Download .xls
 LIGA HEREN
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
LIGH-0018
Sportcomplex Haasrode
BDO HAASRODE LEUVEN A
CARUUR VOLLEY GENT
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
LIGH-0017
Sportcentrum SCHOTTE, Aalst
LINDEMANS AALST
KNACK ROESELARE A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
LIGH-0020
Pôle-Ballons de la Province de Liège
WAREMME VBCA
TECTUM ACHEL A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
LIGH-0019
CC De Steiger, Vauban, Menen
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN
VC GREENYARD MAASEIK
 NATIONALE 1 HEREN
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT1H-0032
Sporthal Vrijhals, Puurs
VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT1H-0030
Gem. Sportcentrum, Hemiksem
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT1H-0029
Sporthal De Lichten, Booischot
MENDO BOOISCHOT A
V.C. ZOERSEL A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT1H-0035
Sporthal Diepvenneke, Vosselaar
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
BW NIVELLES A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT1H-0033
Centre Sportif J. Moisse, Mont-St-Guibert
AXIS GUIBERTIN A
INTERFREIGHT ANTWERP VOLLEYTEAM M
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
NAT1H-0031
Sporthal De Dulpop, Bazel
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE A
ENVOL H MORTROUX THIMISTER A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
17:30
NAT1H-0034
Sportcomplex Den Dijk, Haacht
VC FENIKS HAACHT
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
 NATIONALE 2 HEREN A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
NAT2HA-0030
Sporthal De Lichten, Booischot
MENDO BOOISCHOT B
V.C. HELIOS ZONHOVEN
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2HA-0028
Sportzaal ´t Centrum, Geetbets
VBC BEVO GEETBETS H-A
VC TESLA LINT A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2HA-0026
Sporthal Ymeria, Wijgmaal
BERG-OP WIJGMAAL
WAREMME VBCB
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
NAT2HA-0027
Complexe sportif Adrien Herman, Esneux
VB ESNEUX A
KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
 NATIONALE 2 HEREN B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2HB-0028
Sporthal Molendorp, Ruiselede
PERVOL RUISELEDE
BRUXELLES EST VC A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
NAT2HB-0027
Sporthal De sportstek,Stekene
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A
SKILL TOURNAI
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2HB-0029
Sporthal Kruikenburg, Ternat
KRUIKENBURG TERNAT A
KNACK ROESELARE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2HB-0025
Stedelijke sporthal Oudenaarde
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE HEREN A
REMBERT TORHOUT HEREN
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT2HB-0030
Gemeentelijke sporthal Overbeke, Asper
VC FELCO HEREN GAVERE
M. SIKS BLAASVELD VC
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
NAT2HB-0026
Sportcampus Lange Munte, Kortrijk
BALTI KORTRIJK
VC PACKO ZEDELGEM A
 NATIONALE 3 HEREN A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT3HA-0025
Hall omnisports du Parc
JS BAUDOUR 1
VC KALKEN A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
NAT3HA-0029
Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM B
DAKWERKEN DE VOS DENDERHOUTEM
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3HA-0028
Sportcentrum J.Saelens, Assebroek
OLVA BRUGGE A
PVT MOUSCRON 1
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT3HA-0091
Sporthal De Hoge Wal, Ertvelde
EEVOC ERTVELDE-EVERGEM
OTT1
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
NAT3HA-0026
académie de police E. Vaes
RVC JURBISE 1
ROEPOVO POPERINGE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT3HA-0030
Gem. Sportcentrum, Aalter
VC AALTER
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A
 NATIONALE 3 HEREN B
Do 22/10/2020 (UITGESTELD)
21:00
NAT3HB-0009
Sporthal Hofstade Heide
HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
BDO HAASRODE LEUVEN B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:45
NAT3HB-0033
Centre Sportif d'Auderghem - Salle Willeghem
BRUXELLES EST VC B
HZ 93 HOFSTADE-ZEMST
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:30
NAT3HB-0029
Gemeentelijk Sportcentrum, Hemiksem
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B
CAPCI-WB
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3HB-0035
Salle Ballens ASBL, Monceau
MODAL CHARLEROI VOLLEY 1
BDO HAASRODE LEUVEN B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
NAT3HB-0032
Capenberg Oxaco Center, Boechout
OXACO BVC ANTWERPEN A
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT3HB-0030
Sporthal 't Sportstekske, Ninove
MEVOC MEERBEKE
VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:30
NAT3HB-0017
Sporthal De Dulpop, Bazel
GIMM-E WAASLAND KRUIBEKE B
SPORTA BRUSSELS VOLLEY A
 NATIONALE 3 HEREN C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
21:00
NAT3HC-0029
Complex Omnisports de Walhain
VC WALHAIN A
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3HC-0026
Sporthal ´t Kapelleke, Herenthout
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A
MENDO BOOISCHOT C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
21:30
NAT3HC-0028
Gem. Sportzaal, Leefdaal
VCV LEEFDAAL-BERTEM A
V.C. ZOERSEL B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT3HC-0027
Sporthal ´t Beerke, Beerse
VOLLEY BEERSE HEREN A
BDO HAASRODE LEUVEN C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
NAT3HC-0030
Sporthal ´t Zand, Nijlen
FH NIJLEN A
AXIS GUIBERTIN C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT3HC-0025
Centre Sportif André Docquier
VC CHAUMONT
VC SMASH LIER A
 NATIONALE 3 HEREN D
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3HD-0029
Institut St-Joseph
ST-JO WELKENRAEDT
HE-VOC HECHTEL-EKSEL A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3HD-0028
Sporthal Eurassur-hal, Genk
WARA GENK A
VC GREENYARD MAASEIK B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3HD-0030
Gemeentelijke sporthal, Averbode
GOLAZO AVERBODE A
ENVOL H MORTROUX THIMISTER B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3HD-0025
Hall Omnisport, Marchin
RIBAMBELLE MARCHIN A
KIVOLA RIEMST A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
NAT3HD-0091
Hall omnisport de Bouge
NAMUR VOLLEY
VOLLEY BOUILLON
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT3HD-0026
Hall Omni Michel Daerden (config1)
VBC HERSTAL
ATHUS-MESSANCY.
 LIGA DAMES
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
LIGD-0024
Sporthal Meerminnen B
ASTERIX AVO
VC OUDEGEM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
LIGD-0021
EDUGO Arena, Oostakker
VDK GENT DAMES VOLLEY A
VOLLEY SATURNUS MICHELBEKE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
LIGD-0023
Shape N Go Arena
TCHALOU VOLLEY
INTERFREIGHT ANTWERP VOLLEY TEAM W
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
LIGD-0022
Arcade - Alpha Hall, Genk
JARACO LVL AS-TONGEREN
MODAL CHARLEROI VOLLEY 1
 NATIONALE 1 DAMES
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT1D-0030
Sporthal Achterbroek, Kalmthout
FIXIT VOLLEY KALMTHOUT A
BEVO BEOBANK ROESELARE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
NAT1D-0026
Sporthal Diepvenneke, Vosselaar
HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN A
WEVOC WELLEN
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
NAT1D-0029
Shape N Go Arena
TCHALOU VOLLEY B
BDO HAASRODE LEUVEN A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
NAT1D-0025
EDUGO Arena, Oostakker
VDK GENT DAMES VOLLEY B
V.C. ZOERSEL A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT1D-0027
Sporthal De sportstek,Stekene
VAMOS STEKENE - SINT-GILLIS-WAAS A
NAMUR VOLLEY A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT1D-0028
EVC Vilvoorde
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE
VBC ZANDHOVEN A
 NATIONALE 2 DAMES A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2DA-0029
Sporthal Ter Biezen, Bissegem
BIDAVO BISSEGEM A
TCHALOU VOLLEY C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT2DA-0028
Gem. Sporthal Jo Baetens, Lennik
VC LENNIK DAMES
VC TESLA LINT A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
17:30
NAT2DA-0025
Complexe Sportif Limal
LIMAL-OTTIGNIES SG 1
NIDAK NIEUWKERKEN A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT2DA-0027
Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT A
AVANTI AALTER
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
NAT2DA-0026
Centre Sportif André Docquier
VC CHAUMONT A
VC HEBO BORSBEKE-HERZELE
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:45
NAT2DA-0030
Salle Omnisports de Baulers
BW NIVELLES A
M. SIKS BLAASVELD VC
 NATIONALE 2 DAMES B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2DB-0033
Complex Sportif Gembloux
VC GEMBLOUX A
CRISTAL ALKEN JEVAL A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
NAT2DB-0125
Hall Omnisports de Jemeppe
VC JEMEPPE A
ST-LOUIS WAREMME
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT2DB-0029
JARTAZI Arena, St-Antonius Zoersel
AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL A
VC PROFONDEVILLE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT2DB-0035
Sporthal Op ´t Reeck, Riemst
KIVOLA RIEMST A
DATOVOC TONGEREN
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT2DB-0030
Pôle-Ballons de la Province de Liège
WAREMME VBCA
VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT A
 NATIONALE 3 DAMES A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT3DA-0030
Sportoase 'De Lijster' Londerzeel
VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS A
VLAMVO VLAMERTINGE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3DA-0027
Sporthal De Strooien Hane, Loppem
DAVOLO LOPPEM A
KRUIKENBURG TERNAT A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
NAT3DA-0026
Centre sportif Jacky Leroy
LESSINES-FLOBECQ A
GOVOK CAMMAERT GOOIK VZW
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT3DA-0025
Hall omnisports du Parc
JS BAUDOUR 1
PV BASECLES 1
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT3DA-0029
Sporthal Oudegem
VC OUDEGEM B
VC WIVO WINGENE VZW A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT3DA-0028
Stedelijke sporthal Oudenaarde
D'HONDT VOLLEY OUDENAARDE DAMES A
JTV DERO ZELE - BERLARE A
 NATIONALE 3 DAMES B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
21:00
NAT3DB-0035
Centre Sportif A. Demuyter, Bruxelles
IXELLES VOLLEY A
BOVOC BOUWEL A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
NAT3DB-0029
De Sporthal, Heist-op den Berg
VOLLEY HEIST DAMES
VELVOC VELTEM-BEISEM - A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3DB-0125
Sporthal Den Drab, Mortsel
MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN
HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
NAT3DB-0030
Centre Sportif d'Auderghem - Salle Willeghem
BRUXELLES EST VC
OLVEK EKEREN
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
NAT3DB-0032
EVC Vilvoorde
TOPSPORT SCHOOL VILVOORDE
VC SMASH LIER A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
13:30
NAT3DB-0031
Sporthal De Plaon, Mechelen
MAVOC-MECHELEN A
BDO HAASRODE LEUVEN B
 NATIONALE 3 DAMES C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
NAT3DC-0031
Gem. Sporthal, Helchteren
HVC PROMOBUTLER HELCHTEREN A
VC CINEY A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
NAT3DC-0033
Sporthal Sparrendal, Lanaken
KVC SPARVOC LANAKEN-BRIEGDEN A
BEPAVOC BERINGEN
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:30
NAT3DC-0032
Stedelijke Sporthal Runkst
DAMES VOLLEY HASSELT (DVH) A
ROVEKA STEVOORT A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
NAT3DC-0121
Hall Omnisports de Bouillon
BOUILLON
STALVOC BEVERLO
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
NAT3DC-0035
Hall Omnisports Antoine Fonck
SC THIMISTER-HERVE
HERMALLE SVC
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:30
NAT3DC-0125
Hall omnisport de Bouge
NAMUR VOLLEY B
WAREMME VBCB
 BELGIAN CUP HEREN PRE3
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCH PRE3-3
Winner BCH PRE2 - 7
Winner BCH PRE2 - 4
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCH PRE3-5
Winner BCH PRE2 - 6
Winner BCH PRE2 - 5
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCH PRE3-2
Winner BCH PRE2 - 10
Winner BCH PRE2 - 9
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCH PRE3-4
Winner BCH PRE2 - 1
Winner BCH PRE2 - 11
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCH PRE3-1
Winner BCH PRE2 - 2
Winner BCH PRE2 - 12
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCH PRE3-6
Winner BCH PRE2 - 3
Winner BCH PRE2 - 8
 BELGIAN CUP DAMES PRE3
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCD PRE3-1
Winner BCD PRE2 - 6
Winner BCD PRE2 - 12
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCD PRE3-6
Winner BCD PRE2 - 8
Winner BCD PRE2 - 11
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCD PRE3-3
Winner BCD PRE2 - 2
Winner BCD PRE2 - 10
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCD PRE3-5
Winner BCD PRE2 - 4
Winner BCD PRE2 - 5
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCD PRE3-2
Winner BCD PRE2 - 3
Winner BCD PRE2 - 1
Di 20/10/2020 (UITGESTELD)
00:00
BCD PRE3-4
Winner BCD PRE2 - 7
Winner BCD PRE2 - 9
 PROMO 1 Heren WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP1H-0026
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIVO OOIGEM
VC PACKO ZEDELGEM B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP1H-0029
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM C
KNACK ROESELARE C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WP1H-0025
H.M03 - CC De Steiger VAUBAN Menen
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B
REMBERT TORHOUT HEREN B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP1H-0027
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
10:45
WP1H-0030
H.B01 - De Vlasschaard Bavikhove
BAVO BAVIKHOVE A
BEOBANK CITIVO GITS
 PROMO 2 Heren WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
21:00
WP2H-0033
H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek
OLVA BRUGGE B
VC PACKO ZEDELGEM C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP2H-0034
H.H02 - De Dageraad Harelbeke
AVC HARELBEKE
VBC DOSKOM MOORSLEDE A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WP2H-0032
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
BALTI KORTRIJK B
REMBERT TORHOUT HEREN C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
WP2H-0031
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VT LENDELEDE
ROEPOVO POPERINGE B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
10:45
WP2H-0035
H.K11 - Sportpark Kuurne
VC JONG KUURNE A
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WP2H-0030
H.S05 - St. Andreaslyceum Sint Kruis Brugge
OLVA BRUGGE C
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM D
 PROMO 3 Heren WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
WP3H-0034
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
KNACK ROESELARE D
VBC DOSKOM MOORSLEDE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:45
WP3H-0031
H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene
VC WIVO WINGENE VZW
ROEPOVO POPERINGE C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP3H-0033
H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek
OLVA BRUGGE D
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN D
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WP3H-0120
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
VOLLEY BREDENE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
WP3H-0032
H.O08 - Sporthal Ter Beke Oudenburg
VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
VC JONG KUURNE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
WP3H-0035
H.B01 - De Vlasschaard Bavikhove
BAVO BAVIKHOVE B
KNACK ROESELARE E
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WP3H-0030
H.L07 - De Strooien Hane Loppem
DAVOLO LOPPEM
PERVOL RUISELEDE
 PROMO 1 Dames WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP1D-0029
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE A
DAVO WEVELGEM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP1D-0025
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM A
KERDAVO AVELGEM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
21:00
WP1D-0028
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VT LENDELEDE A
VOLLEY TEAM BRUGGE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:15
WP1D-0030
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERLYC ZWEVEZELE A
BEVO BEOBANK ROESELARE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WP1D-0026
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE C
VC PACKO ZEDELGEM A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
WP1D-0027
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT B
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A
 PROMO 2 Dames Reeks A WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
WP2DA-0029
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
VOLARE ROESELARE
HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WP2DA-0025
H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene
VC WIVO WINGENE VZW B
RUVO RUDDERVOORDE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP2DA-0027
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT C
PERVOL RUISELEDE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP2DA-0030
H.L03 - De Barloke Leffinge
JUMPERS MIDDELKERKE A
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP2DA-0026
H.G03 - gemeentelijke sporthal Gits
GIDAS GITS A
VC PACKO ZEDELGEM B
 PROMO 2 Dames Reeks B WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP2DB-0026
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE D
VT GULLEGEM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP2DB-0028
H.I03 - Sporthal Ingelmunster
DIVO INGELMUNSTER A
VT LENDELEDE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP2DB-0025
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE A
SPORTIVA LANGEMARK A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WP2DB-0027
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM B
DAVO WEVELGEM B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
WP2DB-0030
H.M13 - Badhuis Menen
SIJOS MENEN A
VLAMVO VLAMERTINGE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
WP2DB-0029
H.B02 - De Averul Beveren Leie
BEVEREN LEIE VBC A
MARDAVO MARKE A
 PROMO 3 Dames Reeks A WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
WP3DA-0029
H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden
VOSTA STADEN A
IZEGEMS VOLLEY TEAM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:30
WP3DA-0028
H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan
VOLLEY DE HAAN
VOLLEY TEAM BRUGGE C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WP3DA-0030
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERLYC ZWEVEZELE B
BEVO BEOBANK ROESELARE E
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:30
WP3DA-0026
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VBC ST JORIS A
VC WIVO WINGENE VZW C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WP3DA-0025
H.L07 - De Strooien Hane Loppem
DAVOLO LOPPEM B
PERVOL RUISELEDE B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WP3DA-0027
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT D
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B
 PROMO 3 Dames Reeks B WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:30
WP3DB-0029
H.B03 - Sporthal Ter Biezen, Bissegem
BIDAVO BISSEGEM C
DAVOZ ZWEVEGEM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
WP3DB-0026
H.L02 - Gemeentelijke sporthal Ledegem
MEVO LEDEGEM
VT GULLEGEM B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
21:00
WP3DB-0028
H.K11 - Sportpark Kuurne
G & V KUURNE A
VBC GAVERHAL DEERLIJK A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:30
WP3DB-0030
H.B03 - Sporthal Ter Biezen, Bissegem
BIDAVO BISSEGEM B
VLAMVO VLAMERTINGE C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
WP3DB-0027
H.M09 - Sporthal Arena, Moorsele
DVM MOORSELE TEAM AZUR
AVC HARELBEKE
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
17:30
WP3DB-0025
H.W02 Salle des sports de Warneton
EVOCO COMINES
VBC KATJES IEPER
 PROMO 4 Dames Reeks A WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP4DA-0086
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE B
HERMES REKKENSHOP OOSTENDE C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
20:00
WP4DA-0025
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE A
VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
10:30
WP4DA-0027
H.K07 - Sporthal Kortemark
SARRAKO KORTEMARK
VOLLEY TEAM KOKSIJDE (ZR)
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
WP4DA-0092
H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek
VOLLEY TEAM BRUGGE D
VOLLEY BREDENE B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WP4DA-0030
H.L03 - De Barloke Leffinge
JUMPERS MIDDELKERKE B
MEHONI ZUIENKERKE
 PROMO 4 Dames Reeks B WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:45
WP4DB-0028
H.I03 - Sporthal Ingelmunster
DIVO INGELMUNSTER B
VC DENTERGEM B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
WP4DB-0026
H.G03 - gemeentelijke sporthal Gits
GIDAS GITS B
VC PACKO ZEDELGEM C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
WP4DB-0030
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERLYC ZWEVEZELE C
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WP4DB-0025
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE F
RUVO RUDDERVOORDE B (ZR)
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
18:30
WP4DB-0027
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VBC ST JORIS B
VC DENTERGEM A
 PROMO 4 Dames Reeks C WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
WP4DC-0029
H.B02 - De Averul Beveren Leie
BEVEREN LEIE VBC B
DAVOZ ZWEVEGEM B (ZR)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
WP4DC-0007
H.M01 - Sporthal Marke
MARDAVO MARKE B
BALTI KORTRIJK A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:30
WP4DC-0030
H.W09 - Hernieuwenburg Wielsbeke
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE (ZR)
DAMESVOLLEY WAREGEM C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WP4DC-0026
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
BALTI KORTRIJK A
KERDAVO AVELGEM C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WP4DC-0025
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE B
KERDAVO AVELGEM B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WP4DC-0027
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM C
MARDAVO MARKE B
 PROMO 4 Dames Reeks D WVL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
WP4DD-0027
H.G04 - Gem. Sporthal Gullegem
VT GULLEGEM C
KAVO ST ELOOIS WINKEL
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
WP4DD-0030
H.K11 - Sportpark Kuurne
G & V KUURNE B
VOLLEY HEUVELLAND
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:30
WP4DD-0025
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE D
SPORTIVA LANGEMARK B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WP4DD-0029
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE B
DAVO WEVELGEM D
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WP4DD-0026
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE C
SIJOS MENEN B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WP4DD-0028
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
BALTI KORTRIJK B (ZR)
VT LENDELEDE C (ZR)
 U17 Jongens Provinciaal
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:00
WVL17JP-0017
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WVL17JP-0020
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIVO OOIGEM (+) (SGP)
REMBERT TORHOUT HEREN
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL17JP-0019
H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek
OLVA BRUGGE
VT LENDELEDE
 U17 Jongens Regionaal
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL17JR-0093
H.M03 - CC De Steiger VAUBAN Menen
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN
VOLLEY BREDENE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
WVL17JR-0028
H.R08 - Molendorp Ruiselede
PERVOL RUISELEDE A
VOLLEY HEUVELLAND
 U15 Jongens Reeks A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:15
WVL15 JA-0021
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:00
WVL15 JA-0025
H.P02 - Stedelijke Sporthal 2
ROEPOVO POPERINGE A (+)
VOLLEY HEUVELLAND
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:00
WVL15 JA-0022
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
KNACK ROESELARE
REMBERT TORHOUT HEREN
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15 JA-0023
H.K11 - Sportpark Kuurne
VC JONG KUURNE
EVOCO COMINES
 U15 Jongens Reeks B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15JB-0023
H.M03 - CC De Steiger VAUBAN Menen
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN
VC PACKO ZEDELGEM (+)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
WVL15JB-0025
H.P02 - Stedelijke Sporthal 2
ROEPOVO POPERINGE B
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP (+)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15JB-0024
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
BALTI KORTRIJK (+)
VOLLEY DE HAAN
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
10:00
WVL15JB-0021
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
REMBERT TORHOUT HEREN B
OLVA BRUGGE
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15JB-0022
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VT LENDELEDE
REMBERT TORHOUT HEREN A
 U13 Jongens Provinciaal
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL13JP-0029
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM A
KNACK ROESELARE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL13JP-0027
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VT LENDELEDE
KNACK ROESELARE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:00
WVL13JP-0026
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
KNACK ROESELARE C
REMBERT TORHOUT HEREN B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13JP-0025
H.M03 - CC De Steiger VAUBAN Menen
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN A
REMBERT TORHOUT HEREN A
 U13 Jongens Regionaal A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL13JRA-0027
H.M03 - CC De Steiger VAUBAN Menen
DECOSPAN VOLLEY TEAM MENEN B
AVC HARELBEKE (+)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL13JRA-0030
H.I06 - Sporthal de Krekel Izegem
IZEGEMS VOLLEY TEAM
SMASH.CL.INGELMUNSTER (+)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WVL13JRA-0026
H.O02 - Sporthal Leieland, Ooigem
OOIVO OOIGEM (+)
ROEPOVO POPERINGE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
WVL13JRA-0029
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
VT MARKE-WEBIS WEVELGEM
KNACK ROESELARE D
 U13 Jongens Regionaal B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL13JRB-0026
H.R09 - Sporthal Schiervelde, Roeselare
KNACK ROESELARE E
VC PACKO ZEDELGEM
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL13JRB-0028
H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek
OLVA BRUGGE B
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE (+)
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
WVL13JRB-0094
H.G02 - Sporthal Gistel
VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (+)
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13JRB-0027
H.K07 - Sporthal Kortemark
SARRAKO KORTEMARK (+)
VOLLEY TEAM KOKSIJDE
 U17 Meisjes Provinciaal
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL17MP-0028
H.K11 - Sportpark Kuurne
G & V KUURNE
VOLLEY TEAM BRUGGE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
18:00
WVL17MP-0030
H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele
ELCKERLYC ZWEVEZELE
BEVO BEOBANK ROESELARE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL17MP-0027
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT
VLAMVO VLAMERTINGE B (+)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL17MP-0029
H.M13 - Badhuis Menen
SIJOS MENEN
VLAMVO VLAMERTINGE A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL17MP-0026
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VBC ST. JORIS
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT
 U17 Meisjes Regionaal Reeks A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
WVL17MRA-0056
H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
HERMES REKKENSHOP OOSTENDE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WVL17MRA-0030
H.L03 - De Barloke Leffinge
JUMPERS MIDDELKERKE (+)
MEHONI ZUIENKERKE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL17MRA-0092
H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan
VOLLEY DE HAAN (+)
VOLLEY BREDENE (+)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL17MRA-0025
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE (+)
SARRAKO KORTEMARK (+)
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
WVL17MRA-0096
H.G02 - Sporthal Gistel
VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (+)
GIDAS GITS (+)
 U17 Meisjes Regionaal Reeks B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL17MRB-0027
H.L07 - De Strooien Hane Loppem
DAVOLO LOPPEM
PERVOL RUISELEDE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL17MRB-0025
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM B
RUVO RUDDERVOORDE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
19:30
WVL17MRB-0028
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE (+)
VOLLEY TEAM BRUGGE
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
13:00
WVL17MRB-0026
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VBC ST. JORIS
VC PACKO ZEDELGEM A
 U17 Meisjes Regionaal Reeks C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:00
WVL17MRC-0028
H.I03 - Sporthal Ingelmunster
DIVO INGELMUNSTER
VC DENTERGEM
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL17MRC-0026
H.K09 - Sporthal De Lange Munte, Kortrijk
BALTI KORTRIJK A
VT GULLEGEM
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL17MRC-0025
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM A
KERDAVO AVELGEM (+)
 U17 Meisjes Regionaal Reeks D
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:30
WVL17MRD-0025
H.B03 - Sporthal Ter Biezen, Bissegem
BIDAVO BISSEGEM
VBC KATJES IEPER
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL17MRD-0028
H.W11 - Sporthal De Croonaert Wijtschate
VOLLEY HEUVELLAND
MEVO LEDEGEM
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
WVL17MRD-0027
H.M09 - Sporthal Arena, Moorsele
DVM MOORSELE TEAM AZUR
DAVOZ ZWEVEGEM
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:30
WVL17MRD-0029
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE
MARDAVO MARKE B
 U15 Meisjes Provinciaal Reeks A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MPA-0023
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE A
DAVO WEVELGEM B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MPA-0021
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE A
IZEGEMS VOLLEY TEAM
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
17:30
WVL15MPA-0025
H.A06 - Sporthal Ter Muncken, Avelgem
KERDAVO AVELGEM A
DAVO WEVELGEM A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MPA-0022
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VT LENDELEDE
SPORTIVA LANGEMARK A
 U15 Meisjes Provinciaal Reeks B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MPB-0024
H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare
VC APOLLO KOEKELARE (+)
HERMES REKKENSHOP OOSTENDE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:00
WVL15MPB-0021
H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene
VC WIVO WINGENE VZW (+)
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL15MPB-0023
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT B (+)
BEVO BEOBANK ROESELARE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:15
WVL15MPB-0022
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT A
ELCKERLYC ZWEVEZELE
 U15 Meisjes Regionaal Reeks A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
10:00
WVL15MRA-0026
H.L02 - Gemeentelijke sporthal Ledegem
MEVO LEDEGEM A
VT GULLEGEM A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MRA-0029
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE B
DAVO WEVELGEM D
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL15MRA-0025
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE A (+)
VBC KATJES IEPER B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15MRA-0027
H.B03 - Sporthal Ter Biezen, Bissegem
BIDAVO BISSEGEM B
SIJOS MENEN
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:30
WVL15MRA-0030
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE A (+)
SPORTIVA LANGEMARK C (+)
 U15 Meisjes Regionaal Reeks B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:30
WVL15MRB-0028
H.G04 - Gem. Sporthal Gullegem
VT GULLEGEM B
BEVO BEOBANK ROESELARE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL15MRB-0027
H.P01 - Stedelijke Sporthal 1, Poperinge
BEAPHAR POPERINGE B
VOLLEY HEUVELLAND B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15MRB-0030
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE B
SPORTIVA LANGEMARK B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
WVL15MRB-0029
H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden
VOSTA STADEN
DAVO WEVELGEM C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
10:00
WVL15MRB-0025
H.L02 - Gemeentelijke sporthal Ledegem
MEVO LEDEGEM B
VBC KATJES IEPER A
 U15 Meisjes Regionaal Reeks C
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MRC-0029
H.I03 - Sporthal Ingelmunster
DIVO INGELMUNSTER
MARDAVO MARKE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
WVL15MRC-0016
H.K11 - Sportpark Kuurne
G & V KUURNE
BIDAVO BISSEGEM A
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15MRC-0025
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VT LENDELEDE
KERDAVO AVELGEM B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MRC-0030
H.S04 - Gemeentelijke sporthal Sint Eloois Winkel
KAVO ST ELOOIS WINKEL
IZEGEMS VOLLEY TEAM
 U15 Meisjes Regionaal Reeks D
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:00
WVL15MRD-0027
H.R08 - Molendorp Ruiselede
PERVOL RUISELEDE B
AVC HARELBEKE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
13:30
WVL15MRD-0029
H.B02 - De Averul Beveren Leie
BEVEREN LEIE VBC
V.C. DENTERGEM
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:00
WVL15MRD-0028
H.R08 - Molendorp Ruiselede
PERVOL RUISELEDE A
VBC GAVERHAL DEERLIJK (+)
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
10:30
WVL15MRD-0094
H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE
 U15 Meisjes Regionaal Reeks E
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL15MRE-0028
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE A
VOLLEY TEAM BRUGGE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:30
WVL15MRE-0027
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE B
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15MRE-0029
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES REKKENSHOP OOSTENDE C (+)
HERMES REKKENSHOP OOSTENDE B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL15MRE-0025
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE A
VOLLEY OUDENBURG-GISTEL
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
15:00
WVL15MRE-0026
H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem
VBC ST. JORIS A
VOLLEY TEAM DAMME VZW
 U15 Meisjes Regionaal Reeks F
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15MRF-0025
H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem
VC PACKO ZEDELGEM
SARRAKO KORTEMARK
Za 24/10/2020
11:00
WVL15MRF-0027
H.L07 - De Strooien Hane Loppem
DAVOLO LOPPEM
VOLLEY TEAM DIKSMUIDE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL15MRF-0026
H.G03 - gemeentelijke sporthal Gits
GIDAS GITS B
VC APOLLO KOEKELARE (+)
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL15MRF-0029
H.O12 - Mr V Arena Oostende
HERMES REKKENSHOP OOSTENDE A
VBC ST. JORIS B
 U13 Meisjes Provinciaal Reeks A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MPA-0018
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM A
SPORTIVA LANGEMARK A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL13MPA-0017
H.L04 - Sporthal Steuren Ambacht, Lendelede
VT LENDELEDE
DV HERNIEUWENBURG-WIELSBEKE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MPA-0019
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE A
IZEGEMS VOLLEY TEAM
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MPA-0020
H.W06 - Sporthal De Vlasschaard, Wevelgem
DAVO WEVELGEM A
DAMESVOLLEY WAREGEM B
 U13 Meisjes Provinciaal Reeks B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
11:00
WVL13MPB-0018
H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare
BEVO BEOBANK ROESELARE B
VBC ST. JORIS
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
14:15
WVL13MPB-0017
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT A
ELCKERLYC ZWEVEZELE
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL13MPB-0019
H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout
VKT TORHOUT B
MEHONI ZUIENKERKE A (+)
 U13 Meisjes Regionaal Reeks A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MRA-0029
H.V01 - Sporthal Vlamertinge
VLAMVO VLAMERTINGE B
IZEGEMS VOLLEY TEAM
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL13MRA-0028
H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde
V.T. LICHTERVELDE
VBC GAVERHAL DEERLIJK
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MRA-0030
H.M10 - Gem. Sporthal Moorslede
BELTONA DYNAMIVO DADIZELE A
DAVO WEVELGEM C
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MRA-0027
H.G04 - Gem. Sporthal Gullegem
VT GULLEGEM A
DAVO WEVELGEM B
Zo 25/10/2020 (UITGESTELD)
17:00
WVL13MRA-0025
H.W01 - Sporthal De Treffer, Waregem
DAMESVOLLEY WAREGEM C
ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT A
 U13 Meisjes Regionaal Reeks B
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
16:30
WVL13MRB-0025
H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare
SLOVO VOLLEY BRUGGE A
RUVO RUDDERVOORDE A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MRB-0029
H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke
MEHONI ZUIENKERKE B (+)
VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A
Za 24/10/2020 (UITGESTELD)
09:00
WVL13MRB-0027
H.L07 - De Strooien Hane Loppem