotra Poperinge A
17/25, 23/25, 25/20, 20/25
1 - 3
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks B
Za 24/02/2024
11:00
WMU17N2 RB-0079
Wevelgem, De Vlasschaard
Davo Wevelgem C
DVM MOORSELE TEAM AZUR B
25/19, 24/26, 16/25, 25/20, 15/8
3 - 2
Za 24/02/2024
13:30
WMU17N2 RB-0083
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem B
VC Jong Kuurne
22/25, 20/25, 12/25, 11/25
0 - 4
Zo 25/02/2024
17:00
WMU17N2 RB-0078
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem B (+)
Bevo Beobank Roeselare
Zo 25/02/2024
11:00
WMU17N2 RB-0082
Gullegem, Gemeentelijke Sporthal
VT Gullegem A
Izegems Volley Team A
23/25, 25/9, 25/19, 25/27, 15/11
3 - 2
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks C
Za 24/02/2024
13:30
WMU17N2 RC-0081
Beveren-Leie, De Averul
Beveren Leie VBC
DVH Wielsbeke A (+)
17/25, 6/25, 21/25, 20/25
0 - 4
Za 24/02/2024
09:00
WMU17N2 RC-0084
Markegem, Den Bul
VC Dentergem
DVH Wielsbeke B
25/23, 21/25, 15/25, 18/25
1 - 3
Za 24/02/2024
15:30
WMU17N2 RC-0083
Marke, Sporthal
Mardavo Marke
Damesvolley Waregem C (+)
25/21, 21/25, 18/25, 23/25
1 - 3
Zo 25/02/2024
13:00
WMU17N2 RC-0082
Deerlijk, Gaverhal
VBC Gaverhal Deerlijk
KERDAVO AVELGEM B
25/7, 25/5, 25/12, 25/18
4 - 0
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks D
Za 24/02/2024
11:00
WMU17N2 RD-0083
Zuienkerke, Gemeentelijke sporthal
Mehoni Zuienkerke (+)
VBC ST. JORIS
13/25, 25/10, 25/22, 25/16
3 - 1
Za 24/02/2024
10:30
WMU17N2 RD-0084
Loppem, De Strooien Hane
Davolo Loppem
V.T. Lichtervelde
25/21, 18/25, 25/22, 23/25, 12/15
2 - 3
Za 24/02/2024
16:30
WMU17N2 RD-0082
Varsenare, Hof ter Straeten
Slovo Volley Brugge B
VC WELBI Pervol Ruiselede A
25/8, 25/17, 26/24, 25/19
4 - 0
Za 24/02/2024
16:30
WMU17N2 RD-0085
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Volley Team Brugge B (+)
Slovo Volley Brugge A
10/25, 23/25, 21/25, 25/19
1 - 3
Zo 25/02/2024
13:30
WMU17N2 RD-0081
Oostkamp, De Valkaart
VZW Volley Venus Oostkamp
VC WELBI Pervol Ruiselede B
 Meisjes U17 Niveau 2 Reeks E
Za 24/02/2024
15:30
WMU17N2 RE-0083
De Haan, Haneveld
Volley De Haan (+)
Volley Bredene B (+)
25/22, 25/17, 27/25, 25/12
4 - 0
Za 24/02/2024
10:00
WMU17N2 RE-0063
Oostende, Mr.V. Arena
Hermes Volley Oostende A
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke
20/25, 25/19, 17/25, 18/25
1 - 3
Za 24/02/2024
11:00
WMU17N2 RE-0085
Gits, Sporthal Ogierlande
Gidas Gits (+)
Hermes Volley Oostende B
25/16, 11/25, 25/23, 13/25, 15/10
3 - 2
Zo 25/02/2024
11:00
WMU17N2 RE-0081
Gistel, Sporthal Zomerloos
Volley Oudenburg-Gistel A
VC Apollo Koekelare (+)
25/19, 25/20, 25/17, 25/12
4 - 0
Zo 25/02/2024
11:00
WMU17N2 RE-0061
Bredene, Sportcentrum Ter Polder
Volley Bredene A (+)
Vosta Staden
25/20, 20/25, 25/21, 25/21
3 - 1
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 24/02/2024
09:00
WMU15N1R2 RA-0001
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem A
VKt Torhout A
25/17, 17/25, 25/23, 25/23
3 - 1
Za 24/02/2024
11:00
WMU15N1R2 RA-0011
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare B
Vlamvo Vlamertinge A
18/25, 23/25, 18/25, 15/25
0 - 4
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Zo 25/02/2024
13:00
WMU15N1R2 RB-0005
Waregem, De Treffer
Damesvolley Waregem B
Elckerlyc Zwevezele A
16/25, 20/25, 25/11, 26/28
1 - 3
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Za 24/02/2024
10:00
WMU15N1R2 RC-0002
Staden, De Wankaarde
Vosta Staden A
Bevo Beobank Roeselare A
25/20, 17/25, 15/25, 20/25
1 - 3
Za 24/02/2024
14:00
WMU15N1R2 RC-0012
Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge
Volley Team Brugge A
KERDAVO AVELGEM A
9/25, 22/25, 18/25, 18/25
0 - 4
 Meisjes U15 Niveau 1 Ronde 2 Reeks D
Za 24/02/2024
13:30
WMU15N1R2 RD-0002
Ingelmunster, Sporthal
Divo Ingelmunster A
VBC ST. JORIS
25/22, 25/22, 25/18, 21/25
3 - 1
Za 24/02/2024
09:00
WMU15N1R2 RD-0001
Wevelgem, De Vlasschaard
Davo Wevelgem A
Hermes Rekkenshop Oostende
25/14, 25/21, 21/25, 25/20
3 - 1
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks A
Za 24/02/2024
11:00
WMU15N2 RA-0084
Bissegem, Ter Biezen
Bidavo Bissegem
Sijos Menen A (+)
15/25, 9/25, 13/25, 2/25
0 - 4
Za 24/02/2024
13:30
WMU15N2 RA-0023
Avelgem, Sporthal Ter Muncken
KERDAVO AVELGEM B (+)
DVM MOORSELE TEAM AZUR B (+)
25/16, 16/25, 25/19, 22/25, 15/11
3 - 2
Zo 25/02/2024
11:00
WMU15N2 RA-0081
Marke, Sporthal
Mardavo Marke
VBC Gaverhal Deerlijk (+)
25/14, 25/18, 25/19, 25/21
4 - 0
Zo 25/02/2024
11:00
WMU15N2 RA-0085
Kortrijk, Sportcampus Lange Munte
Balti Kortrijk Spurs (+)
Damesvolley Waregem C
25/8, 20/25, 21/25, 23/25
1 - 3
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks B
Za 24/02/2024
16:00
WMU15N2 RB-0084
Ledegem, Gemeentelijke sporthal
Mevo Ledegem B
Sijos Menen B
21/25, 25/14, 23/25, 25/14, 15/9
3 - 2
Za 24/02/2024
15:30
WMU15N2 RB-0083
Poperinge, Stedelijke Sporthal
Soncotra Poperinge
VT Gullegem
25/15, 7/25, 19/25, 12/25
1 - 3
Za 24/02/2024
15:30
WMU15N2 RB-0085
Moorsele, Sporthal Arena
DVM MOORSELE TEAM AZUR A
VBC Katjes Ieper
14/25, 25/16, 5/25, 20/25
1 - 3
Za 24/02/2024
11:00
WMU15N2 RB-0081
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge B
Damesvolley Waregem D
25/19, 16/25, 9/25, 25/21, 9/15
2 - 3
Zo 25/02/2024
18:30
WMU15N2 RB-0082
Langemark, Sportcentrum
Sportiva Langemark
Davo Wevelgem B
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks C
Za 24/02/2024
09:00
WMU15N2 RC-0082
Lendelede, Steuren Ambacht
VT MERLO Lendelede (+)
Izegems Volley Team A
25/11, 25/15, 25/21, 20/25
3 - 1
Za 24/02/2024
09:00
WMU15N2 RC-0080
Markegem, Den Bul
VC Dentergem B (+)
Alfa Solutions Tievolley Tielt B
25/16, 25/19, 19/25, 25/18
3 - 1
Za 24/02/2024
11:00
WMU15N2 RC-0084
Markegem, Den Bul
VC Dentergem A
Mevo Ledegem A
17/25, 23/25, 15/25, 19/25
0 - 4
Za 24/02/2024
11:00
WMU15N2 RC-0083
Ingelmunster, Sporthal
Divo Ingelmunster B
Beveren Leie VBC B
25/19, 22/25, 20/25, 23/25
1 - 3
Zo 25/02/2024
09:00
WMU15N2 RC-0085
Sint Eloois Winkel, Gemeentelijke sporthal
KA.VO St Eloois Winkel (+)
Damesvolley Waregem E
15/25, 25/21, 25/17, 25/12
3 - 1
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks D
Za 24/02/2024
10:45
WMU15N2 RD-0066
Diksmuide, De Pluimen
Volley Team Diksmuide B (+)
Sarrako Kortemark
18/25, 22/25, 25/22, 15/25
1 - 3
Za 24/02/2024
11:00
WMU15N2 RD-0069
Gits, Sporthal Ogierlande
Gidas Gits
VC Apollo Koekelare A
25/21, 25/21, 25/18, 23/25
3 - 1
Za 24/02/2024
10:45
WMU15N2 RD-0067
Diksmuide, De Pluimen
Volley Team Diksmuide A (+)
Elckerlyc Zwevezele B (+)
25/23, 25/12, 25/15, 25/18
4 - 0
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks E
Za 24/02/2024
10:00
WMU15N2 RE-0083
Ruddervoorde, Sportcentrum Riderfort
Ruvo Ruddervoorde A (+)
VC Wivo Wingene VZW (+)
25/19, 19/25, 25/13, 25/23
3 - 1
Za 24/02/2024
14:00
WMU15N2 RE-0085
Ruiselede, Molendorp Ruiselede
VC WELBI Pervol Ruiselede
VBC ST. JORIS A
24/26, 12/25, 12/25, 14/25
0 - 4
Za 24/02/2024
10:30
WMU15N2 RE-0084
Loppem, De Strooien Hane
Davolo Loppem
Ruvo Ruddervoorde B
25/14, 25/14, 25/15, 25/18
4 - 0
Zo 25/02/2024
13:00
WMU15N2 RE-0082
Beernem, Sporthal Drogenbrood
VBC ST. JORIS B
Volley Team Brugge B
25/16, 25/22, 20/25, 25/23
3 - 1
Zo 25/02/2024
10:00
WMU15N2 RE-0081
Sijsele, Gemeentelijke Turnzaal Het Spoor
Volley Team Damme VZW (+)
VZW Volley Venus Oostkamp A
24/26, 25/15, 25/18, 25/17
3 - 1
 Meisjes U15 Niveau 2 Reeks F
Za 24/02/2024
17:00
WMU15N2 RF-0084
Zuienkerke, Gemeentelijke sporthal
Mehoni Zuienkerke (+)
Kon. Volleybalclub Jumpers Middelkerke A (+)
25/23, 25/13, 25/21, 25/18
4 - 0
Za 24/02/2024
11:00
WMU15N2 RF-0082
Koekelare, Gemeentelijke sporthal
VC Apollo Koekelare B
VC Packo Zedelgem B
25/14, 20/25, 25/8, 25/20
3 - 1
Zo 25/02/2024
16:30
WMU15N2 RF-0083
Leffinge, De Barloke
Kon; Volleybalclub Jumpers Middelkerke B
Volley De Haan
Zo 25/02/2024
15:30
WMU15N2 RF-0085
Oostkamp, De Valkaart
VZW Volley Venus Oostkamp B
Slovo Volley Brugge
Zo 25/02/2024
13:30
WMU15N2 RF-0081
Gistel, Sporthal Zomerloos
Volley Oudenburg-Gistel
Volley Bredene
 Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks A
Za 24/02/2024
09:00
WMU13N1R2 RA-0001
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare A
Floralux Dynamivo Dadizele A
25/14, 25/17, 25/15, 25/8
4 - 0
Zo 25/02/2024
13:00
WMU13N1R2 RA-0002
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge A
Davo Wevelgem A
25/17, 25/14, 25/20, 25/20
4 - 0
 Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks B
Za 24/02/2024
09:00
WMU13N1R2 RB-0001
Vlamertinge, Sporthal
Vlamvo Vlamertinge B
VKt Torhout A
20/25, 22/25, 25/21, 25/19, 15/17
2 - 3
Zo 25/02/2024
11:00
WMU13N1R2 RB-0011
Tielt, De Ponte
Alfa Solutions Tievolley Tielt A
Damesvolley Waregem A
16/25, 10/25, 21/25, 26/24
1 - 3
 Meisjes U13 Niveau 1 Ronde 2 Reeks C
Za 24/02/2024
09:00
WMU13N1R2 RC-0012
Roeselare, Sporthal Beveren
Bevo Beobank Roeselare B
KERDAVO AVELGEM A
26/24, 25/23, 25/20, 25/18
4 - 0
Za 24/02/2024
13:30
WMU13N1R2 RC-0002
Diksmuide, De Pluimen